» »

Barvanje platišč?!

Barvanje platišč?!

Heisenberg ::

Helllow!

Imam set obrabljenih ALU platišč, pa bi jih pošprical s sprejem.
Pa me zanima kateri sprej priporočate, ali je dovolj dober navaden za kovine ali mora biti kaj extra. V trgovinah mi niso znali popolnoma NIČ svetovati!
Iščem pa seveda poceni rešitev, ker "garaže" to delajo skoraj za tako ceno kot so nova platišča!

Gre se pa za platišča za renault Scenic starejši model.

Fajn bi bilo če bi to dobil kje v Kranju ali na gorenjskem?!

SumTingWong ::

Ne splaca se ti. Sprej te pride okoli 15-20€ na platisce. Pa se to bi bilo treba pred tem dobro speskat/zbrusit. Baje nekateri speskajo in pobarvajo za 120€ za vse stiri. Kdo pa to je, pa ne povejo.

Heisenberg ::

SumTingWong je izjavil:

Ne splaca se ti. Sprej te pride okoli 15-20€ na platisce. Pa se to bi bilo treba pred tem dobro speskat/zbrusit. Baje nekateri speskajo in pobarvajo za 120€ za vse stiri. Kdo pa to je, pa ne povejo.


Seveda se splača, ker piksne stanejo okoli 5€, samo iščem pač take da prime na ALU ali pa mogoče spodaj dam še "primer"

jakan123 ::

Če ne boš prej zbrusil ne bo nič prijelo. In če želiš dobro barvo, bo več kot 5€ na piksno.

AnriK ::

V kakšni lokalni trgovini z avtolaki dobiš prav namenski srebrni sprej za platišča.

Seveda je platišča treba konkretno očistit in pobrusit do te mere da so matirana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnriK ()

francek1 ::

Brez veze je to, za eno leto. Če želiš kakovostno rešitev je to peskanje + plastificiranje (prašno barvanje).
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Heisenberg ::

francek1 je izjavil:

Brez veze je to, za eno leto. Če želiš kakovostno rešitev je to peskanje + plastificiranje (prašno barvanje).


sem napisal, da me take rešitve ne zanimajo ker stanejo več kot so vredna platišča, verjetno z gumami vred

Olórin ::

Heisenberg je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Ne splaca se ti. Sprej te pride okoli 15-20EUR na platisce. Pa se to bi bilo treba pred tem dobro speskat/zbrusit. Baje nekateri speskajo in pobarvajo za 120EUR za vse stiri. Kdo pa to je, pa ne povejo.


Seveda se splača, ker piksne stanejo okoli 5EUR, samo iščem pač take da prime na ALU ali pa mogoče spodaj dam še "primer"


ne, se ne splača. Ker moraš platišče obrusit, popravit praske, barvat, lakirat, če želiš da je dobro narejeno.

Če ne boš dobro naredil pa je boljše če pustiš tako kot imaš zdaj.

Če ne boš prašno barval, je resno bolje da pustiš tako kot je. Rešitve za 5EUR na feltno bodo lepe natanko 1 teden, oziroma do prvega dežja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obnova starega kolesa (peskanje/barvanje)

Oddelek: Šport
4216943 (1564) fikus_
»

Pnevmatika spušča po robu-kaj se da storit?

Oddelek: Na cesti
112190 (1734) AndrejS
»

Pokrov za navadno platišče

Oddelek: Na cesti
233462 (2511) Ganon
»

Barvanje mopeda

Oddelek: Loža
94308 (4078) zajovic
»

Barvanje BMX kolesa

Oddelek: Šport
276443 (5946) SkIDiver

Več podobnih tem