» »

Dark Souls 3

Dark Souls 3

««
8 / 10
»»

oo7 ::

V dvojki so nekatere stvari tudi malo drugačne. Npr, ko igral 1 level in, ko pobiješ sovražnike 12x jih ni več v tistem levelu. Potem pa lahko zakuriš eno kost ne spomnim se točno kako se imenuje v bonfire in se pojavijo težji nasprotniki, ki puščajo več duš. Jaz sem tako v enem levelu nafarmal polno duš tam sem zakuril 8 kosti ampak hec je v tem, da je tudi šef tiste sobe čedalje močnejši.

Jaz bom tudi še vsaj 1x preigral dvojko samo trenutno igram Dying Light in na vsake toliko časa Fallout 4 z modi. Potem imam namen še v kratkem preigrati še enkrat Witcher 3 z DLC-ji in Skyrim pa še kakšna nova igra bo prišla vmes, ki jo bo nujno treba preigrati potem pa spet Dark souls 2 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Mogoče celo enko grem še enkrat z kakim grafičnim modom.



Tele mode sem imel jaz v DS 1

https://www.nexusmods.com/darksouls/mod...
https://www.nexusmods.com/darksouls/mod...
https://www.nexusmods.com/darksouls/mod...
https://www.nexusmods.com/darksouls/mod...?

Zmajc ::

Hvala. :D

Zmajc ::

Kako si pa skonfiguriral nastavitve v DSfix? Frame rate je v DS1 na novi mašini čisto zanič, ne glede na to kaj nastavim...

todman74 ::

oo7 je izjavil:

Oh ja Ornstein & Smough sta ena najtežjih nasprotnikov jaz sem ju sicer v prvič fental dokaj hitro. Ko sem pa šel NG+ pa sem rabil ene 30-40 poiskusov.


Je čist odvisno koliko je tvoj karakter močan....če ti jih uspe fentat v 10 udarcih, je dokaj enostavno, če pa rabiš za oba 20+ udarcev, pa zna bit jeba, ker slejkoprej te bo "bajsi" dvignil v luft, potem sledi še udarec ali dva in je konec. Ne pomaga tukaj kaj dosti nobena taktika, niti oprema, samo močan damage, razen če se extra dobro izmikaš udarcem.

Ko sem šel šestič čez kot dvoročni mečevalec, sem ju premagal v prvem šusu, ko pa sedmič, pa sem rabil okoli 45 do 50 poizkusov, ker je bil moj karakter neki univerzalec, s slabim DPSom.

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Kako si pa skonfiguriral nastavitve v DSfix? Frame rate je v DS1 na novi mašini čisto zanič, ne glede na to kaj nastavim...


Se pa ne spomnim več :|

Zaradi DSfix imaš probleme potem pa probaj brez pa samo mode za grafiko men je delalo vse brez težav.

oo7 ::

todman74 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Oh ja Ornstein & Smough sta ena najtežjih nasprotnikov jaz sem ju sicer v prvič fental dokaj hitro. Ko sem pa šel NG+ pa sem rabil ene 30-40 poiskusov.


Je čist odvisno koliko je tvoj karakter močan....če ti jih uspe fentat v 10 udarcih, je dokaj enostavno, če pa rabiš za oba 20+ udarcev, pa zna bit jeba, ker slejkoprej te bo "bajsi" dvignil v luft, potem sledi še udarec ali dva in je konec. Ne pomaga tukaj kaj dosti nobena taktika, niti oprema, samo močan damage, razen če se extra dobro izmikaš udarcem.

Ko sem šel šestič čez kot dvoročni mečevalec, sem ju premagal v prvem šusu, ko pa sedmič, pa sem rabil okoli 45 do 50 poizkusov, ker je bil moj karakter neki univerzalec, s slabim DPSom.



Tudi odvisno je katerega prej fentaš, ker potem, ko eden ostane sam dobi še moči od drugega in bajsi je zelo tečen ja. Tudi na koncu je odvisno katerega zadnjega, ker pustita za nagrado različne stvari.

