» »

Crknili piksli na notebooku

Crknili piksli na notebooku

pilatus9 ::

Na mojem notebooku Compaq Presario 915US so mi crknili trije pixli. Ampak fora je, da so sive barve in ne rdeči. Dva sta eden zraven druzga, eden je pa bolj na sredini. Kaj naredit? Notebook je star 2 mesca. Vse ostalo deluje ko pesem ampak tile pixli mi pa niso najbolj vsec;( . Garancije mam 1 leto, ampak ali je ze kej prepozno za to, da mi ga zamenjajo? No sej zaenkrat me se ne moti ne vem kako, ker so sivi in jih skoraj ne opazis, ampak kakor vem, se sirijo in jih je skoz vec!!!;((

Kaj pravite?

10x for reply. Robi

kopernik ::

Splača se ti poklicati tja, kjer si notebook kupil, da ti povejo,
ali ti bojo priznali garancijo za tri mrtve piksle. Ne vem kako
je zadnje čase, ampak nekaj let nazaj so jo priznali šele
pri 7-9 mrtvih pikslov (odvisno od proizvajalca).
Mislim da je 2 meseca prepozno, da bi ti ga kar
zamenjali.

lp

BigHugo ::

Pilatus9: In kje si kupil tega Compaqa Presario 915US (ameriški model). A imaš mogoče mednarodno garancijo? Sicer pa so pogoji zamenjave LCDja navedeni na Compaqovi strani in (verjetno) v tvoji garanciji.
LP BigHugo

pilatus9 ::

Torej si kupim karto za v Ameriko, grem v shop in jim zatezim..., pol se pa se v Redmondu oglasim:P pa recem kaksno v imenu Slo-Tech-erjev! Mednarodne pa nimam zal:| . Ce pa ne bojo hotli, jim zagrozim z nasimi inspektorji ali pa jim posljem enga Sadama:D iz Slo.

Ej, kaksni so piklsi, ce so sive barve? a morajo bit rdeci, da so crknjeni?

Tnx.

Dr.S ::

Ni razloga za večjo paniko. Crknili so ti podpixli (rdeče pike), kar ni nevarno. Si probal kaj z manualno-ročno masažo ekrana okrog in po pikicah?
PROBAJ mogoče kaj obudiš.


Glede zamenjave: meni so zamenjali na Gericomu že 1 podpiko (vendar res v dobi 8 dni po nakupu). Drugače pa tudi jaz menim, da samo 3 podpike ZELO TEŽKO, da bo kaj.

Preberi si pogoje zamenjave LCDja navedeni na Compaqovi strani!?

pilatus9 ::

Dr.S: Ni razloga za večjo paniko. Crknili so ti podpixli (rdeče pike), kar ni nevarno. Si probal kaj z manualno-ročno masažo ekrana okrog in po pikicah?
PROBAJ mogoče kaj obudiš.

Pa sej ne morem verjet, da je blo to to. Malo sem zmasiral okrog po pikicah in stvar je izginila!!! Ej hvala ti za idejo stari! Tole je pa bil en soncni zarek zdejle v tem popoldnevu ker sem ze mislil, da je slo vse k vragu! zdej pa samo se upam, da ko se mi prikaze naslednji, da se ga bom lahko tud tako odkrizal
LP

TylerDurden ::

Kaj pa če je modre barve pikica?? A masaža deluje?
Let\'s make some soap ...

BigHugo ::

TylerDurden: Probaj, pa boš videl. Pa ne premočno, da ne boš polomil TFTja.
LP BigHugo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mrtvi piksli ali poškodba?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101958 (1684) listje123
»

mrtvi pixli

Oddelek: Pomoč in nasveti
408152 (7112) Pyr0Beast
»

HPjev prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
81348 (1257) IceIceBaby
»

Prenosnika GERICOM vs. COMPAQ

Oddelek: Kaj kupiti
81708 (1599) BigHugo
»

Notebooki

Oddelek: Kaj kupiti
261372 (1122) Tomi

Več podobnih tem