» »

Nov TV - PHILIPS 47PFH4109/88

Nov TV - PHILIPS 47PFH4109/88

awy ::

Doma smo si omislili nov TV, sedaj pa je največja uganka, ali se da zadevo zrihtat tako, da ni potrebno na AMIS boxu prestavljat kanalov, ampak kar na TV (da bi imeli samo en daljinec)? Sicer imamo TV prek optike.

Halp, pls :8)

Han ::

V tem primeru ne.

awy ::

Damn. A zarad optike al je kaj drugega vzrok?

TOP ::

Zato ker maš sprejemnik posebej in kanale lahko spreminjaš samo z daljincem od njega,to je logično.

Company ::

Si boš moral kakšen Telemach omisliti s kartico za v TV, pa bo. Ne delam reklame za Telemach, sem samo uporabnik, ki je zaradi tega prekinil SiOL in šel na Telemach. Mi je bilo vredno...

All ::

Pri t2 so nekaj obljubljali podporo za CEC....sam se mi zdi da je samo pr obljubah ostalo.

Je še opcija (če jo imaš na voljo) siol kabelska preko optike.

berlusconi ::

Company je izjavil:

Si boš moral kakšen Telemach omisliti s kartico za v TV, pa bo. Ne delam reklame za Telemach, sem samo uporabnik, ki je zaradi tega prekinil SiOL in šel na Telemach. Mi je bilo vredno...


Točno tako. Conax modul odpravi problem z dvema daljincema. Tudi sam sem zato na telemachu. Imajo najboljšo ponudbo glede na ceno, vsaj kar se mene tiče (povrh vsega je bila neka akcija, da so ti šenkali dvojno DL hitrost, kar tudi pride prav).

ant ::

Tudi jaz sem želel imeti to kartico pa na žalost ne bo šlo, saj ni možen priklop Telemacha. Po vsej verjetnosti bom vzel Siol, ker bom kupil tudi tv na obroke.

Problem pri meni pa je, da bom imel tv z nosilcem na steni brez omaric spodaj. Kam naj sedaj vtaknem tale siolbox??? Koliko je ta stvar sploh velika? Ali bi daljinec delal, če box skrijem za tv? Ima kdo kakšne izkušnje?

Hvala

puginho ::

Če imaš samo kartico ti tričetrt funkcij odpade zato ne vem zakaj taki strah pred dvema daljincema?

berlusconi ::

Box je velik cca kot nek modem. Če ga skriješ za TV, ti daljinec ne bo delal. Mora biti na vidnem mestu. Od punce starši imajo siol in je vmesnik, kljub dvema daljincema, fenomenalno porihtan. Moji starši imajo amis, ki zame izgleda predpotopno v primerjavi s siolom. Zelo je pregleden, odziven.

Tudi če boš montiral na steno imaš v bližini tvja neko komodo, na katero lahko tale box postaviš (je kar moderne oblike - na desni) Ta kabel in napajalni kabel za tv pa skrij z blendo.

Zgodovina sprememb…

ant ::

Ne bo šlo. Imam samo steno in gor tv. Napeljave bodo skrite za tv (elektrika in ostali potrebni kabli).

Bo treba nekaj pogruntat, da bo delovalo tudi skrito za tvjem.

Gregor5816 ::

Kaj pa kakšen univerzalni daljinec?

telexdell ::

Siol Box (ne Box-S!!) deluje preko radijskega ali preko IR daljinca. Torej bo delal tudi skrit za TV. Je pa vprašanje, kako bodo kabli, box, napajalnik... za TV in posledično prah ter gretje vplivalo na sam Box in TV. Sam zagotovo ne bi razmišljal v tej smeri.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

sirotka ::

telexdell je izjavil:

Siol Box (ne Box-S!!) deluje preko radijskega ali preko IR daljinca. Torej bo delal tudi skrit za TV. Je pa vprašanje, kako bodo kabli, box, napajalnik... za TV in posledično prah ter gretje vplivalo na sam Box in TV. Sam zagotovo ne bi razmišljal v tej smeri.


Tudi S ima radijski daljinec, je pa pol PI* vreden :)

cvick ::

Poglej če si zravn TV dubu IR oddajnik, k ga postavš pred Amis box pa ti pol TV šalta programe.

mirkuma ::

cvick je izjavil:

Poglej če si zravn TV dubu IR oddajnik, k ga postavš pred Amis box pa ti pol TV šalta programe.

Tole dodaja Samsung zraven TVja:
http://www.samsung.com/ae/support/skp/f...
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Lim00n ::

Zame je bila rešitev Logitech Harmony - top univerzalni daljinec :).

šernk ::

TV s prvim daljincem prižgeš in ga nato pozabiš do izklopa TVja. Glasnost in vse lahko štimaš na siol boxu.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

darkz ::

Siol box lahko upravljaš prek pametnega telefona :) aplikacija: Box daljinec ... :) in škatla netreba bit vidna, lahko jo čisto skriješ :)
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

AndreAS ::

Lim00n je izjavil:

Zame je bila rešitev Logitech Harmony - top univerzalni daljinec :).

+1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482166834 (25032) yani2000
»

Kako ste zadovoljni z a1 kombo paketom (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6116490 (12135) GucciSLO
»

Kateri "provider" digitalne TV ima najboljši vmesnik?

Oddelek: Omrežja in internet
244066 (3103) ProGo
»

Amis televizija (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7617221 (8398) Bakunin

Več podobnih tem