» »

Ali je ta napajalnik zakej????

Ali je ta napajalnik zakej????

«
1
2

SoNgOkO ::

Pozdravljeni!

Na e-misija sem videl 400W napajalnik za 8.280SIT z ddv. Zanima me ce ima ze kdo tak napajalnik in kako se le-ta izkaze??? Trenutno imam 230W napajalnik, vendar dvomim, da bo dovolj elektrike se posebaj zdaj ko dobim Radeona 9500 in ga zmodam na 9700. Poleg tega pa imam 2 cd-rom pogona, 2 HDD-ja, T-bird 1200, 2 venta in ostale drobnarije! Aja se nekaj vidu sm, da tam pise da je napajalc za P4. A je to kej narobe k mam jst AMD-ja???

koyotee ::

kup si enga od antec 400w! med najboljsimi napajalniki!

jest10 ::

Ta napajalnik je gotovo slabši od povprečnega 350W ali zelo dobrega 300W. Raje kupi šibkejšega pa zato bolj kvalitetnega. 400W za 8 jurjeu ni ravno realno. To so kaki tajvanski wati, ki so vredni eno p.m.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

SoNgOkO ::

Se mn je kr zdel da bojo to jajca!! No ja!! Bom pogledal za kej bol kvalitetnga.

bodom ::

poglej na redrat-store...recimo jst mam unga blue power 350W pa ni problemov z njim, pa se lep je8-)

LP

sash ::

priporočam Anteca 430 TruePower >:D , men so ga dal po isti ceni ko je blue power 350W :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

boštjan ::

SoNgOkO,jaz mam ta napajač in zaenkrat ni problema,bom vido kako bo ko bom 9700 gor flikno.res pa je dam samo 1HDD in 1cd-rw

Thanatos ::

imam dražjega brata tega napajalnika s 420W in mi na Tbirdu 1000 @ 1230, dvemi diski, radeonom 9500@9700, CDRW in DVDjem + 5 venti dela zelo zelo stabilno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

boštjan ::

pol ziher ni kaki kikiriki in mi ne boš nič hudega z chainsaw naredo:D :D :D ,da si ga kupo

Thanatos ::

bomo vidl kaj bo rekel ko bom novo plato, ram in proc kupil. Ti si pa že enkrat tistga radeona kup.

boštjan ::

jutri ga naročam:D

VASkO ::

dajta malo vec povedat o teh napajalnikih, prosim. glasnost, specifikacije posameznih linij, napetosti, vajin sistem, nihanja... prosim no

bodom ::

ajajaj....pa dej mal preberi vse poste...sm ti dal link do trgovine...tm so opisi napajalnikov8-)

LP

VASkO ::

tisto so anteci, pri megahitu prodajajo pa neke druge, tak da mi tisto ne koristi ;((

Fury ::

tisto kar majo pr megahitu so CWT napajalci... CWT dela napajalce za antec... jest mam unga ISO-500 k je 420W in so napetosti totalno hudo dobre... 12V sploh ne pade pod 11.95 pa ce s kamnom tepem po njem, 5V pade do 4.95

VASkO ::

kak pa je glasen? to me najbolj zanima. pa kaksen sistem furas? je 5V tudi stabilna, ce das vcore nad 2V pa 12V linija ti ne gre krepko nad 12V v tem primeru?

Fury ::

12V mi zabije tam do 12.15

core mam max. 1.85, sem mel pa dimm 2.85 (tut max) pa 2 diska WD pa 6 ventov pa radeona9700 pa tbred1700+ na 2150 mhz pa 2 CD-Roma pa je blo kul...

glasen pa neki je.. k se vent dost vrti ni pa tok krize.. upor not pa bo ql :)

noraguta ::

Fury :~>>>, ja pri megahitu majo neki precej vredu robe tako rekoc za pol cene. tud titanovi venti so ranga pabsta. pac noname roba. ampak itak je vsa roba delana u malziji , taiwanu in na kitajskem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Fury ::

VASkO ::

fury, samo v megahitu nimajo teh!!! ker so mi poslali specifikacije pa so cisto drugacne

zanima me, kaj bi rekla boštjan pa Thanatos glede glasnosti

Fury ::

ja res sem jest iso-500 narocu pa je sla mat iskat in enga druzga dobila ja .. k teh ni blo.. un je 400w k ga majo sej res.. uf :)

boštjan ::

Vasko jaz mam onega 400W,ki ma 2 venta.Kar mam v kišti vidiš v podpisu,glasen pa ni samo enkrat sta se oglasila,ko se je temperatura v compu zvišala,drugače pa tiho predeta8-)

mISOk ::

