» »

Samsung Led TV H6400 - vtisi, težave, zadnji firmware

Samsung Led TV H6400 - vtisi, težave, zadnji firmware

MrStein ::

Windows 8.1 ima to vgrajeno (Miracast protokol, enako kot na telefonih in tablicah).
Za druge pa verjetno kaki dodaten programček.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mAXTER ::

Sem že gledal na hitro po netu pa nisem našel nič pametnega zaenkrat, bom pa preveril če obstaja kaj takšnega. Drgač pa če kdo že uporablja kakšen vredu program za to se priporočam:)

mAXTER ::

Pa še eno vprašanje mimogrede..s čim čistite zaslon na vašem lcd tv-ju? Obstaja kakšno dobro čistilo? Imel sem enkrat nekaj za čiščenje lcd monitorjev..neko gobico s tekočino in je bila po domače povedano za en drek:|

MrStein ::

V bigbangu prodajajo neko čistilo + krpa. Pri blagajni, kjer imajo tudi čistila za pečice in podobno. ;)

PS: Pomagalo bi, če poveš za kateri Windows iščeš ta programček.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mAXTER ::

Kako dolgo vam zdržijo baterije v 3D očalih? Sprašujem zato, ker so mi priložene pošle zelo hitro in sem nabavil ter zamenjal z novimi, ampak mi indikator napolnjenosti po kakšni uri uporabe tudi za nove baterije kaže da so samo še napol polne. Glede na to da sem bral o nekih 150ih urah delovanja z eno baterijo itd. se mi tole sploh ne zdi normalno:|

mAXTER ::

UPDATE: Glede čistila sem nabavil v Harvey Norman eno Philips namensko čistilo za LCD-je s krpico za nekih 14€. Porabi se ga malo in lepo počisti nečistočo, maščobo od prstov itd. plus da je rahlo antistatičen tako da se prah ne prime takoj nazaj:)

Glede baterij sem pa ugotovil da frdaman kazalnik stanja baterije ne deluje. Po vsaki sinhronizaciji očal s tv-jem kaže enkrat 50%, drugič 25% spet tretjič 75%; Tako da je najbolje imeti kakšno na zalogi in ko gre gre:D

njyngs ::

Obična mikrokrpa je popolnoma dovolj

fpbs ::

mAXTER je izjavil:

Glede baterij sem pa ugotovil da frdaman kazalnik stanja baterije ne deluje. Po vsaki sinhronizaciji očal s tv-jem kaže enkrat 50%, drugič 25% spet tretjič 75%; Tako da je najbolje imeti kakšno na zalogi in ko gre gre:D

Še en vzrok več za nabavo TVeja s pasivno 3D.

mAXTER ::

Mah, plusi in minusi pač pri vsaki tehnologiji - pasivni ali aktivni. Konec koncev pa tako ali tako skoraj noben ne kupuje tv-ja zaradi 3D.

Ima še kdo kakšen predlog za kalibracijo različno od tistih objavljenih na prejšnji strani? Tiste dodatne nastavitve na movie mode so vredu, mogoče mi edino ne paše en tak rahel prevladujoč rumenkast odtenek na barvah, je pa definitivno boljše kot ostali preseti.

MrStein ::

MrStein je izjavil:

V bigbangu prodajajo neko čistilo + krpa. Pri blagajni, kjer imajo tudi čistila za pečice in podobno. ;)

To je o čistilu Dr. Beckmann's , samo ga več ne prodajajo. Zdaj imajo neke tekočine od Philips in Vivanco.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

easyrider3 ::

