» »

Hitman 2 na nekajkrat povečanem framerate-u

Hitman 2 na nekajkrat povečanem framerate-u

lambda ::

Imam 1700+ XP, Gigabyte 7vax plato, 256 MB DDR, Winfast GF2 PRO grafo,...
Hitman 2 (silent assasin), pa mi poganja na framerate-u, ki je kake trikrat večji od normalnega (ko se plaziš se premika tolk hiter kot normalno pri teku). Prej sem imel PIII 500 MHz z isto grafo in tega Hitman-a tut obrnu (seveda je vse delalo). Vse savegame datoteke pa sem presnel pod mapo na novem PC-ju.
Ko zdj zaženem hitmana in začnem novo igro mi (običajno – ne vedno) dela normalno. Če pa load-am že shranjen play pa (običajno – ampak spet ne zmerej in včasih dela tud normalno) dela s tem hitrim framerate-om.
Nastavitve v špilu sem že čist na glavo obrnu, pa nč ne pomaga. Če pa jih navijem čist do fula, pa pri takem framerate-u ostane, ampak že začne rahlo štekat, ker ne zmore več takega tempa in take grafike hkrati.

A ve kdo rešitev, ker vem da nisem edini, ki mu to zajebava. Frendu to počne na P IV 2,4 GHz z radeonom 9000pro. Isti problem. Torej gra za kksno nastavitev ali pa obstaja patch.

Please help!

By nUBES
  • premaknil: Predator ()

lambda ::

A res noben ne ve? Al pa vsaj povejte če še komu to dela.

undefined ::

Prehiter procesor imaš. :P

Xplicit ::

nevem kaj bi bil problem, men dela cist normaln

aja edino ce si tm nastavs k mas 'Configure Hitman 2' da das resolucijo ful vecjo, mogoce mas ful nizko pa ga zato j**e :\

Mikelus ::

uklopi vsync.
Sicer ne poznam te igre, vendar me zanima.. ima slucajno Unrealov graficni pogon?

upam da bo to resil problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitman (World of Assassination trilogy, 2016 - 2021) [Hitman 6] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20644024 (6706) Madelyn
»

Hitman 5: Absolution (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12016576 (11766) eatinggrin
»

hitman 4 blood money (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
504804 (3091) DOOM_er
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010016 (6257) Poldi112
»

HITMAN 2

Oddelek: Igre
91108 (768) undefined

Več podobnih tem