» »

Napajalnik Antec Smart Blue 350 pri RedRat Store!

Napajalnik Antec Smart Blue 350 pri RedRat Store!

MrGTO ::

Torej moj sistem:

Epox 8rda+
AMD XP 1700+
512 Mb Rama
Geforce 4200 128 8x
disk 80 Gb
2x CD rom
Floppy

Sedaj imam 250 W napajalnik ki sm ga dobil kot original k prejsnjemu rac. in to je celeron 400.Sedaj mi po eni uri testiranja v 3dMarku ugasne ali se restarta.Ali bi ta napajalnik bil dober? namrec mislim navijat!

Hvala za odgovore

Lp, Oblak

Cosmo ::

Kak bi lahko bil dober za navijanje, ce ze na nenaviti mašini odpoveduje? Za navijanje bo treba nabavit Chieftec/Antec/Enermax:D.
Lahko poskusis tudi s kaksnimi low cost 400w variantami samo to je bolj polovicna resitev. Mogoce bo delalo, mogoce (verjetno) pa ne.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

ReSpEcT ::

Vsekakor se ti pri tem nespača navijati saj morda napajalnik nebo zdržal ali pa bo preobremenjen zaradi tega pa lahko računalnik počasneje dela ali pa ti celo Neha delovati. Raje probajz 400w napajalniki. Nekaj kar bi te morda zanimalo.

MrGTO ::

mogoce se nismo razumeli.namrec jaz bi kupil Antec 350W(zdi se mi vredu) in s tem bi jaz navijal.

Ja sej verjamem da je tisti od Zalmana dober sam je verjetno tudi drag.Antec-a dobim za 22kSIT tisti pa je verjetno krepko drazji.

Lp, Oblak

VASkO ::

kupi raje CWT-430ADP (Antec TruePower 430W) v Avstriji, kjer ga dobis ceneje od tega 350W Anteca pri nas, govorim o ceni nekje 17 jurjev.

Pri nas so dobri napajalniki pac predragi.

sash ::

Antec itak zakon :D , če si se odličil za napajalnik takega ranga in ga misliš nabavit pr nas, poklič v RedRat, pa ti ga bodo mogoč z kakim popustom dali, podobno kot sem sam nardil, le da sem jaz bil bolj len in sem mail tja poslal pa so mi dal Antec TruePower 430W za male pare, mislim da je blo nekje v rangu tega Blue kot ga načrtuješ :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zakaj mi vn meče v špilih

Oddelek: Navijanje
421583 (1230) Primoz78
»

Pomoc pri navijanju AMD XP 1700+!!!

Oddelek: Navijanje
111005 (803) Fury
»

Ali je ta napajalnik zakej???? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
523597 (2835) pele-on
»

kero ohišje + napajalnik za 15k ?

Oddelek: Kaj kupiti
241238 (883) VASkO
»

Ali bo dovolj moci?!?!?

Oddelek: Strojna oprema
341927 (1291) Matek

Več podobnih tem