Zmajc ::

Baje so lahko težave z novejšimi Nvidia gonilniki. Bom testiral danes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

BivšiUser2 ::

A fura kdo tale boss rush mode? Kakšni so vaši časi?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zmajc ::

To fightas samo bosse?

BivšiUser2 ::

Ja, vrstni red si lahko z editanjem text fajla sam zmisliš.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Zanimivo :)

scipascapa ::

fejkanje oz. cheatanje.

BivšiUser2 ::

Zakaj?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

mjolnir ::

fejkanje oz. cheatanje.

Sej igraš for fun, ne za ego boost.

oo7 ::

Igra, ki je začela serijo Dark Souls in Bloodborne Demon souls je bila na voljo samo za PS3. Zdaj jo je možno igrati tudi na Pc-ju.


Demon's Souls started the whole craze about the Souls series and it was only available as a PS3 exclusive until last year, when the developers of the popular PS3 emulator, RPCS3, managed to run the game on a PC with the addition of improved resolution rendering to go with it.

http://gearnuke.com/demons-souls-ps3-vs...


Demons's Souls | PC 4K Vs PS3 | PS3 Emulation


The following are the specs listed by the user who made the video on his PC. This is just the initial phase of the emulator as it is still undergoing optimization so the specs are only going to get lower with time. i7 7700k @4.6Ghz 16gb DDR4 3000Mhz RAM GTX980ti 6gb 256gb M.2 SSD

i7 7700k @4.6Ghz 16gb DDR4 3000Mhz RAM GTX980ti 6gb 256gb M.2 SSD

scipascapa ::

meni ni uspelo zalufati, tebi?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

meni ni uspelo zalufati, tebi?


Nisem še probal.

Poglej si ta video če ti bo v pomoč

Zmajc ::

Eh, glede na to da multiplayer strežnikov več ni se mi zdi to brezveze. Souls igre brez msgov in invasionov in co-opa niso prava izkušnja.

dronyx ::

Moram reči da ne štekam, zakaj pri teh "težkih" igrah (Souls, Bloodborne na PS4 itd.) po par letih od izzida s popravkom ne omogočijo tudi "normalno" težavnost za tiste, ki bi radi bolj na easy preigrali tudi te igre. Razumem, da so te igre načrtovane tako, da je prava izkušnja samo na tej težavnosti, ampak po par letih pa to ne bi smel biti več nek hud problem. Saj so številne igre na najvišji težavnosti zelo težke, ampak ni pa taka težavnost edina možnost.

scipascapa ::

pa sej lahko vedno sumonaš folk?

XsenO ::

dronyx je izjavil:

Moram reči da ne štekam, zakaj pri teh "težkih" igrah (Souls, Bloodborne na PS4 itd.) po par letih od izzida s popravkom ne omogočijo tudi "normalno" težavnost za tiste, ki bi radi bolj na easy preigrali tudi te igre. Razumem, da so te igre načrtovane tako, da je prava izkušnja samo na tej težavnosti, ampak po par letih pa to ne bi smel biti več nek hud problem. Saj so številne igre na najvišji težavnosti zelo težke, ampak ni pa taka težavnost edina možnost.


Git gud.

Normalna težavnost je new game. Višja težavnost je new game plus.

Za easy mode poberi kakšen trainer in si daj neskončno life.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

oo7 ::

Men je bila dvojka daleč najtežja sploh zato, ker takrat še nisem imel kontrolerja in sem celo igro preigral z mišjo in tipkovnico.
Dark souls 3 sem potem že igral z kontrolerjem na zadnje pa še Dark Souls 1 z modi.
Dark souls igre niso ravno za zabavo to je bolj za iziv :D

