» »

Povrnitev izbrisanih datotek

Povrnitev izbrisanih datotek

vilonja ::

Pozdravljeni, naletel sam na težavo, kjer mi je računalnik sam izbrisal datoteke.
Situacija je pa taka. Vlekel sem serijo 1., 2. in 3. sezono veliko 120gb par dni, danes mi je povleklo (uporabljam uTorrent). Izbrisal sem torrent datoteko, saj sem hotel povleci še 4.sezono, saj če torrent datoteke ne izbrišeš (isti torrent) ti samo posodobi sledilnik. Shranil sem pa na isto lokacijo kot 1.2.3 sezono. Nato je nekaj časa preverjalo, pa se mi ni dalo čakati (120gb je bilo in to kar nekaj casa preverja), zato sem torrent se enkrat izbrisal in ponovno odprl in shranil na drugo lokacijo, saj se mi ni dalo cakati.
Nato sem pa hotel pogledati prve 3. sezone in glej ga zlomka, torrentov ni bilo več, tako pa se je tudi sprostil plac na disku.

A bi se dalo to nekako obnoviti, saj je 120gb kar veliko, pa še problem je ker je sejalcev malo. Kako to, da se mi je sploh zbrisalo?
Saj sem samo tisto preverjanje prekinil. V košu pa tudi ni nobenih datotek.

Zelo vam bi bil hvalaežen za pomoč.

eric_cartman ::

Sicer obstajajo programi za obnavljanje kot npr. Recuva.

Ampak obnoviti 120 gb videa pa je skoraj nemogoče. Četudi bi ti ratalo obnoviti nekaj datotek bi imel najverjetneje corruptane video fajle oz. bi ti manjkalo pol videa.

Naj še nekdo drug pove, ampak sem kar prepričan, da se v celoti ne bo dalo obnoviti tega.

vilonja ::

Samo zakaj mi je sploh program vse izbrisal?

black ice ::

Si pomotoma kliknil remove -> remove .torrent + data?

eric_cartman ::

utorrent ima 3 možnosti brisanja.

Izbriši torrent in podatke, izbriši podatke in izbriši torrent. Tebi se je verjetno zgodilo to, da si izbrisal torrent. Vendar ti je upoštevalo tisto prvo možnost izbriši torrent+podatke.

vilonja ::

Samo del sem pritisnil, ki mi samo torrent izbriše, ampak fora je da sem potem še enkrat dodal isti torrent na isto lokacijo (da bi naknadno posnel 4 sezono) in sem potem prekinil tisto preverjanje. Je možno, da mi je zaradi tega izbrisal.

Yacked2 ::

Obnavljanje je mogoče, ampak bodo verjetno manjkali biti, sploh če je to sistemski disk. Če bi imel zunanji disk na katerega se nebi nič pisalo... Bo lažje če še enkrat preneseš
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

vilonja ::

A obstaja kakšna funkcija, kjer bi potegnil celo sezono, vlekel bi pa mi najprej 1.del, nato 2., 3. in tako dalje. Ne pa da mi malo tam malo ono vleče.

shadeX ::

Kolikor sem seznanjen to ni mogoče (vsaj jaz še nisem zasledil te možnosti). Alternativa je da najprej preneseš 1 del 1 sezone, nato 2 del prve sezone, itd.

Če se men mudi gledat, dam 5 fajlov naenkrat downloadat. Nato vmes ko te gledam, dam naslednjih 5. Itd..

offtopic: Za katero serijo se gre?

vilonja ::

Gre se pa za serijo chuck, vleče mi pa tja do 1000kb/s, vseh 5 sezon je pa 300gb.

garamond ::

vilonja je izjavil:

A obstaja kakšna funkcija, kjer bi potegnil celo sezono, vlekel bi pa mi najprej 1.del, nato 2., 3. in tako dalje. Ne pa da mi malo tam malo ono vleče.
Da. Klik na torrent, pod zavihki "Datoteke" desni klik na katerokoli datoteko, "Prednost po vrstnem redu datotek".

Verjetno bi to delalo. Drugače pa ročno izberi del datotek in jim določi visoko prednost, nekaterih pa nizko.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

eric_cartman ::

Če vsaj malo razumeš angleško, potem ti ni problem gledati online serij.

http://watchseries.ag/serie/chuck

Tukaj imaš vse sezone, vse epizode. Jst nobene serije sploh ne loadam več..Samo še online watch in to je to.

Ponudniki, ki vedno lepo delajo so:
vodlocker.com, vidto.me, gorillavids.com, putlocker.la, shade.sx, movpod.com, daclips.com in še nekaj drugih.

Zgodovina sprememb…

vilonja ::

Vem, mam naštiman tud kodi, ki lepo dela, ampak take kvalitete slike pač ni.
lp

Invictus ::

Pa še 1x zdownloadaj. Big deal ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vilonja ::

A drugače pa tak program ne obstaja, da bi to že sam naredil. Bi pač en falj po en falj downloadal.

Invictus ::

Seveda obstaja. Reče se mu uTorrent ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vilonja ::

Pa ne najdem te funkcije.

stalker ::

Đizs, klikneš na torrent, v spodnji polovici izbereš zavihek Datoteke, označiš vse datoteke in z desnim klikom izbereš "Ne prenesi". Potem označiš samo tiste datoteke, ki jih želiš prenesti, desni klik Predost -> Visoka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

utorrent ne dela

Oddelek: Programska oprema
326481 (4259) tabl
»

Utorrent problem...

Oddelek: Pomoč in nasveti
185093 (4405) Mare2
»

Utorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7413685 (9240) Brainstorm
»

Jericho?

Oddelek: Sedem umetnosti
404747 (2458) Izi
»

problem prenosa torrentov na NAS strežniku synology DS 212j

Oddelek: Pomoč in nasveti
115202 (4866) mNeRo

Več podobnih tem