» »

Kje kupiti obešalne (komplete) jeklenic, najlon vrvic..

Kje kupiti obešalne (komplete) jeklenic, najlon vrvic..

Machete ::

Živjo,
zanima me če je kdo slučajno kdo iskal ali ve kje najti obešalne vrvice jeklene ali močne lateks (laks?) najraje z prilagodljivo dolžino.
Komplet kot pride recimo na visečih lučeh. Seveda bi bilo super da je komplet z kljukicami in pritrditvijo na strop.
Se kar zafrkavam pa nič pametnega. Z alibabe je nekaj ampak je poštnina od 100 do 300$$
Rabil bi ca 8 parov (dvotočkovno obešanje).
Hvala za kakršno koli pomoč.

SeMiNeSanja ::

Bauhaus in podobne štacune bi morale imeti to robo - seveda ne kot 'komplet' ampak moraš poiskat jeklenico, sponke,....., vsak element posebej.

Machete ::

Hvala za predlog. Malo sem dal na stran skakanje po fizičnih trgovinah, ker terja čas in kilometrino.. :P
Nekaj sem sicer našel: http://www.qvsdirect.com/single-lightin...

SeMiNeSanja ::

Fizične trgovine imajo to prednost, da greš, nabereš (še v živo vidiš kako elementi izgledajo), plačaš in se lahko čez eno uro lotiš šraufanja.

Pri spletnih pa nabereše, plačaš, potem se pa začne čakanje.... bognedaj, da naročiš pri kitajčku, ker lahko 'projekt' prestaviš na jesen....

SaXsIm ::

Vse kar potrebuješ, ima bauhaus.
SaXsIm

Machete ::

To je vse res, ampak iskal sem zaključene sisteme v kitu. Da imaš vse narejeno in brez improvizacije z nekimi kljukicami.
Sem nabral na kup tudi za diy kit, ampak rabim profesinalno izvedbo.
Če bo kdo rabil tale trgovina je zelo založena in imajo točno to kar sem iskal brez letanja po bauhausih itd.. :
http://www.internetnatrgovina.com/advan...
En komplet imam že in je zelo dobro narejen, predvsem sistem krajšanja / podaljševanja zajle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mavčne (gips) plošče - orodje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12323775 (7292) Twixz
»

vtičnice, stikala za luči... (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5616378 (7756) marjan_h
»

vrtanje v ploščice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5414320 (10794) mikhaair
»

Zračni kompresor ... Na kaj biti pozoren pri nakupu?

Oddelek: Loža
3717152 (9291) ShowDown
»

Nakup baterijskega vrtalnika - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8922885 (16214) T0RN4D0

Več podobnih tem