» »

Sodelovanje pri spletni trgovini

Sodelovanje pri spletni trgovini

Hammer123 ::

Zanima me ali so/ste se že odločali za sodelovanje pri postavitvi spletne trgovine v povezavi programer-organizator.
Se pravi, organizator vam predstavi finančne podatke/načrte in v primeru strinjanja, vi postavite spletno trgovino, organizator pa z vami deli prihodek.

Sprašujem zato, ker se sam podajam v vode spletnih trgovin, o jedru pa žal nimam pojma.

Roadkill ::

Kakem jedru?

Uporabiš http://www.shopify.com ali kaj podobnega, plačaš mesečno naročnino in to je to.
Alternativa: http://magento.com/products/go-prostores

Lahko se pa greš eno popularno reč, ki zgleda tako....
1. Imaš ful dobr idejo, kako bi prodajal poceni kitajsko robo po slovenskih cenah.
2. Se odločiš, da boš postavil e-shop
3. Ugotoviš, da postavitev e-shopa stane 5k€+
4. Najdeš nekoga, ki ti bo to zrihtal za 300€
5. Oba ugotovita, da pojma nimata
6. Dobiš neko nedelujoče skropucalo od trgovine
7. Ugotoviš, da nisi sposoben zrihtat uvoza poceni kitajske robe, ker nisi pomislil na carinike

Projekt ponavadu propade nekje med korakom 3 in 7.

Ne leti direktno nate, ampak če se vidiš v temle seznamu, potem dobro premisli o situaciji.
Pa če delaš neko novo varjatno kuponkota kar takoj odnehaj.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

Hammer123 ::

Roadkill:
vem da ni bilo mišljeno direktno. Kuponko je že zlajnan.

Gre se za to, da imam zagnano firmo na določenem področju, rad pa bi zajel spekter spletne trgovine v mojem področju. Ker pa spletne trgovine niso moje področje, pa sem pripravljen iti v sodelovanje v smislu "znanje iz mojega področja - znanje programerjevega področja".

Zanimale pa so me predvsem izkušnje v teh povezavah.

vorantz ::

Če nimaš denarja za spletno trgovino kot je treba, nehaj sanjat
Vsak s 5 minutami časa hoče spravit programerje v ta programer - organizator odnos, ki je realno gledano nateg na suho
Razen, če najdeš nekoga, ki je dovolj obupan

Hammer123 ::

vorantz:
prosim te, ne biti povprečen slovenček(namerno pisano z malo).

Ni problem financ, ampak kakor sem že omenil, sam nimam primernega znanja za omenjeno stvar. Ravno zato, želim partnerstvo z nekom z primernim znanjem. Kristalno mi je jasno, da v tem primeru od spletne trgovine ne bom imel popolnoma nič, razen boost izdelkov moje blagovne znamke(cca 40 izdelkov med 3000 izdelki).

Lahko bi plačal določeno vsoto razvijalcu, pa še vseeno sam ne bi znal pravilno administrirati celotne zadeve.
Ampak očitno ne razumeš tega sistema, tako da te bom jemal samo kot trolla, brez vsake dodane vrednosti.

3man ::

Jaz imam zagotovo zelo dobro rešitev za trgovino in administriranje vsebine in opcijsko tudi nakupov. Če je najboljša zate pa lahko ugotoviva preko ZS.

Yohan del Sud ::

Obstaja tudi en baje profi forum za te zadeve tu okoli. Ne da bi propagiral, prej bi rekel da me vsebina straši. ehm.
www.strancar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobim nekoga, da mi zastonj postavi spletno trgovino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539858 (6661) BigD
»

Izdelava spletne trgovine - pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
457709 (6357) Netrunner
»

Cena za spletno trgovino?

Oddelek: Izdelava spletišč
396176 (5227) HardFu

Iščem/ponujam delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10136966 (24929) Primoz
»

Splet (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
666038 (4919) Adrijan0

Več podobnih tem