» »

Odprtje predora Markovec v petek! Halo!?

Odprtje predora Markovec v petek! Halo!?

Bellzmet ::

Heh sej ne vem kaj bi rekel. Tale predor bodo šli klepci odpirat danes (PETEK) in to junija (za povrh je še lepo vreme napovedano čez vikend) in sicer ob 16., ko bo največji promet proti obali. Že DARS opozarja na povečan promet, teli bodo imel pa še neke govore pa slikanja in to za par km ceste, ki bi moral biti narejen že leta nazaj.

Res pacienti.
  • zaklenilo: zee ()

Aston_11 ::

Kaj se razburjaš, vesel bodi. Sama jamrarija, kamor se obrneš ;)

Cveto ::

Žalostno je da bi lahko bil odprt že pred 10 dnevi, a je bilo slabo vreme in bi bila gospoda mokra. Potem so bili pa zasedeni - do danes. Pa ok, ajde, kaj je par dni proti večnosti...

Me pa zelo moti da mora biti to ob 16h. V čem je fora, da se kosilo poleže? Naj naredijo ob 9h zjutraj, saj majo cajt.

AndrejS ::

Tisti ki se pelje prvi teden po odprtju igra loto. Jaz se ne bi upal, ker lahko kaj odpade !

telexdell ::

Cveto je izjavil:

Žalostno je da bi lahko bil odprt že pred 10 dnevi, a je bilo slabo vreme in bi bila gospoda mokra. Potem so bili pa zasedeni - do danes. Pa ok, ajde, kaj je par dni proti večnosti...

Me pa zelo moti da mora biti to ob 16h. V čem je fora, da se kosilo poleže? Naj naredijo ob 9h zjutraj, saj majo cajt.

Pa veš, da je do 10 ure prepovedano točiti žgane pijače. Pa tudi pitje alkohola v dopoldanskem času se odsvetuje. Torej ostane edino popoldne, da bodo odprtje lahko primerno zalili.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

kixs ::

Cisto lahko bi tole ceremonijo naredili vceraj. Menda nekdo ni imel casa prej :|

zee ::

Psevdorandom pizdakanje na forumu ni zazeleno.

Zaklepam preden se tema sprevrze v troll fest.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Invictus ::

Cveto je izjavil:

Žalostno je da bi lahko bil odprt že pred 10 dnevi, a je bilo slabo vreme in bi bila gospoda mokra. Potem so bili pa zasedeni - do danes. Pa ok, ajde, kaj je par dni proti večnosti...

Me pa zelo moti da mora biti to ob 16h. V čem je fora, da se kosilo poleže? Naj naredijo ob 9h zjutraj, saj majo cajt.

Pa če PAhor ni imel časa. Kaj vam ni jasno? Bo pa že en usran predor počakal en mesec da si predsednik države blagovoli vzeti čas za prerezat trak ...

Mislim, nič ne razumete ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poletni/zimski čas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27829928 (24801) St235
»

Bruselj sprašuje: prestavljati uro ali ne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
15636716 (30045) Vajenc
»

Rusija ukinja premikanje urinih kazalcev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5119988 (16980) energetik
»

Nonstop igranje

Oddelek: Igre
432781 (1717) whatever55
»

Jutri delni Sončev mrk

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
264989 (3989) root987

Več podobnih tem