» »

Telemach mobilna telefonija

Telemach mobilna telefonija

««
12 / 13
»»

__Devil__ ::

Telemach se je po moji izkušnji dobro izboljšal v zadnjih par letih, internet in signal je boljši ter bolj stabilen. To govorim predvsem signal na vasi. 2g je praktično vedno, pa še na avsrijsko omrežje se lahko povežeš, če ni druge.

Je pa res, da vsake toliko časa dobim sms o podražitvi naročnine.

Zdaj za novo leto nam še povečajo iz 30 na 50gb interneta v slo. Res, super so.

Zgodovina sprememb…

Izaso ::

Gre za pozitivno novico ne pa napoved podražitev. Itak vse strmi k temu, da bomo imeli čim več podatkov. Lahko pa da je v ozadju tudi info, da bodo ostali ponovno podražili. Kakorkoli obrneš še vedno najboljši price/performance pri Telemachu.

strom_15 ::

Izaso je izjavil:

Gre za pozitivno novico ne pa napoved podražitev. Itak vse strmi k temu, da bomo imeli čim več podatkov. Lahko pa da je v ozadju tudi info, da bodo ostali ponovno podražili. Kakorkoli obrneš še vedno najboljši price/performance pri Telemachu.


Na Hot si pa pozabil?

OK.d ::

Nekaj so celo pocenili, ker je na temu paketu zelo malo uporabnikov.
LPOK.d

Izaso ::


Na Hot si pa pozabil?


Dobr mislim za resne operaterje, ne tiste ki furajo drugo omrežje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Izaso ()

Veron ::

In kaj ma to veze za končnega uporabnika? Sej tisti na Hot enako telefonira kot ostali na "resnem operaterju"

brez-imenko ::

Koliko ima free2go pasovne širine oz. nima omejitve? Izi gre do 20, hot pa do 50 Mbps z doplačilom. Bi rabil v prihodnje za testne namene koliko dobro sem sestavil antene in če sem jih dobro postavil.

Kakšen internet sploh ponuja Telemach preko LTEja? Nekaj časa so se hvalili od nekega interneta za doma pa ne morem več nič najti.

Sem opazil, da so tudi v mojih routah nataknili na oddajnik telemachove antene enkrat v avgustu.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Yossarian ::

Na mobiju imam Outlook, na njega sem se navadil, nekaj časa je vse štimalo, sedaj pa moram ponovno nastavit

Prikazano ime

Strežnik dohodne pošte IMAP
Ime gostitelja IMAP
Uporabniško ime IMAP
Geslo IMAP

Strežnik odhodne pošte IMAP
Ime gostitelja IMAP
Uporabniško ime IMAP
Geslo IMAP

Recimo, da imam na spletni strani posta.telemach.net sledeče podatke:

email: ivan.cankar@telemach.net
uporabniško ime: t0123456
geslo: encibenci

Kako naj vpišem podatke? Sem vpisal strežnike za e-pošto s podatki, navedenimi tulele, pa ni šlo. Hilfe.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Lonsarg ()

Veron ::

 telesmeh lte

telesmeh lte


 telesmeh lte

telesmeh lte


Lokacija Ljubljana

klekej ::

A lahko za kaksen telefon pri TM v tem trenutku recemo, da je no brainer? Tocno 2 leti nazaj sem tako kupil Honor 8, ki je bil dalec brez konkurence za dan denar.

Veron ::

Honor 10

Dimnik ::

Honor 10 ni v telemach ponudbi, je pa v prosti prodaji za 300e, za 14e je p20 v ponudbi

klekej ::

V ožji izbor sem si dal Honor 8X in p20 lite. Al rajš gledat kej druzga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klekej ()

Glasmaher ::

P20 lite je super telefon.

Dimnik ::

Odvisno....glede na to da je imel honor8, nevem če. Sem imel tudi sam honor8 pa sem ga zamenjal za honor8 lite pa mi je bilo žal, ker je bila razlika v vseh pogledih. Tako da jaz bi pogledal kaj drugega

klekej ::

Ti si šel iz "navadne" na lite serijo, tako da logično. 8X je na papirju boljši od P20 lite, žal pa tudi večji. Xiaomi Pocophone F1 je zanimiv, samo mi je predrag.

Dimnik ::

Hotel sem ti napisati kaj pomeni lite....
V oglasih prodaja novega honor play z amazona z garancijo za 260e, če ti je pa to preveč, potem pa druge ne bo, kot lite verzije...

louser ::

brez-imenko je izjavil:

Koliko ima free2go pasovne širine oz. nima omejitve? Izi gre do 20, hot pa do 50 Mbps z doplačilom. Bi rabil v prihodnje za testne namene koliko dobro sem sestavil antene in če sem jih dobro postavil.

Kakšen internet sploh ponuja Telemach preko LTEja? Nekaj časa so se hvalili od nekega interneta za doma pa ne morem več nič najti.

