» »

call of duty 2 server (kako ga urediti)

call of duty 2 server (kako ga urediti)

miha251296 ::

zdravo mene pa zanima ko se ne spoznam tako na programiranje ozirma pisanje preurejanje imam svoj server in me zanima kako bi ga lahko recimor preuredil na takšen oz podoben način ker imamo svoj clan....

 awainting connect...1 da bo dal drugačno barvo če bi šlo

awainting connect...1 da bo dal drugačno barvo če bi šlo



 tuakj ko se nalaga da bi pisalo spodih recimor ime našga klana ...

tuakj ko se nalaga da bi pisalo spodih recimor ime našga klana ...



 recimor tukaj ko prideš u server ti lepo napiše na enkran to.... in pol zgine...

recimor tukaj ko prideš u server ti lepo napiše na enkran to.... in pol zgine...



 kako recimor narediti  spodaj v desnem kotu da se to recimor kar napišeš in kam da se to ponavlja recimor na 30s

kako recimor narediti spodaj v desnem kotu da se to recimor kar napišeš in kam da se to ponavlja recimor na 30s



 pol ko te vrže v mapo da bi lahko recimor team dathmach spremenil barvo in recimor tam ko piše retro bi dav naše ime clana ...

pol ko te vrže v mapo da bi lahko recimor team dathmach spremenil barvo in recimor tam ko piše retro bi dav naše ime clana ...



prosil bi vas res za pomoč vas mojstre ko se spoznate na to kako to narediti.... ker jas ne znam da bi mi pomagal in če igrate cod2 ste tudi dobrodosli na serverju. ko mi bo usplo narediti to recimor na takšen način bi rad preuredil server samo ne znam. bi se zelo rad naučil... res prosim vas za pomoč sej vam bi razložo sam nebi znal zato sm vam dal slike sm poiskal serverje ko majo nekaj takega ko mi je ušeč

LP in hvaa vam za v naprej za POMOČ!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tablica z 3G omrežjem?!

Oddelek: Omrežja in internet
6810 (748) hojnikb
»

msi ms 7800

Oddelek: Strojna oprema
112298 (1694) Dito
»

Potence, ulomki, številke, koreni, črke; kako? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5410116 (8390) Janac
»

wordpress pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
626881 (5368) paliskic
»

Pomoč pri prikazovanju slik in pošiljanju sporočil

Oddelek: Izdelava spletišč
5680 (638) FuI2cY

Več podobnih tem