» »

Telemach mobilna telefonija

Telemach mobilna telefonija

««
13 / 13
»
»»

motoroil ::

APPluk je izjavil:

je to normalno


Če si prekinil pred koncem prejšnjega meseca potem ti ne smejo zaračunat ker so spremenili pogoje.

XS!D3 ::

motoroil je izjavil:

APPluk je izjavil:

je to normalno


Če si prekinil pred koncem prejšnjega meseca potem ti ne smejo zaračunat ker so spremenili pogoje.

Kolikor vem, to velja zgolj, če prekineš zaradi nestrinjanja z novimi pogoji in to izrecno navedeš. Sicer se prekinitev plača normalno po ceniku, tako kot pri drugih operaterjih.

APPluk ::

Prekinil sem 17.2 in sicer paket ŠE VEČ, sem danes poklical in so rekli da so to res "administrativni stroški" :8)
nevem, ampak se mi to zdi majhni legalni nateg, glede na to, da je pogodba potekla

misek ::

Moral bi izrecno povedati, da prekinjaš zaradi spremenjenih pogojev. Tako pa so te obravnavali kot redno prekinitev.

OK.d ::

Vse je legalno in piše v drobnem tisku.
LPOK.d

XS!D3 ::

Kolikor vem, pogodba itak ne poteče. Poteče ti kvečemu vezava.

motoroil ::

APPluk je izjavil:

Prekinil sem 17.2 in sicer paket ŠE VEČ, sem danes poklical in so rekli da so to res "administrativni stroški" :8)
nevem, ampak se mi to zdi majhni legalni nateg, glede na to, da je pogodba potekla


Torej najprej reklamiraj račun ker so spremenili pogoje, ko bojo rekli da ne pa je treba stopnjevati naprej k, ne spomnim se kaj že, varstvo potrošnikov ali nekaj takega.

Ni treba nič izrecno navajati da odstopaš od pogodbe zaradi spremembe pogojev, ker imaš zakonsko pravico odstopiti od pogodbe če spremenijo pogoje.

-valvoline- ::

Rabim se eno tel stevilko za rezervo, gledam telemachovo free2go ponudbo. Pise z vsakim polnenjem za 5e dobis 5gb gratis. Za 4e pa je paket mini revolucija 500enot. A to pomeni da nafilas za 5e, ter vklopis mini revolucijo imas 500 enot+ 5gb / mesec?
https://telemach.si/mobilna-telefonija/...

hojnikb ::

revolucijo raje kombiniraj z polno (7e, v akciji tut ze blo 20k enot) kupis kartice po polovicni ceni in mas efektivno zelo uporaben paket za 3,5e na mesec. Tile podatki bojo pomoje sam kratek cas za promocijo.

preverim, ce se paketi/podatki kombinirajo. Cisto mozno, da se ne...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

-valvoline- ::

Kje pa kupis kartice z 50% popustom? To so obcasne akcije pri tusu, mercatorju in leclercu?

hojnikb ::

Yup, spremljaj 070forum, tam se redno objavlja.

Sem pa glih preveril, če maš vklopljen kak paket, se od njega odbijajo enote, ne od akcijskih gigabajtov, ko jih dobiš pr filanju :|
Torej pr mini revoluciji ti naprej odbije 500 enot, potem pa še tistih 5GB, ko jih dobiš. Kinda useless, če maš še pogovore/sms
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

OvCa77 ::

hojnikb je izjavil:

Yup, spremljaj 070forum, tam se redno objavlja.

Sem pa glih preveril, če maš vklopljen kak paket, se od njega odbijajo enote, ne od akcijskih gigabajtov, ko jih dobiš pr filanju :|
Torej pr mini revoluciji ti naprej odbije 500 enot, potem pa še tistih 5GB, ko jih dobiš. Kinda useless, če maš še pogovore/sms

Je pa fajn, ker dobiš tudi GB v EU, tam pa odbija kar dobi, kar pomeni, da imaš lahko tudi več 10GB v tujini.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

hojnikb ::

Sam tak btw, nekje v teh dnevih so začel odbijat podatke tut od free GBtov, ki jih dobiš zarad polnjenja, ne samo iz revolucije :)
#brezpodpisa

MrStein ::

A so kake težave s sprejemom MMS na telemach-u?