O mater kakšna zajebancija je z nastavitvijo slike pri tem televizorju SAMSUNG UE50H6400,nikakor ne morem naštelat da bi solidna bila slika. Lahko je sliko nastavit če imaš že dober digitalni program(sliko) ali HD program,če pa imaš televizor priključen na zemeljsko anteno potem pa je veliko oddaj,serij,nadeljevank,filmov v slabi kvaliteti slike predvajanih in nikakor ni možno dobro sliko nastavit na televizorju. Sploh kadar se vrtijo kake serije ali nadaljevanke ki so par let nazaj se predvajale. Lahko samo rečem da z poprejšnjim televizorjem SONY KDL 40W5500 nisem imel takih problemov pa tudi imel je samo 100Hz pa je slika nekam boljše gibala.
Probal sem že ne vem koliko kalibracij televizorja,ki sem jih našel na internetu pa lahk rečem da so čisto vse kontra tistem kar jaz hočem,saj z tistimi nastavitvami ki jih predlagajo resnično ni NIKAKOR bela barva bela.Vse je poprej megleno in tud odtenkov črnine ni. Pri Sony televizorju je čist enostavno nastavit sliko saj imaš na izbiro za črno barvo eno funkcijo in za nastavitvo bele barve drugo funkcijo in to je to,pri tem Samsungu pa je za nastavitve bele barve malo morje kombinacij ki jih sploh ne razumem. Jaz ne rabim nič drugega od slike pri televizorju kot da mora biti bela barva BELA,črna barva dokaj ČRNA in potem so samo še tiste nastavitve za globino barve in osvetlitev.
Z tistimi nastavitvami ki jih ponujajo po internetu je defenitivno katastrofa,če bi gledal smučanje saj verjetno sneg sploh ne bi bil BELE barve in kaj je to potem za ena kalibracija?

Kako naj se z temi nastavitvami zajebavam ki je prikazana na sliki da nastavim za BELO barvo



Pa tudi glede gibanje slike in migatanje slike je kar opazno

Defenitivno je SONY poglavje zase in defenitivno to vem za drugič da edino samo še SONY kupim naslednjič pa ni važno če je 300 eur dražji.

wini ::

Sicer nimam osebno Samsunga, imajo ga pa starši doma.
Z RGB sliderji nastavljat belino rabiš inštrument s katerim izmeriš belino.
Jst sem moj tv kalibriral z Spder3Elite kalibratorjem (katerega imam za kalibracijo monitorja), tako da sem priklopil tv na prenosnik preko hdmi.
Kalibriral sem na 6500K in gama 2.2
Ti pa lahko povem, da je nastavitev movie(cinema) mode zelo blizu željenemu rezultatu kalibracije beline.
Praktično na prosto oko ni opazne razlike.

easyrider3 ::

Meni je preveč zamegljeno vse na nastavitev movie in tudi druge nastavitve ki jih ponujajo ostali so podobne. Jaz če dam na tako nastavitev potem ženska ki nosi bele hlače niso bele in kako potem je to tista prava slika. vsi ki ponujajo nastavitve(kalibracijo) so na podobnem samo jaz take slike resnično ne morem gledat. Že takoj po podnapisih vidim da je naroe saj podnapisi vlečejo kar na sivo rumeno barvo,jaz hočem belo barvo.
Kaj naj rečem kot da čisto vsi ki govorijo kako naj bo slika nastavljena nimajo vse pošlihtano pravilno pa me en drek briga kaki strokovnjaki so to in kake naprave uporabljajo.
Recimo na televiziji se predvaja serija ali podobno in vrtijo odlomke ki se dogajajo v bolnišnici in gledam doktorja v beli halji,ki NIKAKOR ni bela halja kako lahko potem po internetu vsi ponujajo take nastavitve. Doktor v beli halji mora biti v beli halji, bela barva izrazita bela barva ne pa sivo bela barva,če tega ne znajo aparati izmeriti in prave nastavitve dati potem brez veze vse skupaj.
Ne vem kako lahko vsi gledate te čudne barve in nastavitve nekih profesionalcev z aparati posebej za to.
Ma vidim da je na oko veliko bolje sliko nastavit samo kaj ko je tako zakomplicirano pri samsungu,mater SONY ima čist enostavno bolj ne more biti črno nabiješ na ful če hočeš belo pa isto.

Anney ::

Movie mode, je vedno malo na rumeno potgnjeno (tudi vse kalibracije, ki so kalibrirane za filme na drugih znamkah), če ti takšna blaga, očem prijetna nastavitev ne paše, si pač ''našponaj'' belo v belo, boge učke v gledanju v temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

MrStein ::

Možno je tudi da gre za pokvarjen TV.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Han ::

Dvomim, da bi novi Sony enake velikosti imel kaj boljšo sliko, saj ima isti panel kot Samsung...

