» »

Dark Souls 3

Dark Souls 3

««
7 / 10
»»

scipascapa ::

ni nuja

The Ringed City DLC is accessed by traveling to Kiln of the First Flame, and finding a new bonfire before Soul of Cinder that transports you to the DLC location. There is also a bonfire you can find in the Painted World of Ariandel, in the chapel by Sister Friede.

ds1 je bolj malo summonja

oo7 ::

Soul of Cinder je glavni končni šef v Dark souls 3

oo7 ::

Evo mi je uspelo priti v Ringed city. Ampak sem moral prvo še enkrat premagati Younger Prince and Lorian, da sem dobil še peti cinder :)

oo7 ::

Je že komu uspelo ubiti angela al kaj je tisti stvor z velikimi krili? Mater je tečen strela tiste strele kot zmešan pa, ko ga ubiješ se čez par sekund z neba prikaže nov.

scipascapa ::

ne moreš, ubiti moraš unega, ki ga kliče....trije so.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

ne moreš, ubiti moraš unega, ki ga kliče....trije so.


Kateri trije? Kje pa so? :|

scipascapa ::

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

http://twinfinite.net/2017/03/dark-soul...


Hvala mi je uspelo. V tem DLc-ju pa so skoki v prepade :)

oo7 ::

Evo prva šefovska borba za mano. Prvič sta me 5x ubila ampak na srečo je bonfire čisto blizu. imam 15 estus flask in, ko sem fental prvega mi je ostalo samo še 5 flašk fentam še drugega mi ni ostala niti ena in seveda to je Dark soulsse zvali še en šef :)) itak ni rabil dolgo, da me je sesul. No potem mi ga je le uspelo premagat mi je čez prvi boj uspelo prešvercat več estus flash :)

Potem pa nagrada Ringed city prelep pogled :D sploh, ker se prvi del igre dogaja po nekem močvirju in podobnem mestu kot v filmu Inception je bil pogled na Ringed city božanski :)

scipascapa ::

prvi del je jadan, ringed city je čisto drugače.

oo7 ::

Ko prideš v Rincled city jaz sem našel dva bonfire tretjega ne najdem pa sem pobil že en kup nasprotnikov prišel na pol jezera pa nikjer tretjega bonfire potem mi pa še drug igralec pride v igro in lahko samo tečem nazaj, do drugega bonfire če me že fenta, da imam duše zdraven bonfire.
Zdaj zadnjo igro sem imel 360 000 duš in vidim, da mi v igro vdre igralec sem lahko samo tekel nazaj, do drugega bonfire:|
Zaenkrat zelo zelo težek tale DLC

scipascapa ::

jep zelo težak je.

oo7 ::

Mi je vendarle uspelo najti tretji bonfire.

scipascapa je izjavil:

jep zelo težak je.


Kako daleč si že ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

unega zmaja ni šans, da ubijem,.....tudi trije skupaj ne....uno babo v ckrvi smo nekako...zdaj samo še 1 boss, gael.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

unega zmaja ni šans, da ubijem,.....tudi trije skupaj ne....uno babo v ckrvi smo nekako...zdaj samo še 1 boss, gael.


Do zmaja še nisem prišel a je zmaj tisti šef, ki se ga lahko izogneš? Edini šef v Dark souls 2, ki mi je požrl vse živce in mi ga nikoli ni uspelo fentat je Ancient dragon.
Tudi če je opcijski šef probat ni greh tam ene 30-50 poiskusov kot v DS2 >:D

scipascapa ::

Eh jaz imam dost te igre in DLCja, ki je absolutno pretežak.

next3steps ::

DS serija ni težka, doh ...

oo7 ::

Dark Souls 3 DLC ► 10 Secrets Within The Ringed City


Kar se tile serije Dark souls ima tale daleč najboljše videe, ki res vse razloži tudi zgodbo :)



scipascapa je izjavil:

Eh jaz imam dost te igre in DLCja, ki je absolutno pretežak.