Telefon je Samsung Galaxy A20e

Zanimivo, MMS (slika) poslana malo pred nadgradnjo telefona, je potem prispela. Naslednja sporočila (s slikami) pa ne. (pred nadgradnjo tudi ni delalo)

Je telemach poslal nastavitve za MMS, (z "obveznim" restartom aparata), pa ni učinka.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Han ::

Galaxy S7 MMS normalno sprejme.

MrStein ::

Ja, saj je šlo za telefon in njegove nastavitve.

Fora, da podatki morajo obvezno biti vklopljeni. (kako je potem med restartom vseeno naložilo, ostaja skrivnost gugla...)

Sem izbrisal APN za internet in pustil le tistega za MMS, da ne kuri podatke po nepotebnem (naročnina nima vključenih podatkov). Ter seveda vklopil mobilne podatke.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Han ::

Je kakšna fora, da TELEsmeh ponuja znižanje mesečnih stroškov za družinski paket VEČ za 2 EUR, če vzameš dodatno kartico, ki jo lahko uporabljaš ali pa tudi ne? Naj ne bi bilo skritih stroškov ali vezave... 8-O

scorpio5 ::

Če koga zanima - telemach REVOLUCIJA oz free2go paket

do 31.8.2020 v kolikor "pripeljete" prijatelja, dobite 3e dobroimetja za vsakega (max 3je prijatelji) plus prijatelj dobi 3e na svoj račun

Prijatelj pošlje sporočilo SMS s ključno besedo PRIJATELJ XXXXXX na številko 7070 najkasneje v treh dneh od aktivacije in oba prejmeta 3 EUR dobroimetja.

tako da če ima kdo namen aktivirat free2go revolucijo imam še 2 kodi (vpišete namesto XXXXXX, kot piše zgoraj) :)

- DG5YNNVD
- AXKEKR6V

Kdor prej pride prej melje - ko bosta kodi porabljeni ju bom zbrisal, pustil bom samo obvestilo, da vedo tudi drugi za to akcijo

miko22 ::

razmišljam o preklopu na revolucijo. Moti me edino to, da te enote ne moreš porabiti če ti preklopi omrežje na nacionalnega operaterja. Kako je z pokritostjo? Še veliko omrežje preklaplja? Ali lahko pustiš ročno nastavljeno na Telemach pa deluje vse ok?

-valvoline- ::

A se lahko uporabijo kartice z 50% popustom za mobilni internet paket? Majo kje kartice v akciji ali ne?

Veron ::

Han je izjavil:

Je kakšna fora, da TELEsmeh ponuja znižanje mesečnih stroškov za družinski paket VEČ za 2 EUR, če vzameš dodatno kartico, ki jo lahko uporabljaš ali pa tudi ne? Naj ne bi bilo skritih stroškov ali vezave... 8-O

pa sej plačaš več vse skupaj.

trenutno imaš recimo paket VEČ, 15eur (oz. 17 če nimaš drugih storitev)
Vzameš dodatno kartico, dobiš še 2eur popusta. torej plačuješ 2x13eur... pa če uporabljaš ali ne

Telesmeh pogodbeniki so res agresivni. Kljub zahtevku za prepoved komercialnih klicev, so klicali iz 070888201, Flexi-Gab d.o.o.

PacificBlue ::

Telemach novosti(spremembe narocniskih paketov):

https://telemach.si/Pomoc/Novosti-in-Ob...

Imam pa drugače eno težavo, namreč s pošiljanjem MMS na Iphone SE. Sprejemam lahko MMS, pri pošiljanju pa javi not delivered. Naredil sem točno po teh navodilih:

https://telemach.si/Binary/632/Apple.pdf

Tudi vklopil low-quality image mode in restartal telefon, samo MMS ne gre poslat.

Kaka ideja?