MrStein ::

Panel je le en del aparata.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

fpbs ::

Ja, panel je le en del TVeja. Zadaj je pa kup elektronike, ki skrbi za dober prikaz slike. In ravno temu, kar sem zgoraj nekje omenil za ta TV:
V mirovanju je slika zgledala še dosti normalno, ko pa je kamera sledila žogi je pa bila slika spacana, negledljiva.

je vzrok preskromne obdelave slike. Vsi Samsungi od najnižje serije pa do najvišje se kao pohvalijo s 4 jedrnim procesorjem. Samo prvo, ko sem videl sliko tega TVeja sem pomislil na to, da je ta TV procesorsko zelo podhranjen.

wini ::

Ko preklopiš prvič na movie mode, se ti res zdi vse rumeno, ker so oči navajene gledat hladno sliko ...
Ne boš verjel ampak se oči navadijo na neko nastavitev in ko takoj preklopiš je vse "čudno".
Tako da jst ti svetujem da preklopiš na movie mode in pustiš tako recimo en teden, boš videl da se oči privadijo in ti bo kasneje ko bi preklopil izgledalo vse modro/zelenkasto.
Sicer pa, nikjer ne piše da moraš ti imet tako nastavljeno če ti ni všeč :)

flipflop ::

Se še komu zdi, da gibanje slike na tem TV-ju ni prav tekoče? Oziroma, kot da se gibanje na trenutke mao pohitri? Mam pa 55H6400.

easyrider3 ::

Ja tud meni naj nekdo točno pove kako se nastavi za najbolj gladko predvajanje hitrejših prizorov,recimo kadar gledamo šport bi moralo to laufati u piko. Večina pišejo da imajo kar izklopljeno MOTION PLUS vendar katera je tist najboljša nastavitev za prikazovanje hitrih prizorov.

Alfa Dog ::

A kdo pozna glavne razlike med 64XX modeli?
6400
6410
6470

MrStein ::

Barva in oblika podstavka.
(točno to smo pred kakim mesecem debatirali)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Alfa Dog ::

Pa ne v tej temi...
Hvala za odgovor!

MrStein ::

Ja, ne najdem kje je bilo.
Baje so razlike kozmetične, čeprav na samsung.com v določenih jezikovnih variantah piše celo neke razlike (kar so lahko le tipkarske napake).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Han ::

6400 nima DVB-S.

easyrider3 ::

Evo počas se prilagajam tem nastavitvam(kalibracija) za movie,mogoče je res tako najbolje saj tudi slika z slabim signalom-posnetkom je boljša kakor z drugimi nastavitvami,če je pa HD slika potem je pa itak super.
Res pa tudi da če sliko nastavim da je BELA barva bolj bela potem ni prave barve za obraz človeka in je najboljša nastavitev spet movie program.

Alfa Dog ::

A zna ta TV predvajat filme direktno iz NASa ali potrebujem poleg še kako napravo (apple TV ali podobno)?

pia2001slo ::

@Alfa Dog

H6400 zna predvajati direktno iz NAS-a (DLNA oz. še bolje PLEX)

Blazz ::

pia2001slo je izjavil:

@Alfa Dog

H6400 zna predvajati direktno iz NAS-a (DLNA oz. še bolje PLEX)


Dosti NASov ne podpira Plexa, tako da to ni lih 100% korelacija (da če imaš NAS bo delal tudi PLEX). Boš moral imeti potem še PLEX server recimo na tvojem PCju. Drugače pa H6400 podpira DLNA, a je hitrost delovanja v primerjavi s PLEXom zelo slaba, pa še s subi so težave itd itd...

pia2001slo ::

@Alfa dog

kateri NAS imaš ?

Alfa Dog ::

Nisem še nabavil niti TVja niti NASa.
Kupil bi kak vstopni (single bay) model, verjetno Synology DS115j. A ta bi bil v redu?

pia2001slo ::

@Alfa dog
sam imam 215j (2 bay-a) in PLEX na najem deluje..seveda deluje tudi za 115j

lp

Zgodovina sprememb…

Alfa Dog ::

Hvala za pomoč!

cordoba ::

Evo danes dobil ta tv v 55 velikosti. Nekaj ste govorili o updejtu na usbju. A je to enak update , kot preko menija v meniju support pod software update? Tam mi javi, da imam najnovejsi update. Drugace pa kaksni nasveti kaj lahko vse s tem tvjem pocnem? Plex sem nastimal, 3d dela ok, ne znam pa nastaviti universal remote settings. Imam vezano na ojacevalec in imam motorolo 1003, pa je smotano, ker moram avdio prekljapljati ce gledam youtube na tv, ki je vezan preko optike..