Lizzy ::

se popolnoma strinjam, preigrala ds1 na pcju in ds2, ds3 in bb na ps4, ne morem ravno reči da se ob igri sproščam, ker sem bolkne rahlo napeta, ampak bolj v smislu tistega kick-effekta, oz kak bi človek reku po angleško, rabiš svojo dozo fixa dnevno xD ampak me tako notri potegne da mine več ur preden se zavem kolk časa že igram, in komaj čakam da nadaljujem, sama sem razen ds1 ostalo platinumirala in preigrala vse uf, več ko 100krat ziher lol, dejansko se težavnost več ne stopnjuje po ng+7, vsaj po mojem občutku, ampak si sama moram kaj izmislit, kot recimo da za vsak udarec pri boss bitkah menjaš orožje, to je tudi svojevrstne štos, nej še kdo drug sproba in mi pove v kolikšnem poizkusu vam je ratal narediti speed run brez da umrete na bossu :D ali pa skloftat bossa z shieldom, tudi to sem že probala narediti, ampak trenutno zgolj trollam ljudi ali pa se ponudim kot phantom za pomoč.

Zmajc ::

Ne vem no, ko presežeš določeno število ur v souls igrah, se nehaš sekirat za vsako smrt, si pridobiš izkušnje (tako v igri kot RL) postanejo souls igre lahko prav zavabne in sproščujoče. ;)

Top of the top je meni osebno sicer Bloodborne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Lizzy ::

vsekakor, kot rečeno sedaj zgolj trollam za zabavo ali pomagam če kdo rabi, trenutno sem jaz v tej fazi k mi je vse štos, ne morem pa trditi to tudi za takrat ko sem prvič igrala, nekak si preveč napet, vsaj jaz sem bila, ker neveš kje te kaj čaka, kje bo kdo izza vogala skoču itd. , je vsekakor veliko bolj izziv kot zabava, zabava je kvečjemu lahko kot začetniku če si narediš jolly co-op in se zezate okoli, samemu k ti vsi rit prašijo pa zaenkrat mi še noben ni reku da je zgolj in samo noro užival k je začel dark souls igrati haha

meni osebno je top of the top dark souls 3 trenutno, ker lahko ful trollam, če pa gledamo iz vidika mehanike igre pa bloodbourne, noro uživam v hitrem agresivnem igranju, k ti ds1, ds2 ali ds3 ne nudita na tak način. si že kdaj probal igrati en čas BB in pol iti igrati ds2??? čist druga mehanika v ds2, se mi je zdelo k da igram po polžje, no vsaj tak efekt dobiš če to narediš po BB, enako mi je bilo k sme začela dark souls 3 igrati, prva misel, pa zakaj sme tako počasna, k nimaš quick stepa po defaultu hehe

McClane ::

Pa saj Dark Souls serija ni tako "težka"..

Ljudje dandanes enostavno nimajo potrpljenja za večkratno poizkušanje, neprestano umiranje in študiranje bossov.

Od tu potem pride ta famozna težavnost..

Taki bolje da si ogledajo kak playtrough na youtubu.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Lizzy ::

McClane je izjavil:

Pa saj Dark Souls serija ni tako "težka"..

Ljudje dandanes enostavno nimajo potrpljenja za večkratno poizkušanje, neprestano umiranje in študiranje bossov.

Od tu potem pride ta famozna težavnost..

Taki bolje da si ogledajo kak playtrough na youtubu.


se popolnoma strinjam, treba biti vztrajen pri takih tipih iger

Gregex ::

Čar souls iger je, da se iz vsake smrti nekaj naučiš, če se ne, to ni tip igre zate. Nekaj se govori, da se dela nekaj novega v svetu souls iger, eni pravjo, da bi lahko šlo za demon souls remake ali DS 1 remake (kar bi blo vrhunsko), jaz pa pravim, da prihaja Bloodborne 2. Karkoli od tega je moja najbolj mokra gamerska želja. :D

oo7 ::

Zdaj iz glave edini šef, ki mi ga nikoli ni uspelo ubiti je Acient Dragon iz Dark Souls 2

Na srečo ta šef ni bil obvezen za ubiti za nadaljevanje igre.


Smelter Demon to je šef s katerim sem se boril največkrat.

