» »

Windows 7 problem

Windows 7 problem

WallSreet ::

Ok problem je naslednji.

Sam bi si želel odpreti windows račun, ker sem zdaj prijavljen kot gost. Zanima me ali je možno, da sta na windowsu 2 administratorja? Zanima me ali je možno, da ima vsak uporabnik svoj starševski nadzor? Zanima me, če je možno nastaviti zadevo tako, da tisti prvi admin ne more pogledati v moj račun, razen z mojim geslom, se pravi, da bi v primeru ko bi šel pod nadzorno ploščo želel moj račun kakorkoli spreminjati ali ime ali geslo, je možno, da bi naštimal zadevo tako, da bi ga pred tem najprej računalnik opozoril, da potrebuje moje geslo?

Kar želim je, da bi imela vsak svoje geslo. Recimo ko želim naloži kakšen program ali pa inštalerati igrico mi zdaj zahteva geslo prvega admina. Vendar jaz želim, da bi v tem primeru zahtevalo moje geslo na mojem računu. Na njegovem pa naj zahteva njegovo geslo? Je to možno?

Upam, da me razumete, kaj želim.

WallSreet ::

Zares bi bil hvaležen za ta odgovor.

crniangeo ::

razumemo ze , vendar je tezko izvedljivo. Žal ne bo šlo tole pingponganje z admini in gesli.. razen če obstaja kakšen program ki bi to omogočal..

Bojo struckoti naknadno povedal in sporocal.

2 Admin accounta sta mozna vendar sta neodvisna od drug drugega in klahko namescata kar zelita :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Passwordi me ubijajo! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
17643243 (29662) Pero_SLO
»

prenosnik in povezava z internetom preko routerja - nekaj vprašanj

Oddelek: Pomoč in nasveti
92367 (1851) Miro-Slav

Bivša punca = ukradena gesla (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16123854 (19405) Gandalfar
»

geslo v gmailu

Oddelek: Pomoč in nasveti
3113286 (12554) tomaz-
»

Zasledovanje-sledenje dela na računalniku

Oddelek: Programska oprema
153382 (3061) destiny

Več podobnih tem