Saj bo samo poiskušat je treba =)

Men je uspelo ubiti zmaja v troje v 4 poiskusu sam nisem imel nobenih šans.

scipascapa ::

če ni summon znakov.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

če ni summon znakov.


Jaz sem summon enega fantoma potem pa sva čakala ene 5 minut na še enega fantoma. Včasih zna trajat to pa zato, ker ta lokacija je bolj na samem in tam se ne zadržuje prav veliko igralcev.

oo7 ::

Evo tale mojster je premagal zmaja brez šprintanja, blokade in rolanja po tleh 8-)

SL1 NG+7 Darkeater Midir Flawless No Rolling, Sprinting or Blocking

scipascapa ::

lahko 100x probam na ta način, pa mi ne bo uspelo.

oo7 ::

Praise the sun :))



Imate podnapise če ne razumete italijansko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

NG+7 Darkeater Midir, flawless kill with a Broken Broken Straight Sword




Jaz sem pa rabil še dva igralca zdraven, da sem premagal zmaja :P

todman74 ::

Niti ne bom pogledal ta video, ker Dark Souls 3 še pride na moj repertoar, ampak vem še iz časov, ko sem spremljal DS1 na Twitchu, da so nekateri noro n*drk**i, ker imajo tisoče ur igranja za seboj.Posledično so njihovi karakterji lvl 500+, črta, ki kaže zdravje, pa dolga skoraj čez cel ekran.

oo7 ::

Dark Souls 3: The Fire Fades Edition is out today, and includes all Season Pass content

Dark Souls III - PS4/XB1/PC - Our curse (The Fire Fades Edition English Trailer)

BivšiUser2 ::

A je board game že v prodaji ? Črna luknja ga še ima v prednaročilu, na fantasywelt.de piše, da bo dobavljivost aprila 2017, znal bi pa vseeno imeti na zalogi, ker za bloodborne še vedno ni posodobil stanja, če prav je že zdavnaj zunaj.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

scipascapa ::

amazon usa ga ima. pomoje?

oo7 ::

Namizna igra Dark souls je imela na Kickstarterju cilj 50 000 funtov.

50 000 funtov so zbrali v 3 minutah
1 mio funtov v 48 urah
3,771,474 v 30 dneh

To pa je uspešen Kickstarter :)

BivšiUser2 ::

scipascapa je izjavil:

amazon usa ga ima. pomoje?


Ko sem iskal za bloodborne mi ji en rekel, da se za 54CAD poštnine čaka v najboljšem primeru 12 tednov.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

DS3 All Bosses Speedrun in 1:24:19 (World Record)

BivšiUser2 ::

PC? A je kdo probal speedrun na konzoli? Baje če castaš Spook in quit outaš iz špila ti na konzolah zabeleži smrt in ti pokvari run.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

next3steps ::

Speedruni se tako ali tako igrajo brez quitanja.

BivšiUser2 ::

Zakaj ga potem ta z WR/ 90% ljudi dela quitoute?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Dark Souls 3 Cut Mechanic ?Sacrifice Ceremonies (EXPLAINED!!)


.

ribac7 ::

Se splača igrat? Kako je z igro jo lahko igraš če nisi preigral prva dva dela(sprašujem zaradi zgodbe) ali je bolj poudarek na borbi kot pri recimo bloodbornu?

Aphanisis ::

Seveda je vredno. Zgodba DS je tako fragmentirana skozi vse dele, da je po mojem vseeno kje se jih lotiš.

ribac7 ::

No potem bom nabavil tole zadevo, če je vseeno pri katerem delu se je lotiš.
Hvala za odgovor:)

oo7 ::

Splača splača igra je odlična ;)

ribac7 ::

Okej:) kaksno je pa stanje pri muktiplayerju je kaj aktivnih igralcev ?

oo7 ::

Z multiplayerjem pa sem imel težave v DS2 in DS3 vedno sem imel lag ;((

oo7 ::

There's a way to play From Software's Demon's Souls on PC, and it's all thanks to PS3 emulator RPCS3, which recently received a big update.

