» »

Dobro motivacijsko pismo za službo

Dobro motivacijsko pismo za službo

hmm23 ::

Kaj bi recimo izboljšal temu primeru:

Spoštovani!



Prijavljam se na vaš oglas za delo (Tajnik - M/Ž), ki sem ga opazil na spletni strani ZRSZ, kjer sem prijavljen kot brezposelna oseba, in ga z resnično velikim zanimanjem prebral, ker rad opravljam pisarniška opravila, še posebej takšna, s katerimi imam že uspešne izkušnje iz različnih študentskih del. Verjamem tudi, da bom v vašem podjetju našel dovolj izzivov, čeprav imam višjo izobrazbo od zahtevane. Rad opravljam dela, kjer lahko izkažem in dodatno razvijam svoja znanja drugih jezikov in pisarniške spretnosti.

Ker živim zelo blizu x ceste, bi bil za delo na voljo kadarkoli in ne bi predstavljal prevoznih ali časovnih stroškov za podjetje.

Iz priloženega življenjepisa je razvidno, da izpolnjujem pogoje (tudi zaželene), imam izkušnje iz različnih del (še posebej v pisarnah) ter veliko informacijskih in jezikovnih znanj ter organizacijskih in ostalih znanj iz pisarniških del. Sem komunikativen. Verjamem, da ustrezam vašim zahtevam in naravi dela ter podjetja.

Kakor mi je znano, so v vašem podjetju odkritost, znanje in profesionalnost na prvem mestu, kar tudi sam smatram za bistvene vrednote pri delu, zato menim, da bi lahko odlično sodelovali. V kolikor boste zainteresirani za razgovor in natančnejšo predstavitev mojih znanj in sposobnosti, me prosim pokličite ali pošljite e-pošto.


Vesel bom vašega vabila na razgovor, kjer se vam bom lahko še podrobneje predstavil. Prilagam pregleden in strnjen življenjepis.
Če boste želeli, lahko priložim še dodatna dokazila (npr. o doseženi izobrazbi), ki v vašem oglasu na ZRSZ niso bila zahtevana.


Zahvaljujem se za vašo pozornost.

Lep pozdrav,

ime priimek

Invictus ::

A ta motivacijska pisma sploh kdo bere ?

Bi prej rekel da ne, sploh ob poplavi prošenj za službo, ki jih dobijo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Blinder ::

Tudi to delo se bo oddalo preko vez :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Roadkill ()

MTB ::

Čisto iskreno, iz osebnih izkušenj z obeh strani mize. Na razgovor povabiš tiste, ki se ti zdijo primerni po naštetih znanjih.
V nekaj desetih primerih so v prijavah govorili o svoji komunikativnosti, pa jih večina ni znala ob vstopu v podjetje niti razločno pozdravit.
Ob računalniški pismenosti so bili sami strokovnjaki, ko sem jim dal narediti kratek dopis in nekaj besedila z naslovi in kazalom ter navadno preglednico z nekaj izračuni, jih je 95% imelo težave.
Torej, na kratko napiši svoja znanja, po možnosti podkrepi s kakšnim potrdilom. Napiši samo kaj zares obvladaš. Če te kdo preizkusi in ne znaš, si zafural.
Pa veliko sreče da te povabijo na razgovor.

Blinder ::

Mah če bo napisal samo to kar obvlada ne bo niti na razgovor prišel, medtem ko se bo nekomu ki je pretiraval z svojimi sposobnostmi posrečilo dobit delo. Saj tudi kadrovci računajo na to da se kandidati lažejo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Isotropic ::

Ker živim zelo blizu x ceste, bi bil za delo na voljo kadarkoli in ne bi predstavljal prevoznih ali časovnih stroškov za podjetje.


daj čist na konec pred zahvaljujem.

St235 ::

Blinder je izjavil:

Tudi to delo se bo oddalo preko vez :D


Če je odprta prijava na zavodu potem po vsej verjetnostinekoga iščejo. Zakaj bise zajebaval z izbirnim postopkom, če že imaš kandidata?

Blinder ::

spravijo se nekoga iskat, dajo oglas, med tem časom se razve da nekoga iščejo in še pred razgovori dobijo kup kandidatov preko vez. Zakja bi se potem zajebavali z brisanjem oglasa, če jim je enostavneje pustit oglas aktiven pa da se folk jebe s prošnjami?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

AndrejS ::

Če gledamo realno je ne zavodu trenutno 122552 iskalcev zaposlitve in 937 prostih delovnih mest.
Če vsak brezposelni na zavodu napiše vsaj eno prošnjo potem dobi delodajalec za vsako prosto delovno mesto v povprečju 130 prošenj. Le kdo ima čas to vse prebrati ?

MIHAc27 ::

Kadrovnik.. sej zato pa je v firmi, da izbere najboljšega kandidata.

Bellzmet ::

MIHAc27 je izjavil:

Kadrovnik.. sej zato pa je v firmi, da izbere najboljšega kandidata.


Sanja svinja kukuruz.

Šmorn ::

Bellzmet je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Kadrovnik.. sej zato pa je v firmi, da izbere najboljšega kandidata.

Sanja svinja kukuruz.


Hvala bogu da je tako. Drugače vas (nas) 90% sploh ne bi dobilo službe. Nikdar.

SimplyMiha ::

Že ob prvem stavku sem zastokal:

Prijavljam se na vaš oglas za delo (Tajnik - M/Ž), ki sem ga opazil na spletni strani ZRSZ, kjer sem prijavljen kot brezposelna oseba, in ga z resnično velikim zanimanjem prebral, ker rad opravljam pisarniška opravila, še posebej takšna, s katerimi imam že uspešne izkušnje iz različnih študentskih del.


Preveč razvlečen stavek! Kratko in jedrnato je najboljše, delodajalci ne marajo dolgovezenja, ker jim krade dragoceni čas. Če lahko s pogledom ošvigne sporočilo in prebere celo bistvo, imaš precej boljše šanse.

Invictus ::

MIHAc27 je izjavil:

Kadrovnik.. sej zato pa je v firmi, da izbere najboljšega kandidata.

Ha ha ha ...

Za tipičnega kadrovnika v Sloveniji velja da ponavadi nima pojma, saj niti ne zna odpustiti tako ljudi da jih le ti ne morejo tožiti ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razgovor za službo in kadrovski odnos (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20354659 (36774) Trubar
»

Smešni oglasi zavoda za zaposlovanje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15636863 (29274) Vitez
»

Prošnje za delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6816426 (13945) bluefish
»

CV in/ali življenjepis (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6419635 (16672) Invictus
»

Je kdo bil prijavljen na ZRSZ in CSD?

Oddelek: Loža
369623 (8556) jalovec09

Več podobnih tem