» »

Problem z grafično ali matično

Problem z grafično ali matično

MaticKregar ::

Danes sem zagnal igro, pa se mi kar naenkrat prikaže črnina in nič. Resetiram računalnik in imam sliko vso popačeno. Pridem v windowse z pomanjšano resolucijo, v device manager grem pod mojo grafično, kjer mi piše "windows has stopped this device because it has reported problems. (code 43)".

Odinštaliral sem driverje dal na novo, pa še vedno ne pomaga. Kakšen predlog, kaj naj naredim? Sem malo googlau, pa razen reinstall drivers nisem nič našel.

Računalnik:
Matična: asus p5kc
4gb rama
nvdidi 8800 gts 512

solatko ::

Grafika je že toliko stara, da bi bil že čudež, če bi še delala. Si jo kupil iz druge roke ali je od začetka tvoja?
Prestavi jo v drug računalnik in boš videl, če morda da še kaj od sebe.
Delo krepa človeka

MaticKregar ::

Grafična je že od začetka moja. Misliš, da je crknila?
Zakaj bi jo potem windowsi še vedno zaznali? Žal nimam variante, da bi probal v drugem računalniku....

Naj povem, da sem imel pred kratkim tudi ta problem. Mislim, da ni problem zaradi tega, ampak vseeno je problem, če kupim boljšo kartico, da jo bo bremzalo, ker bi jo imel na drugem pci-e slotu.
Asus p5kc

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Vprašal sem zato, ker bi bila iz druge roke lahko pečena.


Grafično ti bo zaznalo dokler bo še kaj dajala od sebe.
Delo krepa človeka

hojnikb ::

grafa je fuč, bo treba menjat..
#brezpodpisa

GTX970 ::

Daj jo "v peko", če ne bo potem boljše je za odpis.

Sami ::

Jaz sem mojo 8800GTX dal 5X v peko in je vedno delovala kake 3 mesece, potem pa je dokončno izdihnila :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

MaticKregar ::

Peko? Kaj kaj svetujete glede na mojo konfiguracijo, da se mi splača kupiti? (grafično)
A bo problem, ker na main slotu ne bo delala, da je nebo bremzalo?

Zgodovina sprememb…

MaticKregar ::

Am dal sem v "peko", naredil po navodili in zadeva deluje :) Celo dela mi na prvem pci-e. Hvala za pomoč!

hojnikb ::

ne se preveč veselit, ker to nebo dolg trajal :)
#brezpodpisa

Sami ::

MaticKregar je izjavil:

Am dal sem v "peko", naredil po navodili in zadeva deluje :) Celo dela mi na prvem pci-e. Hvala za pomoč!


Meni je peka zadostovala za 3-6 mesecev delovanja, odvisno koliko sem matral grafo....s časoma pa se simptomi ponovijo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

MaticKregar ::

Ja sej nameravam upgrajdat. Zakaj se to zgodi, pa da to pomaga, kdo ve?

solatko ::

Zato, ker loti sčasoma popustijo, popokajo in ni več stika. S peko zmehčaš cin, da se zopet postavi stik. Ker jo ne moreš tako segreti, brez škode za ostale dele, ne pomaga dolgo, vendar je ob pomanjkanju sredstev, tudi to začasna rešitev. Če bi točno vedel, kje je zgubljen stik, bi pač to segrel na 300-350 stopinj in zadeva bi bila kot nova. Sicer je zadnje čase precej popularno tole:


Problem so aparati in dodaten material, saj se pri nas nebi splačalo v primernem času.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peka rib

Oddelek: Loža
437647 (6091) Aquafriend
»

grafična crkuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
677426 (5730) shadeX
»

Umira grafična?

Oddelek: Zvok in slika
182396 (1950) Sssaga
»

Problem z igranjem iger. Nobena igra ne deluje, priložena slika. Prosim za pomoč!

Oddelek: Igre
161719 (1394) commissar
»

Zgolj naključje...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51083 (718) Pyr0Beast

Več podobnih tem