» »

Rač. + nadzorna kamera.

Rač. + nadzorna kamera.

pSP 3004 ::

Pozdravljeni.
Imam novo kamero. In me zanima, kako priklopiti oz povezati na računalnik. Kabel je UPT in Ip kamera je wifi oz. z anteno. Imam tudi ruter z wifi in PC. Tako, da imam trenutno brez kamere povezano modem na ruter v Wan in potem iz lan 1 v računalnik UPT kabel. Zdaj me zanima ali dodam razdelilec na ruter ali na rač.
Hvala


#000000 ::

Priklop na router in čez par minut poglej če router zazna zadevo, če jo ne, bojim se da je ne bo, potem bo delal samo ko bo priklopljena na kak računalnik.

pač ni ravno IP kamera, ampak samo half/IP

pSP 3004 ::

kaj pa druga verzija, da bi internet in posebaj in kamere potegnil do rezdelilca, ki bo na rač/PC. Kaj če potem ne ... bi se dodatno kupil ključek za wifi /usb in kablo od kamere potegnil v rač.

Lonsarg ::

Vidim da ne veš kao razdelilec deluje(če imaš to kar si na sliko dal). Za razdelit linijo rabiš switch in ne razdelilec. Razdelilec razdeli en kabel na dva dela(dva 100Mbitna) in ga rabiš na OBEH straneh kabla da deluje(združi dva kabla in nato nazaj razdeli).

Seveda imaš na sliki tudi WiFi ruter preko katerega bi se IP kamera morala povzat direkt brez kabla. Je pa zelo verjetno, da rabiš najprej povezati z kablom da nastaviš brezžične nastavitve. Torej najprej pvoeži tako kot ti je bilo rečeno direkt z kablom v ruter in potem po navodilih delaj, šele ko boš imel dostop se igraj z razpeljavo po hiši oziroma brezžično povezavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

pSP 3004 ::

to mi prikaže.. kaj in kako naprej, kako naj dam geslo. Rabim pomoč prosim .. delam ze celi dan to kamero.

pSP 3004 ::

Kamera ne dela tako da jo lahko vržem stran.:| Ne prikazuje slike - crno (leča) ... Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

innbox v60u nastavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8931699 (10607) Lonsarg
»

Nastavitev IP kamere - zunanja povezljivost

Oddelek: Pomoč in nasveti
134563 (2687) Andrejko
»

repeater mode

Oddelek: Omrežja in internet
192306 (1421) PogachnyK
»

n 150Mbps ~5MBps (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
565801 (4401) b3D_950
»

Konektorji

Oddelek: Loža
161616 (1283) dukedl

Več podobnih tem