Forum » Zvok in slika » ati tv tuner isa in xp
ati tv tuner isa in xp
svejk ::
ja torej dobil sem neko staro isa ati kartico na philipsovem chipu. ja kot vedno na njihovem pagu za xp je ni draverjev. k sreci se je doma valjala ati rage 2 kartica, ker imas nek kabel z tv tunerja za gor priklucit.
ma ma kdo pojma s katerim programckom sedaj sliko na comp spravit?
ma ma kdo pojma s katerim programckom sedaj sliko na comp spravit?
Predator ::
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | nVidiini gonilniki težavni (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Grafične kartice | 24174 (22048) | dukenukem |
| » | 1 grafična,več proizvajalcevOddelek: Strojna oprema | 2308 (1382) | Pyr0Beast |
| » | ATI R580 = X1900?Oddelek: Novice / Grafične kartice | 4590 (3707) | simnov |
| » | Peticija za gonilnike ATI-jevih garfikuljOddelek: Novice / Grafične kartice | 2668 (2668) | thezerox |
| » | PC TV kartice - kvaliteta slike?Oddelek: Zvok in slika | 2807 (2323) | PIII850 |