Super tema, jaz glih gledam ta napajalnik in ga tud hocem kupit (tega z 2 vent.) ker ne zaupam svojemu (250W) vec. Bostjan kaksne napetosti mas na 3,3 ker jaz mam trenutno na svojem 2.6 pa me full skrbi, zato hocem cim prej kupit ta napajalnik, verjetno se ta teden!
P.S. Bostjan podpis ti trenutno ne dela, tk da prosim, ce napises kaksno kisto mas ;)

Fury torej ti nimas onega iso-500 ko ga majo trenutno na ceniku, ce ga nimas kk si dobu tega (si ga posebaj narocu, al je bila trenutna roba, al neki tretjega ):|

VASkO ::

boštjan, tvoj podpis se ne vidi :\

boštjan ::

sorry preveč hitro post napiso in pozabil kljukico dat:8)
na 3,3V=3,26
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Fury ::

ja un iso-500 mam... rec da hoces CWT 420W

sam mislm da mam http://www.cwt.com.tw/product/sps/cwt-4...
in ne ADP .. mislm da ta nima aktivne PFC ampak samo pasivno.. no zame je dost pa sam 13k je :)

ta napajalc je isti kot Antec PP-412X al neki tazga.. en mal starejsi model

http://www.envynews.com/review.php?ID=2...
http://www.gaming-media.com/hardware/an...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

mISOk ::

"ta napajalc je isti kot Antec PP-412X al neki tazga.. en mal starejsi model"

Po cem sklepas, da je isti model kot ta?

P.S. Eni tezijo, ne bit budala ne kupovat to, nebo delalo ok; pol pa spet vidim da je folk kr zadovoljen, pa cena :\ pa spet dilema...

VASkO ::

se enkrat povem, kar sem nekje drugje napisal

Antec ne dela svojih napajalnikov, ampak samo lepijo svoje nalepke na CWT napajalnike. CWT ADP serija je potem enko kot Antec TruePower, CWT ATX12 pa so drugi antecovi napajalci.


Edina razlika med njima je to, da je CWT v trgovini cenejsi skoraj za polovico.

Fury ::

misko napis mal v google antec cwt bla neki pa ti bo pometal ven :)

Groovy ::

ima mogoče kdo izkušnje z tem napajalnikom?!
MS 400W ATX -> kaj točno je to zaena firma?!?:O

Leo ::

Vasko: Od kje ti to, da CWT izdeluje napajalce za Antec?

VASkO ::

tak pac je

Cosmo ::

Tega iz Megahita (model ISO-400 - po specifikacijah se ne razlikuje od ISO-500) sem imel doma, vendar ni firme CWT ampak Sunny Technologies in ni nikakrsna hi-tec zadeva ala Antec, Enermax, Chieftec itd..Je pac povprecen za domaco uporabo vec kot zadovoljiv napajalnik (je tudi polovico lazji od Chiefteca).
Oba sem stestiral na ultra energijsko potratni plati ECS L7S7A2 in s Sunnyjem se je zadeva sesuvala zarad undervoltanja, z Chieftecom pa ne, tako da ne sirit krive vere o CWTjih in Antecih za 12k :D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Fury ::

lej CWT-420ATX12 JE DEFINITIVNO ENAK ANTECU A PROV? Sem ga odprl, pogledal not in mas isto za modat (nek sem najdu en sajt o antec modingu par tednov nazaj) in vse. in se na parih sajtih tako pise. in to da noname tajvanski proizvajalc dela neki tazga za bigname fermo ni nic nenavadnega.

drugace pa ne vem kaj si ti mel.. men prov gor pise serijska CWT-420ATX12 in je lablan z imenom meridian (ferma k dela ohisje .. pac se ena ferma k ma CWTjeve napajalce) ce si ti mel sunny crap pol pac to ni to :)

Cosmo ::

No ce je tak potem je ok.....jaz sem namrec prodajalca v Mb vprasal: "Kaj pa mate to za ene napajalnike?", pa mi je odgovoril da CWTje in mi prinesel Sunnyja :D, zato sem sklepal da oni tretirajo te Sunnyje kot CWTje >:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

frenk ::

Jest mam enga meridiana sam je na žalost mtc...:\

Jux ::

Jst doma lavfam na 250w napajalcu:
1. 2 mrezne kartice
2. ti4200@ti4400
3. xp1600@xp1700
4. 3xdisk
5. 1xpekac
6. scsi karta
7. 4 venti
Pa mi vse dela tip top in to na K7S5A plati. Go figure? Kup en kvaliteten 300w napajalc od macasa pa bo vse delal tip top, sicer si pa poglej tole test ATX napajalnikov na SloTechu.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

VASkO ::

CWT (Channel Well Technologies) is de fabrikant van de Antec voedingen en de ADP series van CWT zijn gelijk aan de TruePower series van Antec.