Sem opazil, da so tudi v mojih routah nataknili na oddajnik telemachove antene enkrat v avgustu.

Jaz imam največkrat okrog 20Mbit, se pa razteza od 15 do 45, tudi 65.

Telekom sicer ponudi 2x hitrost, a zelo slabo razmerje med ceno in zakupljenimi podatki.

Gregor5816 ::

Včasih je bil na osnovni strani pri prijavi na moj.telemach.si podatek o stanju vezave in morebiten preostanek. Zdaj tega ne najdem več, a so to umaknili ali je kje drugje?

Trupl0 ::

Veron je izjavil:

 telesmeh lte

telesmeh lte


 telesmeh lte

telesmeh lte


Lokacija Ljubljana


4g+
ping 40ms
11 download
6 upload

ljubljana, dravlje, poln signal.
Mah nima smisla govort.
If you are going through Hell, keep going !

Dr_M ::

Telemach spet napada.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

To prakso so seveda izvajali ze pri tusmobilu in jo telemach nadaljuje. Kaksna miljonska kazen bi se jim prilegla, glede na to, da so tako nategnili ze na stotine ljudi (mogoce ze vec tisoc).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

_GiZmO_ ::

Kako pa je s tem nacionalnim roamingom?Recimo ce grem na telekomovo omrezje,nimam opcije lte-ja...Je treba kaj vklopit,ali pač ni možnosti?
HP DV7-2130eg

Daniel ::

Ni možnosti LTEja.

Sxalaq ::

Na roamingu ni možnosti LTEja, pa tudi sicer je hitrost interneta slaba, meni sploh nič ne nalaga ... Odvisno tudi od lokacije. Na splošno ima Telemach obupno slabo pokritost, domače gostovanje pa ne kompenzira tega. Na koncu dneva je boljše iti k Telekomu ali A1 in plačati tist evro več pa prihraniti na živcih.

OK.d ::

Ja, če ne živiš v mestnih središčih 4G bolj slabo vidiš v opravilni vrstici svojega telefona.
Ali pa celo da ga vidiš se ta hitro spremeni v H ali pa še to ne;)
LPOK.d

Veron ::

Dr_M je izjavil:

Telemach spet napada.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

To prakso so seveda izvajali ze pri tusmobilu in jo telemach nadaljuje. Kaksna miljonska kazen bi se jim prilegla, glede na to, da so tako nategnili ze na stotine ljudi (mogoce ze vec tisoc).

Dejansko to izvajajo njihovi "podizvajalci". Ampak Telesmeh to tolerira.

louser ::

OK.d je izjavil:

Ja, če ne živiš v mestnih središčih 4G bolj slabo vidiš v opravilni vrstici svojega telefona.
Ali pa celo da ga vidiš se ta hitro spremeni v H ali pa še to ne;)

SV Slovenija, bi panike. Center Slovenije - tam, kjer sem se sam gibal- tudi ne.

XS!D3 ::

Veron je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Telemach spet napada.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

To prakso so seveda izvajali ze pri tusmobilu in jo telemach nadaljuje. Kaksna miljonska kazen bi se jim prilegla, glede na to, da so tako nategnili ze na stotine ljudi (mogoce ze vec tisoc).

Dejansko to izvajajo njihovi "podizvajalci". Ampak Telesmeh to tolerira.


Ko vi prevzamete pošiljko in ob tem oddate svoj podpis, v bistvu podpišete pogodbo! Tudi če pismo prevzame vaša mama, žena, tašča ali kdo drug, je podpis veljaven in pogodba sklenjena,

No to pač enostavno ni res. Podpisati mora točno tista oseba, ki sklepa pogodbo, drugače podpis ni veljaven. In kolikor vem je ravno za ta primer, krivdo prevzel DPD in se tudi opravičil, ker bi moral preveriti identiteto podpisnika, ki je bil v tem primeru celo mladoleten.

Sicer pa ne vem, kako je v teh primerih, ampak ko sem nazadnje dobil za podpisat pogodbo preko DPD, sem pogodbo prej tudi prebral in šele nato podpisal.

Trupl0 ::

Ljubljana Dravlje

 bliskoviti internet

bliskoviti internet

If you are going through Hell, keep going !

OK.d ::

Kaj ti nuca takšen 4G:P
LPOK.d

Trupl0 ::

evo še enkrat.

3G
 3G

3G



in 4G
 4G

4G

If you are going through Hell, keep going !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trupl0 ()

Veron ::

V Lj Telesmeh LTE dela obupno slabo.

OK.d ::

Saj tudi drugje ni nič bolje.
LPOK.d

CyberPunk ::

Kakšno je kaj dandanes mobilno omrežje od Telemacha? Ko je bil še Tušmobil, se spomnim, da kljub mamljivi ponudbi ni bilo dolgo za vzdržati tam, ker je precej prekinjalo (si govoril in sploh nisi porajtal, da je konec zveze, ker je bila samo tišina) in sogovorniki so jamrali, da se sliši slabo ali oddaljeno.
Je torej zdaj to kaj boljše ali ne? Za hitrost prenosa pa tu zadnje poste vidim, da kakšen presežek ni?

