» »

Kako nastaviti Share za več ljudi ampak da vidijo samo svojo mapo

Kako nastaviti Share za več ljudi ampak da vidijo samo svojo mapo

Xero ::

Gre se za to da so Share že nastavljeni ampak problem je v tem, da se smeš videti samo svojo mapo in ne druge mape--probal sem s FTP-jem , sprašujem pa vas, ali je še kaka možnost da se to uredi!!!


Hvala Lepa:D :D

Cokolesnik ::

S programom SERV-U, ki je namenjen FTP strežniku, lahko to lepo nastavljaš, na preprost način. Ali pa imaš npr. NTFS particijo in Windows XP, kjer nastavljaš mape za skupno rabo in hkrati določaš, kaj kdo lahko in kaj kdo ne sme videti.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Xero ::

Problematika je v tem, da naj ne bi uporabil FTP serverja za katerega je potrebno plačevati, ampak Windows 2000 Pro FTP strežnik, ki je vgrajen, in še potem nastanejo težave, ker stranke ne znajo uporabljati tega FTP strežnika...
Ali obstajajo še kaki drugi načini da se to izvede? Aja nastavljena je tudi Quota za uporabnika

Vse se zakomplicira ko ima Gates prste vmes!!!:D :D :D

andrej ::

cakaj malo. kaj bi ti rad sploh me. FTP server s folderji za vsakega uporabnika, ali kakersen koli dostop do datotek za dolocene userje.

V vsakem primeru moras uporabit NTFS.

Xero ::

Rad bi videl da bi imel dostop do datotek na računalniku(share and permissions for a folder) ampak da se mape drugih uporabnikov nebi videle...torej najbolje bi blo če bi preko FTP -ja in stem zagotoviš celotno o varnost in enostavnost( s tem zagotovim dostop do določene mape samo z enega IP-ja)....Kaj pravite???

NTFS , ja sigurno, kajpak drugega mi na misel ne pade!!!:D :))

LP Xero
 pc/graphic/server.gif

pc/graphic/server.gif

Cokolesnik ::

Mislim, da boš moral prebrati nekaj tem v forumu, jaz sem z iskalnikom našel tole ali pa tole. O file sharringu si preberi tudi tole stran.

Vsem sicer globoko priporočam obisk strani http://www.practicallynetworked.com, kjer je mogoče izvedeti VELIKO pametnih stvari o omrežju, mrežnih napravah, povezovanju na internet itd.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična RADEON 9800SE ali GeForce FX 5600

Oddelek: Kaj kupiti
51019 (981) mloncar
»

Kdo bo zmagovalec Slo-Tech pesniškega slema?

Oddelek: Novice / Obvestila
92171 (2171) Tito
»

IIS 5.1 - napaka

Oddelek: Omrežja in internet
121111 (989) Damjan Jagar
»

se splaca kupiti gf fx 5600?

Oddelek: Kaj kupiti
121054 (862) sh4rk

Več podobnih tem