» »

Max. dioptrija za policista?

Max. dioptrija za policista?

urli ::

Mogoče kdo ve koliko je max. dioptrija, ki jo ima lahko oseba, ki se prijavi na razpis za policista? Je ta res max. 4? Tako se govori samo vb razpisu pa nič ne piše. Če bi bil to pogoj, bi ga verjetno že v razpisu zapisali ali se motim? Je bil že kdo sprejet, ki ima višjo dioptrijo od 4?

GTX970 ::

Če ciljaš na graničarja, jutri pokliči in vprašaj:
http://www.policija.si/index.php/compon...

http://tinyurl.com/nj3apuo
Omejitev za dioptrijo je -/+ 4,5 brez cilindrov in z brezhibnim nočnim vidom. Aja pa seveda tudi če že imaš dioptrijo oz. tudi če si brez - moraš brezhibno videti na testih (usmerjenost kazalca ure), je pa res da če se ti malo zatika ti pomagajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

betmen ::

Urli vrni se na nas forum, ta res ni taprav za taka vprasanja.

Poklici UOK jutri pa prasi, pa ne klic natase ampak to drugo

SimstrX ::

Kako pa je kaj s starostno omejitvijo...? Kolikšna je max starost, da se še lahko pridružiš...?

betmen ::

Ni je

a znaš brat pogoje?

urli ::

Tole je en zapisal za sprejem v policijo (splošno, torej tudi za NDM)

Omejitev za dioptrijo je -/+ 4,5 brez cilindrov in z brezhibnim nočnim vidom. Aja pa seveda tudi če že imaš dioptrijo oz. tudi če si brez - moraš brezhibno videti na testih (usmerjenost kazalca ure), je pa res da če se ti malo zatika ti pomagajo.


Se mi potem sploh splača prijaviti in iti čez fizično testiranje, psihološko testiranje, če me bodo na zdravniškem potem očitno itak vrgli :/ Mogoče kakšne izkušnje iz prve roke? Je bil kdo sprejet kljub dioptriji nad 5?

GTX970 ::

Če je na voljo dovolj ostalih kandidatov, ki imajo nižjo oz so brez nje, potem ne.
In kot sem bral, jih je kar precej.


http://svjetlost.hr/smile-metoda/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

betmen ::

urli je izjavil:

Tole je en zapisal za sprejem v policijo (splošno, torej tudi za NDM)

Omejitev za dioptrijo je -/+ 4,5 brez cilindrov in z brezhibnim nočnim vidom. Aja pa seveda tudi če že imaš dioptrijo oz. tudi če si brez - moraš brezhibno videti na testih (usmerjenost kazalca ure), je pa res da če se ti malo zatika ti pomagajo.


Se mi potem sploh splača prijaviti in iti čez fizično testiranje, psihološko testiranje, če me bodo na zdravniškem potem očitno itak vrgli :/ Mogoče kakšne izkušnje iz prve roke? Je bil kdo sprejet kljub dioptriji nad 5?

Če hočeš to delet se prijav, kaj lohk zgubiš? nič. kaj te stane? 1 eur pripročena pošiljka in par A4 črno belih natisnjenih listov.

To ti je itak sfaljen forum za taka vprašanja. Oddej pa boš videl. Na zdravniškem pa povej, če ti bo kej rekla, ji povej, da boš šel na operacijo (če obstaja) in da naj ti dajo možnost.

Lej če ne pošlješ ne boš vedel. Če boš pa padel na zdravniškem pa boš videl kako to sploh poteka in ali je zate.

Sicer pa, kako si tok siguren da boš naredil fizične in psihične? Lahko te lih na dan testiranja prime srat, al pa zboliš al pa se poškoduješ... pri psihičnih pa isto, lahko da nimaš tapravih hrčkov ki obračajo koleščka v glavci :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vozniska izkaznical za tiste, ki imajo ocala (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7214799 (3168) m0LN4r
»

Očala: ZA ali PROTI ?

Oddelek: Loža
409306 (1408) Eliaz
»

Slab vid, očala in stroški

Oddelek: Loža
162498 (1536) MrStein
»

Problemi z očali brez dioptrije

Oddelek: Loža
374531 (3851) amigo_no1
»

Kako podaljšati vozniško dovoljenje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315440 (12702) dejanslo

Več podobnih tem