» »

kabel za sata disk - prenosnik

kabel za sata disk - prenosnik

thinc1990 ::

pozdravljeni,

zanima me če obstaja kakšen kabel(oz kakšen je?), da se lahko priklopi sata disk iz enega prenosnika na drugega? da obrazložim: mislil sem da bi z enega prenosnika disk vzel ven in priklopil na drugega pri zunanjem vhodu e-sata(priklopljen disk bi deloval kot zunanji diski). je to mogoče? oz kako bi se dalo to naredit?

lp

r3dkv1c4 ::

nima smisla iskat nek poseben kabel....uporabi kaj takega....cenovno zelo ugodno.

http://www.ebay.com/itm/SATA-7-15-Pin-2...

ravno v soboto sem s podobnim prenašal podatke in dela čudovito.

solatko ::

Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

thinc1990 ::

ne rabim diska. rabim dobit podatke z diska... hvala r3dkv1c4 samo meni se mudi, rabim kabel do vikenda....

dejansan ::

če bi pogledal bi videl, da ti je linkal samo zunanje ohišje...
dejansan

FX6300B ::

kaj to rabiš za backup al pa kj narest ker je kj crknil ?? sej drugače lahko ta disk priklopiš enostavno v pc prek sata kabla al bi ti rad naredu zunanji disk al kaj

thinc1990 ::

ne. nekj windowsi zajebavajo in smo se samo po telefonu slisal. če je slučajno kj bol kompleksnega da bi si prenesel nujne podatke s tega diska na drug računalnik in potem naložil nove windowse. zato sprašujem

solatko ::

10€ za 2.5 ohišje in daš not lahko katerikoli 2.5 disk. Ne zavzame veliko prostora, tako, da ga imaš lahko shranjenega za naslednjič ali pa svoj stari disk vtakneš not, ko se odločiš za menjavo. Prav tako se s časom ne pokvari, če leži v kakšnem predalu.
Dobiš ga v vsaki trgovini z računalniško robo.
Cenejšo in enostavnejšo rešitev boš težko našel.
Delo krepa človeka

thinc1990 ::

ok hvala za enkrat :)

FX6300B ::

ja pa če rabiš samo podatke pa boš na ta disk pol naložil nazao OS sam prklop na navadn sata kabl v nekem pc-ju ti ni treba nevem kakšnih ohišij pa to kupovat

solatko ::

FX6300B - Verjetno bi OP to že naredil, če bi imel dodaten stacionaren računalnik in nebi spraševal na forumu.
Delo krepa človeka

thinc1990 ::

tako je


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Shranjevanje podatkov - kaj kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
161621 (1109) strumf666
»

pokvarjen računalnik, disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
243049 (2674) fosil
»

Kopiranje podatkov iz diska iz prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
192865 (2585) solatko
»

ZUNANJI trdi disk naredim sam

Oddelek: Strojna oprema
224170 (3555) Bodiny
»

Zunanji trdi disk 500 GB -- akcija Hofer -jutri (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8620202 (14402) MISKO_GR

Več podobnih tem