V tem levelu, ko je Smelter Demon sem nafarmal največ duš. In v Dark souls 2 je bilo tako, ko si v enem levelu 12x ubil vse sovražnike se niso več pojavili nazaj razen če si ob bon fire resetiral level tako, da si zažgal kost in tako si v bistvu v tistem levelu začen NG+ :D


Fume knight ta šef mi je definitivno požrl največ živcev. Zelo težak šef.



Dragon Slayer Ornstein & Executioner Smough

Ta dva sem v prvi igri premagal v drugem poiskusu sploh nista bila težka. No potem NG+ je bila pa druga zgodba nikakor ju nisem mogel več premagati.


Drugače pa vsak šef v Dark souls igrah je nekaj posebnega in predstavlja iziv nekateri malo manjšega nekateri pa prepare to die :D



Bom pa v kratkem šel še enkrat preigrati Dark souls 2 tokrat z gamepladom. Je pa zanimivo v Majuli tam pri spomeniku lahko pogledaš kolikokrat si umrl. Jaz imam pri Dark souls 2 z vsemi DLC-ji nekaj čez 200 ur preigranih in takle napis na zaslonu sem videl večkrat kot 900x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

XsenO ::

oo7 je izjavil:

Zdaj iz glave edini šef, ki mi ga nikoli ni uspelo ubiti je Acient Dragon iz Dark Souls 2

Na srečo ta šef ni bil obvezen za ubiti za nadaljevanje igre.




"easy" taktika, ki sem jz zlorabu je bila, da sem z obemi rokami držal ščit s 100% fire res
1 + 1 = 1

Lizzy ::

Fromsoft bo tekom leta 2018 izdal novo igro ki se še ne ve imena.... je pa fromsoft izdal tak 13sekundni clip ne dolgo nazaj, katerega lahko glodamo do konec leta k bo igra izšla in filozofiramo, no tale video ima zanimiv pogled na to kar nam je fromsoft obelodanil in kot vemo je Miyazaki zelo zadržan z informacijami

Lizzy ::

meni osebno so velik težav delal v ds1 v ng0 The Four Kings, prov zafustriral me pa je Sanctuary Guardian, komaj kak udarec naredila, zdaj je že boljše k ugotoviš, kaj lahko, umirala sem ko nora, smougha in ornsteina pa z vsakim ng+ premagam lažje, k sem naštudirala kako pa kaj, kar je zanimivo, mi Manus ki ga tako preklinjajo ali Nito nista delala težav, celo Tomb of Giants mi je ena najljubših aren haha

ds2 mi je bil prov grozno k je bilo treba ubiti the Kings pets, tiste leve proklete xD ponos čez ušesa k sem jih ubila mislim da v 7 poizkus, fume knight je tudi meni delal ful težave, če se ne motim mi je ratalo nekje tem okoli 20 poizkus v ng0

dark souls 3 pa sem imela grozne probleme en čas z nameless kingom, king of storm tisti kao zmaj mi je vedno pobral preveč estusov, ampak pol čez čas sem se naučila kako pa kaj, sam v ng0 mi je bil pa najtežji, in lord of cinder mi dela še vedno nekoliko težav, ker mi zmanjka estusov, ker imam največ ashen estusov, in ne estus flaskov, in če imaš kot lvl 125 v ng+12 samo 3 estus flaske, hja, zajebano, sem pač pyromancier, dober pyromancier, ampak, če dobim udarce grejo tudi estus flaski :P vse ostalo pa gre solirat kar vredu zdaj, največ ur imam v dark souls 3 , okoli 640ur :D ostale igre pa med 200-300ur,

bloodbourne, bossi ki pridejo kasneje v igri mi niso bili tako težki, kot tista blood starved beast k te zastrupi in zgolj zaradi tega umreš v njeni 3 fazi LOL ali pa amygdala v 3fazi s tistimi palčkami da tudi zraven ne prideš xD

se mi pa zdi da sem z orphan of kos imela največ težav, sicer ga lahko pariraš, sam ta borba je tako agresivna da wow

BivšiUser2 ::

oo7 je izjavil:

Zdaj iz glave edini šef, ki mi ga nikoli ni uspelo ubiti je Acient Dragon iz Dark Souls 2

Na srečo ta šef ni bil obvezen za ubiti za nadaljevanje igre.


