» »

1152: error exctracting to the temporary location

1152: error exctracting to the temporary location

JOKER ::

Ko želim inštalirat program (Lightroom), se mi takoj zatem pokaže obvestilo na katerem piše kot v naslovu te teme.
Prečekiral sem net, probal vse varijante, ampak ne vem ... nimam pojma, kaj mi je storiti, zato se obračam na vas, da mi svetujete, kaj naj naredim.

Naj povem, da sem danes na novo namestil original Win7, jih posodobil, ampak še vedno se zadeva ne da namestit.

Prosim za pomoč! Hvala vnaprej.
________________________________________________________
Ka te češ ....

kow ::

Si pognal instalacijo kot administrator?

JOKER ::

DA, desna miškina tipka -> zaženi kot skrbnik ..... ampak ne, ne deluje. Zdaj sem probal drug program namestit - TotalCommander in je vse šlo BP.
Kaj lahko še probam?
________________________________________________________
Ka te češ ....

kow ::

===============================================
Verify that the TEMP folder is writable.
Verify that there is enough disk space on the hard drive where the files are being extracted.
Verify that the executable is not corrupted.
================================================

Lahko tudi zgeneriras log file:
http://support.microsoft.com/kb/223300

Zna bit, da bo notri kaj pametnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

JOKER ::

Probal sem vse ... prostora več kot dovolj, počistil sem disk, počistil ročno temp mapo, ampak brez uspeha.

Bom jutri še malo poštudiral, kaj bi se dalo narest. Hvala zaenkrat.
________________________________________________________
Ka te češ ....

crniangeo ::

verjetno ti hoce namestit v folder ki rabi everyone pravice:)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Frenckie ::

Poglej, katerega Microsoft NET Framework rabi za namestitev.
Imel tudi že probleme pri instalaciji kakega programa dokler nisem naložil pravega Microsoft NET Framework-a.

JOKER ::

crniangeo je izjavil:

verjetno ti hoce namestit v folder ki rabi everyone pravice:)


A se to da kako ugotovit?

@Frenckie
Poglej, katerega Microsoft NET Framework rabi za namestitev.
Imel tudi že probleme pri instalaciji kakega programa dokler nisem naložil pravega Microsoft NET Framework-a.


Kako naj to ugotovim? Windowse sem včeraj posodobil, ker imam seveda originalne, sem jih dobil ob notesniku, tako da je NET ... 4.5, kar mislim, da je zadnji.
Misliš, da bi program potreboval starejšega za svojo instalacijo?

Ne vem, kaj naj naredim ... sedaj me že drug program j**e in ga ne morem namestit. Javlja naslednjo napako: Error 1335 Data1.cam
V glavnem pestro imam ... v čem je to fora, da sem naložil windows-e "na svežo" in stvar ne deluje, prej pa so vsi ti programi laufali na računalniku BP. Ker pa še od nakupa nisem očistil računalnika, sem se včeraj odločil, da bom na novo namestil windowse.
Računalnik je HP z Intel i3 procesorjem, 4GB Ram , tako da ....

Edino me zanima, kako bi lahko namestil Windows-e, tako, kot smo jih pri XPjih, kjer smo stiskali F8 nato smo dali boot iz CD Roma in po nekaj minutah se je pokazal moder zaslon, kjer smo lahko izbrali formatiranje particije C, pred ponovno namestitvijo. Morda je v tem težava, ker jaz sem včeraj kar vstavil CD v enoto in 2x kliknil na Setup.
Mapo Windows.old pa sem kasneje izbrisal.

Kako torej priti v DOS oziroma do tega, da bi lahko FORMATIRAL particijo C preden se na novo naloži WIN7?

Hvala in upam, da z skupnimi močmi rešimo zadevo.
Lp
________________________________________________________
Ka te češ ....

GTX970 ::

Kako torej priti v DOS oziroma do tega, da bi lahko FORMATIRAL particijo C preden se na novo naloži WIN7?

S tem recimo:
+ http://www.partitionwizard.com/partitio...
+ http://gparted.org/livecd.php


Hp ima na voljo en tool, ki sam najde potrebne driverje, nekaj takega kot ima lenovo za system update.

http://support.hp.com/us-en/document/bp...

http://www8.hp.com/us/en/ads/clientmana...