Matej_K ::

Kako naj stacionarni računalnik, ki je v istem omrežju (isti sobi) uredim da vidim na Samsungu namizje in da surfam preko TV ja potem? Razen seveda preko HDMI itd. Je sploh možno?
Nekaj sem se že igral, vendar mi ne rata.
Hvala
... .. .

mAXTER ::

Sem tudi sam laično mislil da je to možno preko wifi mreže kar tako softwersko ampak ne gre. Kolikor sem raziskoval je to enako kot pri telefonih. Če osnovna plošča/procesor ne podpira "mirroringa" (intel temu reče WiDi, AMD pa Screen mirror) ter nimaš najmanj op. sistema win 8 potem žal nič ne bo. Mislim pa da so opcije razne zunanje enote, ki ti omogočajo nato mirroring na tv samo pozabi na kak težek gaming preko te variante ker je baje lag dokaj hud.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

mambli ::

Zdravo, tudi sam si lastim ta TV. Imam T-2 in Motorolo 1003.
Ali je kakšna varianta, da se pokaže seznam programov in spored, tako kot to deluje na digitalni televiziji? Ne mislim preko t-2 menija, ampak preko televizijskega menija.

Hvala.

Thunder wave ::

Ne, za IPTV ni te možnosti.

MaticKregar ::

Jst imam tudi t2 in ta TV. Zanima me, CE lahko zdruzim naprave , da bi vse upravljal z Samsung daljincem. Motorolo 1003 imam vezano preko ojacevalca na TV s hdmi. Universal remote setup, mi ne dela, ceprav mi najde vse naprave...
Ojacevalec je Sony str dh800

lowac ::

Ok fantje tudi jaz sem kupil včeraj ta TV in sicer 55''. Zaenkrat zelo zadovoljen!
Najprej bi odgovoril na par vaših postov potem pa še sam postavil par vprašanj...

easyrider3 je izjavil:

O mater kakšna zajebancija je z nastavitvijo slike pri tem televizorju SAMSUNG UE50H6400,nikakor ne morem naštelat da bi solidna bila slika. Lahko je sliko nastavit če imaš že dober digitalni program(sliko) ali HD program,če pa imaš televizor priključen na zemeljsko anteno potem pa je veliko oddaj,serij,nadeljevank,filmov v slabi kvaliteti slike predvajanih in nikakor ni možno dobro sliko nastavit na televizorju. Sploh kadar se vrtijo kake serije ali nadaljevanke ki so par let nazaj se predvajale. Lahko samo rečem da z poprejšnjim televizorjem SONY KDL 40W5500 nisem imel takih problemov pa tudi imel je samo 100Hz pa je slika nekam boljše gibala.
Probal sem že ne vem koliko kalibracij televizorja,ki sem jih našel na internetu pa lahk rečem da so čisto vse kontra tistem kar jaz hočem,saj z tistimi nastavitvami ki jih predlagajo resnično ni NIKAKOR bela barva bela.Vse je poprej megleno in tud odtenkov črnine ni. Pri Sony televizorju je čist enostavno nastavit sliko saj imaš na izbiro za črno barvo eno funkcijo in za nastavitvo bele barve drugo funkcijo in to je to,pri tem Samsungu pa je za nastavitve bele barve malo morje kombinacij ki jih sploh ne razumem. Jaz ne rabim nič drugega od slike pri televizorju kot da mora biti bela barva BELA,črna barva dokaj ČRNA in potem so samo še tiste nastavitve za globino barve in osvetlitev.
Z tistimi nastavitvami ki jih ponujajo po internetu je defenitivno katastrofa,če bi gledal smučanje saj verjetno sneg sploh ne bi bil BELE barve in kaj je to potem za ena kalibracija?

