» »

Umira grafična?

Umira grafična?

dronyx ::

Zadnje čase opažam, da se v čedalje več igrah pojavljajo kar neki črni kvadrati, nekatere pa celo zmrzujejo. Najprej sem mislil, da bodo problem rešili novejši gonilniki, ampak to ni nič spremenilo. Je možno, da grafična crkuje (ati 4850)?

BALAST ::

Prej ti bo rešila pečica na 200°C za 10 min, kot pa gonilniki.

Riff ::

ja peka, men je pomagalo pro dveh geforce 8800gts 640/320MB

Tim55 ::

a bi men tut lahko pomagal k mi je čist crknla grafična? :O

TOP ::

Za modele 8800 je znano za 4850 pa nisem še slišal.

akasa ::

ja men je crknla 4870 pa se tut po peki ni zbudila ;(( probi zgubit nimaš itq kej... sam ne pozapt vzet hladilnika dol pa teh stvari...

Riff ::

ja za probat je

Tim55 ::

aha sem probu ven vzet, pa sem naletel na en problem...namreč mam original DELL dimension desktop computer in ne znam grafične vzet ven, mogoče kdo ve kko se ven vzame?

#000000 ::

kako se razdre ne vem, vem pa to da če jo boš dal v pečico se lahko posloviš od grafike, no ja dobr nekaterim tudi uspe, ampak če ti ne uspe je grafika za v kanto, rajši najde koga ki zna to porihtat in imaš mir, gretje v pečici je pa loterija pa še vprašanje kolko časa bo delala.

IvoJan ::

#000000 je izjavil:

kako se razdre ne vem, vem pa to da če jo boš dal v pečico se lahko posloviš od grafike, no ja dobr nekaterim tudi uspe, ampak če ti ne uspe je grafika za v kanto, rajši najde koga ki zna to porihtat in imaš mir, gretje v pečici je pa loterija pa še vprašanje kolko časa bo delala.


ne bit butast... od ene 20 spečenih kartic do sedaj mi samo ene ni ratalo porihtat, pa se to zato ker je sel en ram chip po gobe. vse ostale se danes bljuvajo piksle na zaslon. aja btw, v pecico se da grafike ki so ze crknile in nimas kaj zgubit, ne pa take ki delajo ane? dej pomisli malo..
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|64gb 6000 CL30 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Riff ::

IvoJan je izjavil:

#000000 je izjavil:

kako se razdre ne vem, vem pa to da če jo boš dal v pečico se lahko posloviš od grafike, no ja dobr nekaterim tudi uspe, ampak če ti ne uspe je grafika za v kanto, rajši najde koga ki zna to porihtat in imaš mir, gretje v pečici je pa loterija pa še vprašanje kolko časa bo delala.


ne bit butast... od ene 20 spečenih kartic do sedaj mi samo ene ni ratalo porihtat, pa se to zato ker je sel en ram chip po gobe. vse ostale se danes bljuvajo piksle na zaslon. aja btw, v pecico se da grafike ki so ze crknile in nimas kaj zgubit, ne pa take ki delajo ane? dej pomisli malo..


se strinajm :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

Tim55 ::

sm probu spečt...pa mislm da sm ga mal polomu...te tranzistorji...nisem jih dol vzeu in šele pol opazu da na njih piše max 105 stopinj...pa eni mehurčki so začel "curljat" iz njih...najbrž ni pametno probat če še dela?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tim55 ()

#000000 ::

tkburek in riff, dej zdej fantu svetujta kako nej porihta tiste tki. valje :)

Jest bom spet ponovil, pečenje v pečici rata samo nekaterim, pač vidva sta mojstra svog zanata in vama je ratalo, pač vidva imata dober filing kdaj je dovolj pečeno, kolega ki mu je napuhnlo kondije pa ve kdaj je OK. samo ko napihne kondenzatorje :)

IvoJan ::

hehe :) jah 8 minut je nekak max pri 180°C
mi je tako zmeri delalo :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|64gb 6000 CL30 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Pyr0Beast ::

Meh
Ni max 105 stopinj ampak za koliko so delani. To je 2000h pri taki temperaturi ali kaj podobnega.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Highlag ::

Samo, če ti kaj ven curlja so kondenzatorji, ki so se poslovili od življenja ne pa tranzistorji.
Never trust a computer you can't throw out a window

Pyr0Beast ::

Mjah. Ponavadi se švoh kondiji napihnejo. Po menjavi zadeva spet dela.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Riff ::

ja kaj češ tud to se lahko zgodi samo ni glih nobena umetnost pečt 10 minut pri 200°C, če so pa slabi kondenzatorji pol je pa sranje, no so tud ljudje ki zamenjajo kondenzatorje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

Sssaga ::

Heh, 9800GT frendu še zdej dela po pol leta kar sem jo dal 2x v peko za 10 minut na 220°C :D

Probaj ... ni greh :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ventilacijska pečica dela slabo

Oddelek: Loža
374473 (3667) feryz
»

Okvara grafične?

Oddelek: Strojna oprema
251597 (1246) Riff
»

ALI grafična Dela ali NE??

Oddelek: Pomoč in nasveti
13868 (710) Freaxx
»

Odkup grafične kartice

Oddelek: Strojna oprema
193407 (3072) Riff
»

V čim hkrati pečt zelenjavo in čikna???

Oddelek: Loža
91078 (933) SpecialX

Več podobnih tem