The update made the game more stable, though it has been playable in the past in a proof-of-concept state. What the emulator's latest update did was fix a common crash that would occur on loading screens, and some instances of buggy audio.

Now that's taken care of, RPCS3 developers are looking at optimisation. As it stands, the game suffers from performance issues even running on an overclocked i7-6700.

https://www.vg247.com/2017/07/24/watch-...

Demon's Souls: Playable in RPCS3 (i7-6700k)




RPCS3 - https://rpcs3.net/quickstart

Demon's Souls is unfortunately the only From Software game to never see release on PC, which is why this is a big deal. Hopefully more will be able to try it out themselves when the RPCS3 team makes more progress.

oo7 ::

Dark Souls Vinyl Trilogy - Coming soon.


.

scipascapa ::

cena pa astronomska, 60€?

Zmajc ::

Končno nabavil DS3, končal enkrat z quality buildom, sedaj grem še enkrat z nule in STR build.

Uživam kot že dolgo ne.

Še kdo igra?

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Končno nabavil DS3, končal enkrat z quality buildom, sedaj grem še enkrat z nule in STR build.

Uživam kot že dolgo ne.

Še kdo igra?


Sem preigral že dvakrat odlična igra. Si prvi in drugi del že preigral?


Dark Souls 1 sem preigral nazadnje z modi za lepšo grafiko.
Dark Souls 2 je bila prva Dark Souls igra, ki sem jo preigral in tudi najtežja mogoče zato, er še nisem imel gamepada in sem celo igro preigral na miško in tipkovnico.
Dark souls 3 se mi je zdela še najlažja ampak vseeno zelo težka z najlepšo grafiko.

Vse tri igre so pa odlične ena najboljših serij :)


Dark Souls 1 sem preigral dvakrat v 100 urah
Dark Souls 2 sem preigral 1x z vsemi DLC-ji v 202 urah
Dark Souls 3 z Dlcji sem preigral dvakrat v 120 urah.


Definitivno bom še enkrat vse preigral in bom spet začel z Dark Souls 2 tokrat z gamepladom ;)

Zmajc ::

Enko sem igral par let nazaj, mislim da sem prišel do Ornstein & Smough boja kjer sem obupal.

Trojko sem najprej začel z travniško verzijo jo preigral offline solo vse do Soul of Cinder nakar sem par dni nazaj kupil deluxe verzijo v popustu ter začel znova z proper online izkušnjo.

Ne verjamem da me je v zadnjih 10 letih katera izmed mnogih iger tako navdušila kot Dark Souls 3, čeprav sem parkrat klel vse po spisku. Še posebej pri Pontiff Sulyvahnu.

Dvojko sem preskočil čeprav že razmišljam da bi jo preigral po trojki.

Igram pa itak z gamepadom, to sem se že pri enki naučil. :D

oo7 ::

Oh ja Ornstein & Smough sta ena najtežjih nasprotnikov jaz sem ju sicer v prvič fental dokaj hitro. Ko sem pa šel NG+ pa sem rabil ene 30-40 poiskusov.

Če so ti igre Dark Souls všeč potem moraš nujno preigrati tudi drugi del NUJNO :D

Zmajc ::

Ja, dvojka je najverjetneje moja naslednja igra. :D

Zmajc ::

Mogoče celo enko grem še enkrat z kakim grafičnim modom.
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621893 (1342) 2dark
»

Dark Souls II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21373741 (4926) oo7
»

Nioh

Oddelek: Igre
353341 (1001) oo7
»

Dark Souls PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8114922 (6904) scipascapa
»

Lords of Fallen

Oddelek: Igre
275518 (4388) scipascapa

Več podobnih tem