BorutK-73 ::

Meni dela normalno, ne prekinja, LTE ok. Okolica Žalca, Velenje.

Veron ::

klici/sms delujejo čisto vredu. Ampak LTE hitrosti so pa bolj švoh (vidiš zgoraj), za brskat ok, YT do neke mere ok. Ljubljana.

MArkusPrimus ::

Dela OK, sem bil pred HoTom na Telemachu. Je pa HoT cenejši in signal odličen.

AnjaNja ::

Ovisno kje živiš. Tu naokoli pojamrajo. Okolica SG.

Bezukhoff ::

Gledam zdajle tale telemachov mobilni paket "največ", in me zanima njihova definicija stavčne zveze "Veljajo pravila primerne uporabe", saj omenjeni paket vsebuje neomejen prenos podatkov, ampak s pravili primerne uporabe, torej, pridem do sto giga, in mi omejijo prenos, tako da lahko potem drkam le še na jpg pičko, ki se mi bo na screen nalaga par ur, or what? :))

Skratka, pri kateri količini ti tole neomejen prenos začnejo omejevati, a? :))

XS!D3 ::

Bezukhoff je izjavil:

Gledam zdajle tale telemachov mobilni paket "največ", in me zanima njihova definicija stavčne zveze "Veljajo pravila primerne uporabe", saj omenjeni paket vsebuje neomejen prenos podatkov, ampak s pravili primerne uporabe, torej, pridem do sto giga, in mi omejijo prenos, tako da lahko potem drkam le še na jpg pičko, ki se mi bo na screen nalaga par ur, or what? :))

Skratka, pri kateri količini ti tole neomejen prenos začnejo omejevati, a? :))

Sej piše, do 100GB polna hitrost potem 1 Mbps/256 kbps.

Bezukhoff ::

This is bullshit. :))

Trupl0 ::

neomejen :)

PS: akostest
download 7 upload 4
40ms pinga

na 3G omrežju pa:
download 9 upload 2.2
29ms pinga
If you are going through Hell, keep going !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trupl0 ()

Dimnik ::

Lte, download 38, upload 19,47, ping 19ms

Trupl0 ::

Dimnik je izjavil:

Lte, download 38, upload 19,47, ping 19ms


Ljubljana je torej kap
If you are going through Hell, keep going !

louser ::

Bezukhoff je izjavil:

Gledam zdajle tale telemachov mobilni paket "največ", in me zanima njihova definicija stavčne zveze "Veljajo pravila primerne uporabe", saj omenjeni paket vsebuje neomejen prenos podatkov, ampak s pravili primerne uporabe, torej, pridem do sto giga, in mi omejijo prenos, tako da lahko potem drkam le še na jpg pičko, ki se mi bo na screen nalaga par ur, or what? :))

Skratka, pri kateri količini ti tole neomejen prenos začnejo omejevati, a? :))

Okrog 90GB

Vidim, da so povečali.

Predplačniški Telemach je glede tega bil zakon. Za 20eur polnjenja nisi imel omejitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

brez-imenko ::

Ali bodo napravili paket kjer prodajajo pasovno širino ne pa količine podatkov? Oba telekomunikacijska konkurenta ponujata vsaj en, če ne več takih paketov, kjer prodajajo pasovno širino na LTEju ne pa količine podatkov.

Naj si nekam zataknejo količino podatkov, če pa tako slabo vleče. Rajši plačam za omejeno pasovno širino kot pa količino podatko. Tisti njihov Neomejeno pri Največ naj si nekam vtaknejo.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

APPluk ::

Pri Telemachu sem imel naročnimo za 2 leti, ki se je iztekla novembra 2019. Potem so mi skozi pošiljali SMS za podaljšanje pogodbe, ki ga nisem poslal, torej nisem podaljšal naročnine, sedaj pa sem se prestavil na HoT in sem dobil od Telemacha 10€ za prekinitev naročniškega razmerja, je to normalno al ne? Ker jaz nisem bil več vezan, ko sem prekinil z njimi

Veron ::

normalno. to so "administrativni stroški"

poweroff ::

To meni ni normalno. Smrdi po nategu. Vprašanje je samo, ali je legaliziran ali ne.
sudo poweroff

misek ::

Kot piše Veron je to "normalno". Tudi pri Telekomu je npr. isto.
««
12 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430581 (3927) link_up
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343110565 (57312) OK.d
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640728 (23775) MrStein
»

Sprememba paketa Telekom

Oddelek: Mobilne tehnologije
336887 (6311) shadeX
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
499955 (8014) Dzhimen

Več podobnih tem