» »

Težava pri SPLINTER CELL

Težava pri SPLINTER CELL

royal ::

Že, na samem začetku mi ( tam ko pride tisti možakar da odpre vrata na codo) skine sliko in pol se mi ekran ugasne
tako, da si ne morem kaj pomagat (moram ga resetirat).Mam pa windows xp--geforce 4 ti 4200--1500 mhz--265ram...
Kaj naj naredim?
  • premaknil: Predator ()

C_maniak ::

Ka pa ostalo dela OK? Map kake artefakte pr igranju?

Binji ::

kej navito, so novi drajverji?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Xplicit ::

ok ker vidm da si 'nov' na portalu nam prevec kritizeru da si odpru temo k je bla odprta VSAJ ze ene 5x ce ne se vec

na vrshu oddelka iger mas temo Tom Clancy's Splinter Cell k je 122 postov notr in bi lahka tm postavu vprasanje, oz. morda se je to ze komu zgodil in je tam napisana resitev

drugac pa probi reinstalirat spil in driverje, pa se to povej ker direct x mas instaliran?

royal ::

Ja, mal sem ga navil iz 1400 na 1520, mam pa tisti direct x ki je bil na splinter cell.Driverji so verzije 06.13.10.30 82(hvala)

San ::

Na mojem CDju Splinter Cella je DirectX9 in žal ima dost drugih ljudi probleme ravno s tem. Probaj naslednje dve opciji:
1.- Da snameš patch za DirectX9.a , in če ne bo pomagalo
2.- poiščeš datum inštalacije DirectX9 v System Restore in povrneš sistem nazaj, ker devetke se ne da deinstalirati
XP2100+@2700+, 8rda+, 2x512/333, 9500pro, 2xWD800JB, Samsung 959NF
and a lot, lot more...

royal ::

Ja, zdej ko sem probal igrati toco 3 mi je isto naredilo prej tega ni, ko še nisem imel inštalirane splinter cell.
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

royal ::

Nevem kje točno se nahaja system restore ,da bi lahko povrnil system nazaj(direct x9a pa to).(hvala)

San ::

z mišem klikni na desktop in nato pritisni F1 -> okno "Help and support center" -> podmeni "Pick a task" -> Undo changes to my comp. with Sytem restore (3.možnost)-> poišči datum instalacije DX9
XP2100+@2700+, 8rda+, 2x512/333, 9500pro, 2xWD800JB, Samsung 959NF
and a lot, lot more...

royal ::

Nevem ,a sva se razumela jaz mam naložene windows xp( slovenske)a ste vi vedeli ,samo sem probal tam ko ste rekli pod
NADZORNO PLOŠČO----F1-----najde mi pa samo ---- pomoč za nadzorno ploščo pa skrbniška orodjanič tistega nisem našu
ko ste mi umenu(tisto o direct x9 pa to--system restore) (a sem sploh na pravi strani iskal) (HVALA ZA V NAPREJ)
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

San ::

Kot prvo ne me vikat, res.

Če se ti odpre modro okno polno opcij, potem je to to, sam jest uporabljam angleške Win XP, tko da ne vem kakšen je prevod v slovenščini tega okna. F1 običajno odpira v vseh programih pomoč, zato moraš najprej klikniti na desktop, da izbere WinXP, sam mislim, da si to že našel.
Malo se pobrskaj po oknu, gotovo je kje opcija v stilu "povrnitev sistema" ali "odprava problema" .
XP2100+@2700+, 8rda+, 2x512/333, 9500pro, 2xWD800JB, Samsung 959NF
and a lot, lot more...

royal ::

Šel sem pod center za pomoč in podporo---- in napisal pod iskalnik--- system restore- pa mi je našlo reg restore nevem a je to to ,a maš možnost kje videti ko ima slovenske windowse xp .... (ne zamerit za sitnosti)(hvala)

Xplicit ::

ma ce ves kdaj si pribljizno instaleru dx9 pejd pod start->programs->Accesories->System Tool->system restore
pa tm dej Restor my computer from earlyer time pa najd tist datum k si instaleru dx9, pa bo sigurno se zraven pisal da je bil dx9 instaliran in restori na tist datum ali celo enega prej, sam pol ti verjetno kej k si se kasnej instaleru nau delal:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lost Planet: Extreme Condition (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926003 (3788) Tic
»

Splinter cell double agent

Oddelek: Igre
472381 (1344) Mirč
»

DirectX je inštaliran, a ga vseeno ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
101356 (1155) maxx
»

Igre ne delajo?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111082 (904) Vlady
»

DirectX 9.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
51482 (1233) Senitel

Več podobnih tem