Kako naj se z temi nastavitvami zajebavam ki je prikazana na sliki da nastavim za BELO barvo



Pa tudi glede gibanje slike in migatanje slike je kar opazno

Defenitivno je SONY poglavje zase in defenitivno to vem za drugič da edino samo še SONY kupim naslednjič pa ni važno če je 300 eur dražji.


Tukaj bi samo rekel, da če ne veš kaj počneš oz. nastavljaš potem tudi ne moreš trditi zgornje napisano. Jaz sem v roku pol ure nastavil vse nastavitve (na oko) tako da so meni najbolj všeč in da so barve kolikor se da pravilne.

wini je izjavil:

Ko preklopiš prvič na movie mode, se ti res zdi vse rumeno, ker so oči navajene gledat hladno sliko ...
Ne boš verjel ampak se oči navadijo na neko nastavitev in ko takoj preklopiš je vse "čudno".
Tako da jst ti svetujem da preklopiš na movie mode in pustiš tako recimo en teden, boš videl da se oči privadijo in ti bo kasneje ko bi preklopil izgledalo vse modro/zelenkasto.
Sicer pa, nikjer ne piše da moraš ti imet tako nastavljeno če ti ni všeč :)


Tu se pa popolnoma 100% strinjam :)
Jaz sem se navadil v roku 10min na Movie mode iz Standardnega (ali pa je bil po defaultu nastavljen Natural - nevem točno več). Niti slučajno mi pa niso bile všeč "default Movie mode" nastavitve - preveč rumenkasto tako kot ste že drugi rekli, zato sem to z ostalimi nastavitvami popravil. Pa seveda premehka, neostra slika z default nastavitvami, zato tudi tukaj le povečaš Sharpness med 20-30.
Za ta primer je najboljše da predvajaš prek recimo WD TV Live ali PCja kakšno serijo (da je slika čez cel ekran)- lahko tudi direktno preko TV predvajalnika če omogoča da nastavljaš sliko in da imaš v odzadju video. Daš gor 720p serijo ali še boljše 1080p ter zaustaviš sliko kjer je od blizu posnet obraz z očmi. Sharpness povečaš na recimo 35 in ga nato manjšaš do tolikšne vrednosti dokler se ne začnejo oči megliti - jaz sem ga nastavil na eno oz. dve vrednosti več kot tisto ko se začne oko megliti/zmazati. Razen seveda če nočeš imeti tako ostre slike kot je mišljeno pri ogledu Blu-Ray vsebin.

lowac ::

Matej_K je izjavil:

Jaz pa opažam da imam probleme s zamikom zvoka. In sicer samo kadar imam zvok naštiman na zunanje zvočnike (Logitech Z5500) ki so na tv priklopljeni preko optičnega kabla.
Sicer tista nastavitev v TV meniju za premik zvoka malo pomaga, ampak ne vedno.

Največkrat to opazim pri gledanju preko PLEX-a. Včasi pa tudi pri SIOL BOX.
Preko notranjih zvočnikov zadeva deluje ok. Sicer preko PLEX-a malo je motnje, ampak premalo.
Bi pomagal coax kabel?


Tudi sam imam problem z zamikom zvoka - "LIPSYNC issue" (imel sem popolnoma enak problem in verjetno tudi do milisekunde enak delay na prejšnjem TVju - Philips 7809).
Imam tudi podobne zvočnike kot ti, vendar malo novejše - Logitech Z906, prav tako povezane preko toslink optičnega kabla TV - toslink optični - Logitech Z906.
Kolikor sem imel včeraj čas sprobati zadeve sem ugotovil, da zvok zaostaja oz. prehiteva tudi pri predvajanju preko zunanjega predvajalnika WD TV Live, povezanega na TV z HDMI in ločeno audio s toslink optičnim kablom WD TV Live -- Logitech Z906 (v WD TV Live nastavitvah pa nastavil, tako kot je treba Audio output na Digital without HDMI, da je taprav 5.1 Surround sound pri DD5.1, DTS in DTS-HD formatih).
Popolnoma isto je bilo pri Philipsu, zato lahko rečem da tukaj problem ni samo v TV-ju, ampak je problem zaradi obeh naprav oz. problem je v različnem času procesiranja videa/slike TVja ter dekodiranja zvoka na Logitechovih zvočnikih. To sem prej enostavno reševal (ko sem imel PC povezan na TV) s programom/predvajalnikom Kodi tako, da sem dal audio delay za -175ms in je bilo popolno brezhibno ujemanje zvoka&videa.
Nisem še poskusil predvajati direktno na USB preko TV predvajalnika, ampak že v naprej vem da bo enak problem, ker je tudi zamik zvoka na Z906 zvočnikih pri predvajanju posnetkov preko Youtube aplikacije (isto je bilo pri Philipsu).
Zvočnike od TVja imam seveda na Mute, ker jih ne potrebujem in le pačijo kvaliteten zvok.
PLEX-a nisem sprobal imam pa ga namen danes če mi bo uspelo.
Me pa zanima a streama PLEX server preko mreže gladko tudi Blu-Raye višje kvalitete z DTS in DTS-HD zvokom (25GB-44GB) - oz. a sploh streama taprav 5.1 zvok ali le stereo?
Računalnik imam dovolj zmogljiv (i7 4771 3.5GHz, 16GB rama ter R9 280x).
Ter kje znotraj znotraj nastavitev za zvok v TVju je možnost nastavljanja zamika, da ne bom iskal po nepotrebnem?