Lightroom (katera verzija) napaka:
google: Lightroom erorr 1152.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

JOKER ::

Hvala!
Bom probal v skrajni sili uporabit program iz linka, Verjetno se bom za prvega odločil, mi je nekako bolj "simpatičen".

Jaz mislim, da se je moralo ali med namestitvijo včeraj nekaj "zaštrikat" ali pa je krivo to, da nisem delal po postopku, da najprej izbrišem particijo, šele potem pa na novo Winse.

A je kdo že uporabljal prvi program iz linka?
Ker ga bom posnel na CD me zanima, ko se on v DOSu zaštarta, kako potem pride do tega, da bi lahko vstavil WIN7 DVD, glede na to, da ta programček laufa iz CDja?
Tega še nisem počel, pa me malo skrbi, da ne bom na koncu naredil več škode ... dejstvo je, pa da rabim Pinnacla in Lightroom, ker se ukvarjam z video obdelavo.

Hvala!
________________________________________________________
Ka te češ ....

kow ::

Kje si dobil instalacijski setup.exe? Imas link?

JOKER ::

Uspelo mi je naložit Lightroom 5.3 (prej: 5.5).
Nikakor pa zdaj ne morem naložit Pinnacla. Kakšno napako javi sem napisal že zgoraj.

Za kateri Setup.exe sprašuješ @KOW?
________________________________________________________
Ka te češ ....

dxx ::

https://forums.adobe.com/thread/995935
Preberi malo te odgovore in malo poskušaj. Koliko diskov pa imaš in kak tip diska je?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dxx ()

kow ::

Mislil sem na instalacijsko datoteko (kakorkoli se ze imenuje).

crniangeo ::

probaj v compatibility mode
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Jarno ::

Če še nisi poskusil inštalirat na skrbniškem računu, potem lahko poskusiš.

JOKER ::

Računalnik sem formatiral, ter na novo namestil Windowse. Bil je čas, saj od kar sem kupil notesnik, sem na njega zgolj samo nalagal in nič "pospravljal".
Čeprav je načeloma bi lahko rekel, delal brez težav, bil je malo počasen glede na procesor ... itd, zato sem se odločil zadevo na novo naložit.
Sedaj se je moja težava, ki sem jo opisal zgoraj rešila, res pa je, da sem vzel drugo različico programa.

Sedaj ko dokončujem zadevo, pa sem naletel na nov problem z programom Pinnacle. Naj omenim, da je program prej laufal BP na tem istem računalniku. Zdaj, ko ga pa želim inštalirat pa mi javlja napako. Do pol treh zjutraj sem danes se obadal z težavo, prečekiral ves net, probal vse nasvete, ki sem jih prebral na netu, ampak NEUSPEŠNO!
Javlja napako in se je nikakor ne morem rešit. Kaj bi to bilo nimam pojma. Probal sem, da sem program prekopiral na disk, ter iz diska zagnal inštalacijo kod administrator, probal sem celo ustvarit nov račun, sem mislil, da zaradi tega ne gre ... potem sem probal program zagnat iz DVDja, ampak neuspešno. Enostavno ne gre!

Kaj menite, kaj sploh še lahko naredim?

Tukaj še sliko napake, ki jo javi .... obupan sem ... no skoraj.
Hvala vnaprej za kakršen koli namig ... verjamem, da bomo uspešno rešli zadevo (upanje umre tazadnje).


 NAPAKA

NAPAKA

________________________________________________________
Ka te češ ....

GTX970 ::

Izklopi uac za test.
http://www.howtogeek.com/howto/windows-...

Nato reboot, desni klik, run Pinnacle as admin.

JOKER ::

Tudi to sem že probal .... , ampak nič! Hvala!
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()

crniangeo ::

zgleda maš cd mal pokvarjen, ker ti tistega cab fajla ne prebere.. podoben problem sem mel tut sam, s cd-ja mi je brez tezav skopiral samo ni pa se dal instalirat.. dobil sem se en enak cd in se enkrat skopiral in v tem primeru je slo..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

JOKER ::

Ne drži .... že od vsega začetka imam omenjen program na HDDju in sem ga probal inštalirat iz: HDD, USB ključa, na koncu pa sem rekel, da bom posnel na DVD in da bom probal še iz tega medija, ampak neuspešno. Dejstvo je, da sem ta isti program vedno inštaliral iz trdega diska in je prej deloval, zdaj pa nikakor ne spusti naprej.