Smelter Demon to je šef s katerim sem se boril največkrat.

V tem levelu, ko je Smelter Demon sem nafarmal največ duš. In v Dark souls 2 je bilo tako, ko si v enem levelu 12x ubil vse sovražnike se niso več pojavili nazaj razen če si ob bon fire resetiral level tako, da si zažgal kost in tako si v bistvu v tistem levelu začen NG+ :D


Fume knight ta šef mi je definitivno požrl največ živcev. Zelo težak šef.



Dragon Slayer Ornstein & Executioner Smough

Ta dva sem v prvi igri premagal v drugem poiskusu sploh nista bila težka. No potem NG+ je bila pa druga zgodba nikakor ju nisem mogel več premagati.


Drugače pa vsak šef v Dark souls igrah je nekaj posebnega in predstavlja iziv nekateri malo manjšega nekateri pa prepare to die :D



Bom pa v kratkem šel še enkrat preigrati Dark souls 2 tokrat z gamepladom. Je pa zanimivo v Majuli tam pri spomeniku lahko pogledaš kolikokrat si umrl. Jaz imam pri Dark souls 2 z vsemi DLC-ji nekaj čez 200 ur preigranih in takle napis na zaslonu sem videl večkrat kot 900x


Razen O&S (nisem igral DS1), se mi ostali niso zdeli nekaj posebno težaški. Mogoče sem pri katerem več crkaval, se pa dajo vsi lepo naučit, razen mogoče Ancient Dragona. Meni so živce požrli Elana (Sunken King DLC) in runnupi do bossov kot pa sami bossi. Sem bi sicer za najtežjega okronal Chalice Dungeon bosse v BB pa Lawrenca na NG+.

bloodbourne, bossi ki pridejo kasneje v igri mi niso bili tako težki, kot tista blood starved beast k te zastrupi in zgolj zaradi tega umreš v njeni 3 fazi LOL ali pa amygdala v 3fazi s tistimi palčkami da tudi zraven ne prideš xD
Tiste palčke so njene roke.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

XsenO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zdaj iz glave edini šef, ki mi ga nikoli ni uspelo ubiti je Acient Dragon iz Dark Souls 2

Na srečo ta šef ni bil obvezen za ubiti za nadaljevanje igre.




"easy" taktika, ki sem jz zlorabu je bila, da sem z obemi rokami držal ščit s 100% fire res



Sem gledal več video posnetkov na you tube pa mi še vedno ni uspelo. Če sem bil tank potem sem bil prepočasen in me je ogenj ujel če sem šel brez vsega me je z repom ali taco se ne spomnim v glavnem nikakor mi ni uspelo.

Lizzy je izjavil:

Fromsoft bo tekom leta 2018 izdal novo igro ki se še ne ve imena.... je pa fromsoft izdal tak 13sekundni clip ne dolgo nazaj, katerega lahko glodamo do konec leta k bo igra izšla in filozofiramo, no tale video ima zanimiv pogled na to kar nam je fromsoft obelodanil in kot vemo je Miyazaki zelo zadržan z informacijami




Dark souls 4 sigurno ni, ker so rekli, da bo daljši premor.
Mogoče Bloodborne ampak tisto bo samo za PS4
Ali pa kakšen nov naslov.

Men je Dark souls serija boljša kot Bloodborne zaradi tematike srednji vek :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

Lizzy ::

Hidetaka Miyazaki je povedal da kar nekaj let ne bo delal na tem oz vprašanje če sploh bo delal še kdaj na souls igrah, zdaj pa vprašanje, ali nas zdaj to samo zavaja, ker kot vemo je po dark souls 1 rekel da ne bo več nadaljeval, zato je bil dark souls 2 narejen v okviru drugega razvijalca in je vseeno naredil pol dark souls 3 kasneje in eno leto pred tem bloodbourne, tako da je vse špekulacija in pa tudi opcija. Dejansko pri Miyazakiju neveš, ker je zelo zadržan z informacijami.