Zgodovina sprememb…

Choc ::

Poskusi iti v Settings / Mobile Data / Mobile Data Options / Voice & Data / izberi 3G namesto LTE

Ce ne dela poskusi se restartati telefon.

hojnikb ::

-valvoline- je izjavil:

A se lahko uporabijo kartice z 50% popustom za mobilni internet paket? Majo kje kartice v akciji ali ne?

ja, da se ponucat za vse predplačniške pakete.
https://red-pill.eu/forum070/viewtopic.... glej to temo za aktualne ponudbe

PacificBlue je izjavil:

Telemach novosti(spremembe narocniskih paketov):

https://telemach.si/Pomoc/Novosti-in-Ob...

Imam pa drugače eno težavo, namreč s pošiljanjem MMS na Iphone SE. Sprejemam lahko MMS, pri pošiljanju pa javi not delivered. Naredil sem točno po teh navodilih:

https://telemach.si/Binary/632/Apple.pdf

Tudi vklopil low-quality image mode in restartal telefon, samo MMS ne gre poslat.

Kaka ideja?

nastavi mms nastavitve. Če to ne pomaga, zbriši tisti thread sms/mmsov, kateri osebi pošiljaš, men je to pomagal enkrat.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Pinturicchio ::

Torej pri telemachu se mi je iztekla vezava za paket še več. Rad bi prestopil na HOT. Ali moram telemachu sporočiti da odhajam, ali je dosti da kupim SIM kartico HOT, jo aktiviram in je to to?

MrStein ::

Če ne prekineš pogodbe, potem pogodba ne bo prekinjena.

Če misliš številko nesti na HOT, ne prekinjaj pred tem pogodbe!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lightning ::

Telemach bo očitno imel ta vikend, glede na 5 let paketov več, ponudbo 12 mesecev po polovični naročnini. Je to ugodno glede na 24 mesecev vezavo ali je pričakovati še kakšne boljše ponudbe do konc leta?

matjaz000 ::

Danes so me klicali iz Telemacha in mi povejo da imajo akcijo za mobilno telefonijo za poslovne uporabnike.
Eno leto imaš popolnoma brezplačno. Cena paketa je sicer 19,9 € na mesec, neomejeni pogovori, SMS-i in MMS-i, in tudi 100 minut klicev v Europi.
Sedaj sem pri Telekomu in razmišljam da bi šel k Telemachu. Predvsem zato, ker je eno leto brezplačno.
A je smiselen prehod, ali je še kakšen droben tisk, ki ga ne poznam?

lp, Matjaž

OK.d ::

LPOK.d

matjaz000 ::

A ni nobenega komentarja na akcijo?

lp, Matjaž

alba ::

Kako je z Telemach naročniško mobilno telefonijo v praksi? Ali je možno gostovanje v LTE omrežju Telekoma in ali so kakšne omejitve?

strom_15 ::

alba je izjavil:

Kako je z Telemach naročniško mobilno telefonijo v praksi? Ali je možno gostovanje v LTE omrežju Telekoma in ali so kakšne omejitve?


V Telekomu ne moreš gostovati v LTE omrežju, gostuješ lahko le v 2G/3G.

neosonic ::

Da nebom odpiral nove teme, bom vprašal kar tukaj.. Živim v malo bolj odročnem kraju, kjer moram res imeti srečo, da imam signal, ki pride do dveh črtic, včasih sem celo brez signala. Mobilni podatki delujejo zelo slabo, tako da sem do sedaj večinoma gostoval pri Mobitelu, ker je bil boljši signal, čeprav ni šlo LTE. Sedaj za to več ni možnosti, saj mi piše prepovedano, ko želim spremeniti omrežje. Je možno, da bi lahko prekinil naročniško razmerje, ki mi poteče čez 7 mesecev na podlagi tega? Pač, brez stroškov. Hvala in lp.
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430802 (4148) link_up
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343111145 (57892) OK.d
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640871 (23918) MrStein
»

Sprememba paketa Telekom

Oddelek: Mobilne tehnologije
336928 (6352) shadeX
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499991 (8050) Dzhimen

Več podobnih tem