Tako da ....
________________________________________________________
Ka te češ ....

GTX970 ::

Si preveril rame z memtest86+ ?

JOKER ::

GTX970 je izjavil:

Si preveril rame z memtest86+ ?


Ne, nisem. Predvidevaš, da so rabi? Jaz sem posumil na to glede na to, kaj sem vse prebral.
Ampak pri vseh programih, ki sem si jih na novo naložil iz različnih medijev (HDD,DC/DVD in USB ključa), imam samo z Pinnaclom težavo.
Probal sem celo Sony Vegas Pro naložit in pri namestitvi ni bilo težav, tako da sem nekako odpisal RAMe, čeprav nisem testiral.

Bom še to poskusil. Upam, da zadeva deluje v WIN okolju in ne kakšnem DOSu. Bom poskusil najt program in potestirat.
GTX, hvala za namig .... grem probat.
________________________________________________________
Ka te češ ....

GTX970 ::

http://www.memtest.org/#downiso
Download - Pre-Compiled Bootable ISO (.zip)
Download - Auto-installer for USB Key (Win 9x/2k/xp/7)

Zapeči na cd/usb in bootaj iz njega.

crniangeo ::

sam eno vprasanje joker: da nimas slucajno v mapah in podmapah , ki presegajo 256 znakov in zato ne uspe najti izvorne datoteke ? :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

JOKER ::

crniangeo je izjavil:

sam eno vprasanje joker: da nimas slucajno v mapah in podmapah , ki presegajo 256 znakov in zato ne uspe najti izvorne datoteke ? :)


Ne, nimam.
Tudi ko sem skopiral na DVD sem skopiral samo vsebino mape Pinnacle, vse ostalo je original.
Ko vstavim DVD v enoto, se zalaufa, kliknem exe za začetek namestitve .... vpišem serijsko in prične z namestitvijo, potem pa kar naenkrat sporočilo, ki sem ga prilepil zgoraj.
Na voljo mi še da ali naj; IGNORIRAM - ODNEHAM ali POSKUSIM ŠE 1x. Vse troje sem probal pri posamični nastavitvi, ampak brez uspeha.

Sedaj pregledujem memory, kot mi je svetoval @GTX .. ko bo zaključil, bom prilimal sliko.
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

GTX970 je izjavil:

Si preveril rame z memtest86+ ?


Evo, kolk jaz razberem iz tega ni napak, tako da ....

 RAM OK!

RAM OK!

________________________________________________________
Ka te češ ....

crniangeo ::

pa najdes to datoteko v instalaciji ? :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

JOKER ::

crniangeo je izjavil:

pa najdes to datoteko v instalaciji ? :)


Ja, je v inštalaciji.
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Se mi zdi pošteno, da napišem, da mi je uspelo zadevo zrihtat.
Kaj je bilo narobe oz. kaj sem naredil?

Nič posebnega, datoteko Data1, sem potegnil z neta, ter jo nadomestil z mojo. Zadevo sem probal namestit in je enostavno šlo, brez zatikanja.
Zdaj mi ni jasno ... morda je moj fajl bil poškodovan, ampak se mi čudno zdi, saj sem ta isti program namestil na moj stacionarni komp.

Res pa je, da sem zadeve pred kratkim premikal med zunanjimi diski in lahko, da je bila slabo prekopirana oziroma se je poškodovala med prenašanjem preko usb vtikačev.
Itak ne zaupam USB vhodom, tako da lahko, da je res med prenosom nastalo kakšno sranje.

Važno je, da deluje. Ob tej priliki bi se vsem, ki ste kakorkoli hoteli pomagat, se najlepše zahvalil.
lp
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP Pavilion - ventič

Oddelek: Pomoč in nasveti
423111 (1147) jackorsen88
»

Zunanji trdi disk WD

Oddelek: Pomoč in nasveti
497095 (5376) _Denny_
»

Formatiranje in nameščanje .. na koncu se ne zažene!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122813 (2676) Mare2
»

Čuden problem z OSom nasploh (težko definirat)

Oddelek: Operacijski sistemi
17909 (603) Meizu
»

Blue Screen - HP prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
172417 (2042) StarMafijec

Več podobnih tem