Jaz osebno upam na bloodbourne 2 ali pa nekaj podobnega bloodbournu, za pri dark souls 3 pa upam na 3 dlc, po možnosti obsežen kot Ringed city ali več, meni osebno bi to bila super kombinacija za leto 2018, čeprav je verjetno kak dark souls 4 veliko bolj pričakovan, predvsem zaradi lore zgodb ( na katere sem tudi jaz nora ), ali se vse res konča z Gaelom ali kaj se zgodi v prihodnosti potem ko mi ubijemo bossa Gael, zanimivo bi bilo vedeti hehe

oo7 ::

Še eden DLC za Dark Souls 3 bi bil zakon samo mislim, da je da je DS3 končan. Bo treba počakat na DS4 ko bo če bo.


Mogoče bo pa tale dobra

SINNER Gameplay Trailer (Dark Souls Like Game) PS4/Xbox One/PC

Lizzy ::

jaz pa čakam na Code Vein da pride da sprobam :) pol bomo pa videli če me ne bo spet cel mesec ven iz bajte, kot pri dark souls 3 ko je prišla v trgovine hahaha

a rabi kdo družbo pri trollanju v ds3??? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lizzy ()

oo7 ::

Nameless King on dance pad by Luality




Jaz pa z Gamepadom komaj premagal Nameless Kinga :))

oo7 ::

Dark Souls 3 Cut Content - Unseen Alpha Enemies - Baby Ocelotte - Hollow Filled Slugs

oo7 ::

Dark Souls 3 Champion's Ashes is a gameplay and combat overhaul mod

Brand new "Feint System"
Thorough gameplay mechanic rework
Reworked movesets for current weapons
Variety and combination builds
New, original weapons
Restored content
Removal of game-breaking exploits and bugs
Improved spells and spell feints
Sherbet consumables for custom colors
New armor sets, rings, and more...

MOD: https://www.nexusmods.com/darksouls3/mo...


[Dark Souls 3] Champion's Ashes Mod - Release Trailer

scipascapa ::

A ni že Cinders mod aktiven?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

A ni že Cinders mod aktiven?


Gre za 2 različna moda ?

oo7 ::

Play Dark Souls 3 as a Bloodborne Hunter with this mod - https://www.nexusmods.com/darksouls3/mo...

Hunter's Combat v0.5: Threaded Cane Official Release

oo7 ::

Tri igre Dark Souls so prodale v več kot 27 milijonov kopij. Samo Dark Souls 3 igra je prodala več kot 10 milijonov kopij.

oo7 ::

Dark Souls 3 z bananami :)

I beat Dark Souls with a Banana Controller!

oo7 ::

Huge Dark Souls 3 Mod 'BloodSouls: Judgment Of Ash' Has Released

Mod Features
Adds on to areas for more places to explore in every single map
Arduous Boss system (remade bosses from the ground up that are meant for master level gameplay only!)
New weapons not from the souls series
over 150 weapons from all previous dark souls games including demon souls!
*Brand new necromancy 4th class of magic has been made to summon foes to fight for you!
New consumables
New armor sets from berserk, Black desert online, bloodborne, and even new ones are coming

Mod je velik 13 GB

https://www.bg4ghub.com/huge-dark-souls...

scipascapa ::

Torej je treba PC verzijo nabavit :)

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Torej je treba PC verzijo nabavit :)


Jaz sem že v prvo igral na PC-ju seveda z gamepadom.
««
8 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621757 (1206) 2dark
»

Dark Souls II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21373401 (4586) oo7
»

Nioh

Oddelek: Igre
353326 (986) oo7
»

Dark Souls PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8114825 (6807) scipascapa
»

Lords of Fallen

Oddelek: Igre
275487 (4357) scipascapa

Več podobnih tem