Rešitev za zgornje opisan problem imam zaenkrat dve (vendar me bi zopet koštalo in spet bo dodatno kablovje):
- ali mini PC z vgrajeno zvočno kartico s SPDIF-out/optical izhodom ter na njem Kodi ali pa kakšen OpenElec.
- ali pa čipovje Raspberry Pi 2 + Kodi, ki pa spet nima optičnega izhoda in bi tukaj bilo potrebno kupit še dodaten čip HifiBerry Digi+ in zadevo združiti( http://www.galagomarket.com/index.php/i... ), tukaj pa zopet nimam potrebnega znanja o Linuxu, da bi vse naštimal/sprogramiral kot mora biti.

A ima kdo mogoče še kakšno alternativo za odpravljanje problema zamika zvoka, pri optičnih povezavah za zvok? HDMI ARC ni možen, ker zvočniki HDMI priklopa nimajo.

Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lowac ()

mirkuma ::

Glede lip sync problemov:
https://www.avforums.com/threads/samsun...
Ona od možnih rešitev, nastavitev: "Game mode na ON" naj bi pomagala (manj procesiranja).
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()

lowac ::

Mimogrede kakšne imate nastavitve za Motion/Gibanje?
Meni je soap opera efekt zelo všeč in čimbolj gladko gibanje slike vendar ne sme bit preveč nerealno pohitreno..
Na oko sem nastavil te nastavitve in nevem a sem sploh nastavil na optimalno kar se tiče tekočega gibanja slike..
Motion Plus (Custom)
Blur reduction 5
Judder reduction 10
LED Clear motion OFF

Kaksne nastavitve imate vi?

scipascapa ::

ne vem še moram nastaviti.

lowac ::

Ima še kdo probleme z delovanjem PLEX aplikacije?
Po prvi inštalaciji aplikacije deluje normalno, nato pa drugič zadeve ni moč več odpreti (Loading...) po 1 minuti pa vrže na osnovno stran Smart Huba..

Han ::

S tem Plexom so križi in težave. Imaš naložen zadnji firmware (z USB ključa, ker očitno le ta posodobi tudi Plex)?

lowac ::

@Han:
Zadnji firmware za TV misliš? Ne nisem nameščal kaj ročno.. imam nastavljen le auto update..
Upgrade File(USB type)
Ta bi naj bil zadnji ( http://www.samsung.com/uk/support/model... ) ?
ALL OS, 850.31 MB, EXE, MULTI LANGUAGE
VERSION : 2710.3
15 MAY, 2015

Danes še poskusim to:
- Your server needs to be logged in If your server is not connected to your account the app will never find it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lowac ()

Han ::

Ja, poflešaj z USB in resetiraj TV... Pred resetom si na ključek shrani seznam kanalov, če uporabljaš DVB-C...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

scipascapa ::

je ta firmware tudi za 48'' model?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG OLED C1 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11219275 (3004) TR52
»

Nakup Led tv 55"+

Oddelek: Kaj kupiti
246749 (4293) sabincy123
»

TV Sony - Philips - Samsung (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8827400 (23378) Thunder wave

Več podobnih tem