» »

Uporabniki simobila, kako ste zadovoljni s samo pokritostjo in signalom?

Uporabniki simobila, kako ste zadovoljni s samo pokritostjo in signalom?

worteleven ::

Zdravo, zanima me kako ste uporabniki kaj zadovoljni s simobilom? Zaradi cenejšega paketa in mobitela, se zanimam za preklop z mobitela na simobil

lopov ::

Kaj se dogaja s simobilom?

Iz prve roke, pa sveže :)

nikjozo ::

Sem zadovoljen ocena 8/10.

Je pa res, da sem skoraj vedno v Lj downtown, tako da ne morem ocenjevati preiferijo

lovro535v2 ::

Skoraj nikol mi ne preklopi na edge vedno imam h+ ali pa 3g pa živim izven ljubljane imam pa oneplus one.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

AndrejS ::

Pred 3 leti nisem bil zadovoljen, zato sem šel raje na debitel.

krneki0001 ::

Sam sem imel problem, da je po minuti klicanja telefon izgubil signal in si moral še enkrat klicat. Na mobitelu se mi to ne dogaja, telefon je pa isti. Nokia Lumia 920.

To je bilo nekje pol leta nazaj. Zato sem šel na Mobitel.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Bellzmet ::

Ne it na Simobil. Signal (v Ljubljani!) v stanovanju kjer je prej Mobitel delal vrsto let brez težav, sedaj pa na Simobilu številka dostikrat ni dosegljiva. Pa včasih ko se pogovarjam s to "številko" kar sam sebe slišim noter, nek odmev.

innerspace ::

So far zadovoljen, verjetno ima mobitel boljso pokritost v mestih, sem veckrat imel v redu signal po hribih, kjer mobitel ni lovil. Vcasih mi pa preklaplja na vip, ce sem blizu meje s hrvasko(skrajni JZ).
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

shadeX ::

Zadovoljen. 8/10 tudi jaz.

Filipko ::

Nisem na simobilu, ampak imam veliko prijatlov, ki pa imajo nekj težav z omrežjem. Jaz to izkusim tak, da moram posameznika za to, da se zmenim z njim 3x poklicat, ker kar samo od sebe prekine. Razlog naj bi bil preveč zasedeno omrežje, ampak nevem no... To je moja izkušnja, ti pa se odloči, kot se želiš.

zmaugy ::

Moje izkušnje so da je Mobitel veliko boljši v pokritosti.

krneki0001 ::

Filipko je izjavil:

Nisem na simobilu, ampak imam veliko prijatlov, ki pa imajo nekj težav z omrežjem. Jaz to izkusim tak, da moram posameznika za to, da se zmenim z njim 3x poklicat, ker kar samo od sebe prekine. Razlog naj bi bil preveč zasedeno omrežje, ampak nevem no... To je moja izkušnja, ti pa se odloči, kot se želiš.


Razlog je ta, da so včasih imeli prednost klici in nisi mogel uporabljat prenosa podatkov, kadar je bilo omrežje zasedeno. Sedaj so pa dali prednost mobilnim podatkom in klice ven meče kadar je omrežje zasedeno.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

lopov ::

krneki0001 je izjavil:

Filipko je izjavil:

Nisem na simobilu, ampak imam veliko prijatlov, ki pa imajo nekj težav z omrežjem. Jaz to izkusim tak, da moram posameznika za to, da se zmenim z njim 3x poklicat, ker kar samo od sebe prekine. Razlog naj bi bil preveč zasedeno omrežje, ampak nevem no... To je moja izkušnja, ti pa se odloči, kot se želiš.


Razlog je ta, da so včasih imeli prednost klici in nisi mogel uporabljat prenosa podatkov, kadar je bilo omrežje zasedeno. Sedaj so pa dali prednost mobilnim podatkom in klice ven meče kadar je omrežje zasedeno.


Super ... 2 dni nazaj mi je sredi klica prekinilo in nikakor nisem mogel klicati ven, pa tudi dohodni klic ni deloval s tem, da sem imel 80% signal. Sem klical iz drugega mobitela (BoB!) na helpdesk in je bil odgovor, da bi moralo vse delovati. Dejansko sem moral resetirat telefon da se je ponovno prijavil ... Sicer sem za problem okrivil telefon, ampak po branju te in sorodne teme bi pa rekel, da je krivec simobil ...

krneki0001 ::

Tudi sam sem mislil, da je za vse telefon kriv. Pa ko sem šel na Mobitel ugotovil, da mobitel deluje tako kot mora in da imajo na Simobilu orenk probleme.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

bambam20 ::

worteleven je izjavil:

Zdravo, zanima me kako ste uporabniki kaj zadovoljni s simobilom? Zaradi cenejšega paketa in mobitela, se zanimam za preklop z mobitela na simobil


Sam sem na Simobilu od 2009 in sem zelo zadovoljen.

V ljubljani je enako dober singal kot v Kopru, Celju ali Mariboru in izven mest.

šernk ::

Izven mest? simobil nima pokritosti skoraj izven mest. Ko prideš tudi na 5km dolga območja brez pokritosti.

Zdravo, zanima me kako ste uporabniki kaj zadovoljni s simobilom? Zaradi cenejšega paketa in mobitela, se zanimam za preklop z mobitela na simobil


za mobitel poglej prosto prodajo ali rabljeno ali čez mejo. Za paket pa poglej proti debitelu. Imaš nato domače omrežje od mobitela in deluje enako zanesljivo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bambam20 ::

šernk je izjavil:

Izven mest? simobil nima pokritosti skoraj izven mest. Ko prideš tudi na 5km dolga območja brez pokritosti.


Ne mi trolat. Spet boš podal eno bogu iza leđima lokacijo, kamor hodiš samo ti.

šernk ::

Poglej si zemljevid zahodne in južne slovenije v primerjavi z mobitelovim. Kjer ima mobitel kakšno mrtvo točko ima simobil mrtvo par kvadratnih kilometrov. In ne to zame niso lokacije bogu za ledžima ampak 15km iz večjega mesta, kjer se pogosto vozim jaz in še vsaj par tisoč drugih ljudi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

feryz ::

Normalna pokritost, dober internet, 3g tudi po vaseh, kjer mobitel tega nima.
Popolnoma uporabno omrežje.

Arctander ::

Ne vem, če so do danes kaj porihtali, ampak par let nazaj, ko sem imel eno njihovo prepaid številko, je bila pokritost zgornjega Posočja katastrofalna.

Galaxy ::

A ima morda kdo promocijsko kodo za Simobil? Rad bi naročil paket preko spleta :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava operaterja. Koga izbrati?

Oddelek: Mobilne tehnologije
337949 (4712) krneki0001
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14035564 (20668) Veron
»

Prehod z Mobitela na Simobil - kvaliteta omrežja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
142954 (2409) gdjv
»

Si mobil in napake (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7920873 (17459) Mitja358
»

Orto u nulo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11012091 (8346) neres

Več podobnih tem