» »

sifon za umivalnik pušča

sifon za umivalnik pušča

fantasycamp ::



Kaj na kupim da mi ne pušča pri ventilu? Stvar je stara, nočem menjat ker je še uredu, bi kaka gumica ali limanje z gradbenim tejpom šlo?

Gapi ::

Razdri pa spucaj pa ponovno sestavi. Mogoče boš moral menjat gumico če je stara že tok trdain preperela.
No person is rich enough,to buy back his past.

mat xxl ::

Glede na to, da imaš cheap plastični sifon, razdri, pojdi v trgovino in kupi v kpl. nov, bo najmanj dela, ker to je par eurov.

francek1 ::

Pomagalo bi, če bi izostril slikico, da se točno vidi, za kakšen tip sifona gre. Običajno je pa možno dvoje; ali je treba zategniti navoj. Ali pa cevi niso poravnane(postrani ena v drugi).
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

fikus_ ::

Razstavi, očisti in potem namaži s parafinsko mastjo. Notri je verjetno "konus" tesnilo, ki je postalo trdo in ne tesni več dobro.

Šimpanz ::

Cel komplet sifona te stane v Bauhausu 3-5 eur tako da bi jaz najbrž celega zamenjal.

Scorpia ::

Zakaj celega menjat, ce te lahko pride samo kak evro, strosek.
Drugace probaj se enkrat vse skupaj, zategniti in da se lepo vsede na navoj. Tle ni nekega pritiska, da bi puscalo oziroma se kaj posebi zajebavat. Drugace pa zamenjaj gumico, pa se tesnilni trak za navoj, ki pride pol evra. Ze tesnilni trak bi pomagal...
////

Spajky ::

Jest sem puščanje pri cevi iz kotlička do školjke, ki je bila napokana na ovinku zadihtal z maso v obliki 1mm debelega traku, potem pa čez z maskirnim trakom, da se ne vidi ...Sem zadevo imel na zalogi, ma bi morali v trgovini tudi imet kaj podobnega ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

mat xxl ::

Ja Spajky , kar igraj se, enkrat bo pa tale tvoj trak počil pa bo poplava. Sam se ne bi tako igral !

Alec999 ::

Na limanje pozabi, če ni počeno je potrebno zamenjati samo gumico. Tako, kot so pred mano napisali. Zadevo razstavi in poglej. Če je počeno pa kupi nov sifon za par EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

Gapi ::

mat xxl je izjavil:

Ja Spajky , kar igraj se, enkrat bo pa tale tvoj trak počil pa bo poplava. Sam se ne bi tako igral !



Neke panike ni od kotlička do školjke. Tam ni voda pod pritiskom pa prisotna je samo ko ti potegneš vodo.
No person is rich enough,to buy back his past.

Spajky ::

mat xxl je izjavil:

... enkrat bo pa tale tvoj trak počil pa bo poplava....
tisti trak se razmaže/raztegne/zalepi kot čigumi ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

gzibret ::

Kupi se tudi takšen bel trak. Izgleda kot selotejp, samo, da je ful tanjši in mehkejši. Oviješ po navoju, potem pa zašraufaš, in ta trak zatesni vse pore.

Drugače pa... nov sifon v Bauhausu stane nekaj €.
Vse je za neki dobr!

Invictus ::

Ne kompliciraj preveč in nabavi nov sifon.

2 pirom se boš že odpovedal ...

Drugače te lahko stane precej več pirov, ko ti bo voda stekla ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Rias Gremory ::

Lahko probaš to kar je @gzibret rekel.
Stvari se reče teflonski trak, zgleda tako
 teflonski trak

teflonski trak

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Okapi ::

Če imaš stanovanje/hišo zavarovano, pokličeš zavarovalnico, rečeš, da pušča, in pride vodovodar popravit.

fulgur ::

Bom kar tule vprašal.

Odklopil sem pomivalni stroj in sedaj iz tega odtoka na slikici (puščica), ki štrli iz sifona umivalnika, občasno izteče voda. S čim naj zaprem ta odtok, saj pomivalnega stroja nimam, da bo nehalo puščati?

Slikica: https://ibb.co/2ys0T2f

Hvala in lp

matobeli ::

Dej ti men razloži kako ti je uspelo preživet od 2006 do danes :))

Lahko uporabiš karkoli za to zamašit, če nimaš drugega pa vzem živiljsko folijo in jo 5x prepogni pa na tesno z elastiko.

Lahk pa zabiješ čist navaden zamašek not iz buteljke.

fulgur ::

matobeli je izjavil:

Dej ti men razloži kako ti je uspelo preživet od 2006 do danes :))


S pomočjo Slotech-a seveda :))

Bom kar s plastično vrečko in gumico rešil, hvala :D

starfotr ::

Če si šalabajzer, potem narediš tako, kot so ti svetovali.

Če si profesionalec, potem kupiš in montiraš to

https://www.liv.si/tesnilo-zapora-oe-30...

BlaY0 ::

Mah saj bi se kje dalo poceni ali pa celo zastonj dobiti kakšen odslužen pomivalni stroj. Priklopiš, saj ga ni treba uporabljat, važno da ne pušča več :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

radiatorska avt. termostatska glava (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21265584 (5392) zpza
»

Svinčeni odtok - popravilo

Oddelek: Loža
171980 (1223) Pac-Man
»

Ventil od WC kotlička pušča

Oddelek: Loža
102504 (2257) mancini
»

Voda v pomivalnem stroju

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
216361 (5219) Micca
»

Projekt Svinjarija ali Kako sem očistil tipkovnico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13719708 (17056) energetik

Več podobnih tem