» »

Windows 8.1 updates - failed

Windows 8.1 updates - failed

CyberPunk ::

Je kdo zadnje dni uspesno apdejtal Windows 8.1 (ta teden je bil spet en kup "izrednih" popravkov)? Pri meni je stanje tako - po rebootu je bilo "undoing changes", ker vecina ni bila uspesno instalirana:


(Na sliki sta dva poskusa, pri prvem sem dal vse, pri drugem pa sem izpustil "optional updates".)
Ce preverim detajle, je napaka "800F0922".

Frenckie ::

Ravno včeraj sem posodabljal Win 8.1.
Imam navado, da najprej opravim z rednimi posodobitvami, potem pa posebej še določenimi neobveznimi. Do sedaj še ni bilo problemov. Se pa je vse preneslo in posodobilo.

MIHAc27 ::

Ma windowse 7 ŠE SEDAJ niso poštimali.

Po novi inštalaciji se vedno najde tudi posodobitev za IE8, ki ga 7 sploh nima ker pride že z IE 11.

Tako da moj nasvet: Če vse dela izklopi posodobitve.

Alamar ::

Meni je na Win 8.1 64 bit namestilo vse razen KB3022345. Sem pa moral zapret brskalnik, sicer je med namestitvijo javilo napako. KB3022345 sem pa še 2x probal in noče.

Han ::

Windows 7 (tudi SP1) ima v osnovi IE 8.

Assass1n ::

Isto je bilo pri meni, po fresh installu sistema je posodobilo vse normalno. Ni neka hitra in ugodna rešitev, vendar po več grafičnih ter "zamazanem" sistemu je bil že čas.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Modri dirkač ::

Alamar je izjavil:

Meni je na Win 8.1 64 bit namestilo vse razen KB3022345. Sem pa moral zapret brskalnik, sicer je med namestitvijo javilo napako. KB3022345 sem pa še 2x probal in noče.

Tale je problem, ja, ima več ljudi probleme s to posodobitvijo,
Everybody lies!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Imate rajši Win 7 kot Win 10? Imamo rešitev. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
15345339 (35570) Cervantes
»

Windows vsiljuje posodobitev na Win10

Oddelek: Operacijski sistemi
132719 (1804) Han
»

Računalnik ob odsotnosti začne mleti

Oddelek: Pomoč in nasveti
173299 (2872) tor2
»

Z novimi posodobitvami tudi Windows 7 in 8 razgaljata uporabnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13149154 (40657) tor2

Več podobnih tem