sam sem ga kupil, in sicer cwt 430adp. in kaj sem dobil?
super napajalnik, v bistvu enak antecu truepower 430W. neslisen, tezek 2kg. Model pa je CWT-430ADP, SinnoTech. Original CWT pac. Antec na te nalepi samo svoje nalepke pa je. Ima se en obratomer za 92mm ventilator, ki se priklopi na plato, da kaze vrtljaje. Cena? Brez besed, zgleda, da so Antecove nalepke iz zlata :)

Boky ::

Vasko koliko?

overman ::

Jaz mam Enermaxa 365 Wattov z dvema ventilatorjema-zunanjega lahko sam upravljam. Imam DVD, CD-RW, 8 ventilatorjev >:D , in pa se hladno katodo-vse gre brez problema 12V=12,325
5V=4,999
3,3V=3,376

Ima se kabel, ki ga priklopis na mamaplato in ti potem kaze obrete ventilatorja. En vent je 80mm en pa 92mm. Vse skupaj je se zasciteno z pozlacenimi mrezicami8-)
Früher oder später wird jeder Geometer :p

noraguta ::

pa pet gajb piva manj kot bi jih imel sicer ;~P

frenk ::

torej kolk je tale cwt "truepower" in kje se ga dobi?:\

VASkO ::

ta cwt ADP serija dejansko je antecova truepower serija. glih sem gledal hi-res slike antecovega drobovja in je do pikice enakko, kot na mojem, se ventilatorji so enaki (prozorni) in proizvajalec njih je enak pa tudi ohisje napajalnika je do pikice enako.

pa v vec forumih so ugotovili, da je ta antec v bistvu remarkan cwt ADP napajalnik.

cena? sitnis: 79€ -mwst (12-20%) = okoli 15 jurjev :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VASkO ()

frenk ::

torej so teli cwt(antec) pr megahitu??
pa še tole mi razložte...če dela cwt za antec al to pomen da so usi njihovi napajalniki uredu?:\

Fury ::

frenk:

1. pr megahitu majo CWT-XXXATX12 serijo k je u bistvu Antec PPXXXneki .. eni modeli k so mal starejsi in majo pasivno PFC ce se ne motim.. je pa vseen zakon :) jest ga mam :)

2. nej bi bli :)

VASkO ::

ja, ma fury prav. pri megahitu nimajo CWT-XXXADP serije, ki je enaka Antecovi TruePower seriji. Imajo neke druge, starejse z pasivno PFC pa z nelocenimi linijami. ADP ima za vsako linijo (3.3V, 5V in 12V) svojo regulacijo. Zato pa je tak vredu. Mojega se zdaj ne slisim, 10 ur full loada :)

Fury ::

sam napajalnik je povsem zadovoljiv.. drgac pa mislm da ma loceno 3.3V in 5/12V .. ker mam trimmerje not.. in za 3.3 posebi stimam in za 5/12V posebi.. tko da sklepam da so tko tut locene :)

za 12k je napajalc cist hud... napetosti so ful stabilne.. pa se tweakat se da, tezek je k prasica, pa ful ma enih reber not ;)

nism su sicer v extreme..

Vdd 1.7v, Vddr 3V, Vcpu 1.825, Radeon 9500 @ 9700 na 360/300 po novem (pri MGS2 sem zacel dobivat artefakte na 310 ramu - spil je pozresen :))

e-marko ::

Pri megahitu nimajo CWT-jev ampak Sunny Technologies. Preverjeno.

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

Fury ::

oh ja, poglej model number - CWTXXXXXXX

to je to... ceprov moj je macase pa je od CWTja.. CWT pac dela napajalce za cel kup folka.. sunnyji pa ne vem ce so CWT kateri al ne... za macase sem pa zihr.

morphling1 ::

Ne Fury, to ni to. Imam enega Sunny-ja doma in to definitivno ni CWT ali kak ANTEC klon. Sunny techologies je neka druga firma kot CWT oz Chanel Well Tech. Sunny je samo zavajajoč ker piše model cwt ..... in potem vi mislite da je to to.
Kar se pa tiče cen CWTja v Avstriji so pa cene res dobre, samo je treba gledat z davkom, ker večini folka se ne bo dal švercat in nazaj hodit po tistih par tolarjev, ko majo že z bencinom več stroška.
VASkO, kaj maš ti kako malo obmejno prepustnico, ali si sam tako blizu meje :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TAGAN napajalniki

Oddelek: Strojna oprema
291888 (1357) cbelica
»

ISO 400 napajalnik v Megahit-u

Oddelek: Kaj kupiti
161326 (1087) Buggy
»

kateri napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
121785 (1608) Fury
»

kero ohišje + napajalnik za 15k ?

Oddelek: Kaj kupiti
241238 (883) VASkO
»

CWT napajalniki (antec)

Oddelek: Strojna oprema
5823 (761) Fury

Več podobnih tem