» »

Napster!!

Napster!!

--Switch-- ::

Prav vceraj sem gledal ita.porocila in so rekli da se je napsterju iztekel ultimat.To je ze drugic da recejo da vec ne dela.No pa na mojo sreco in na sreco vseh drugih ki ga uporabljajo vseeno dela, vendar to ne bo trajalo za vedno zato me zanima ce je se kaksna druga stran(ali pa kak drugi program) kjer bi lahko zastonj pobiral komade.
Aja se neki, kdo bi pa od vas bil pripravljen placati za napster??

Dalmatinc ::

FANTJ

RES POVEJTE KAJ BO Z NAPSTEREJM>:D

Tjulenj ::

alternativ je ze ogromno... moj favorit trenutno je aimster, ki poleg mp3-jev omogoca se iskanje divxov in ostale navlake.

TERORRIST ::

Mislim da ko bo Napster sel dol pol bojo drugi podobni programi tud nehali delat.
Keyboard not found. Press f1 to cancel.

Tjulenj ::

terorrist: zakaj tako mislis? nekaj bo sigurno obstalo. je folk prevec navajen na napsterja

mmisv ::

maš še tale program: gnutella

emp3finder.com
en naslov k je kr založen pa še povezave maš naprej.
Čist trivialna stvar...

Tomi ::

Na srečo imajo frendi kabel in pečke, in bodo že našli nove komade..
Drugače pa je domačo uporabo ( telefonska linija ) še vedno v redu Comtry Music Downloader...
Plačal pa za Napsterja ne bi...
metrodusa.blogspot.com

kockish ::

Poskusite WinMX - poveze se na vec serverjev naenkrat, sheras lahko tudi slike in animacije...

whatson ::

meni se najbolj dopade iMesh.

edmund ::

Preko CDDB.com bodo lockali seznam določenih pesmi, ki jih bodo pač te firme, ki imajo proti napsterju trn v peti poslale. Samo že obstaja plugin (Aimster), poleg katerega ima prste tudi napster (samo to je zelo neuradno) - tak da napster onemogoča dljanje določenih pesmi, ker pa plugin ni od 'nikogar', napsterja ne morejo več tožiti (koga drugega pa tudi ne) - ker je napster pač naredil to, kar je sodišče zahtevalo - pa so se ZAJEBALI! :\
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

Freak ::

napsterju se iztekajo dnevi! Baje, da ga pokonc držijo le še odvetniki!

Lunik ::

Jah, tut men se zdi tko. Ko se povežeš ti pokaže tisto okno, proti zaustavitvi napsterja. Men se zdi, da so to se samo zadnji obupani poskusi resitve.

Binji ::

Ni sans da placam!! Bi se pa mogli te "pametne" korporacije zavedat, da je Napster samo eden od kaksnih 200 proggyev ki to omogocajo, da ne stejem se zbirke mp3jev mojih frendov! Ni se torej za bat!

Jinxy ::

Kako bojo pa tvoji frendi dopolnjevali zbirko sovjih mp3-jev, ce ne bo vec napsterja? :)

Quickbeam ::

Al pa se mal potrudiš pa sam najdeš, kdor išče ta najde

element ::

Napster is going down! :'( Res škoda. Če pa bo potrebno plačevat napster, bojo pa pomoje zdgubil ene 50% userjev, vključno z mano vred!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napster umrl

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
142271 (2271) FireSnake
»

MusicNet: glasba na podlagi naročniškega sistema

Oddelek: Novice / Ostale najave
82339 (2339) element
»

Ali slo tech podpira zaščito avtorskih pravic?

Oddelek: Loža
301584 (1179) Uporabnik
»

Dol-vleka na Napsterju se nadaljuje

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
91910 (1910) zetko
»

Napster

Oddelek: Zvok in slika
121229 (980) mmisv

Več podobnih tem