» »

Igre ni presnelo in namestilo, a vseeno zasede veliko prostora. Kje se nahaja (android)?

Igre ni presnelo in namestilo, a vseeno zasede veliko prostora. Kje se nahaja (android)?

urli ::

Imam Sony Xperia M2. Presnel sem si Asphalt pa na telefonu ni bilo dovolj prostora tako da jo je presnelo samo 3/4. Igre zdaj nikjer ne najdem zasede mi pa več kot 1GB prostora :( Mogoče kdo ve kje se ta nahaja, da jo lahko izbrišem?

Pa še neki me zanima. Kje se naštima, da se mi bodo programi/igre namestili neposredno na spominsko karticno in ne na telefon?
  • spremenil: urli ()

xda develope ::

Nalož si ccleaner in spuci junk files

urli ::

Hvala, bom poskusil vendar imam na telefonu premalo prostora za cclean :( seveda sem že vse programe prestavil na spominsko ampak ta "junk" enostavno preveč zasede...

xda develope ::

Poglej v mapo ANDROID/OBB če maš tam kej.

mn ::

Si poizkusil izbrisati "cached data"? Pri meni "Settings">"Storage">>"Cached Data" (Kit Kat).

urli ::

mn je izjavil:

Si poizkusil izbrisati "cached data"? Pri meni "Settings">"Storage">>"Cached Data" (Kit Kat).


Sem izbrisal in pridobil le 5MB...

xda develope je izjavil:

Poglej v mapo ANDROID/OBB če maš tam kej.


Zgleda, da se res tule nahaja ta nesnaga :) tu notri imam za 1.5GB datotek. Lahko to vse izbrišem?

// Popravek. To je to!! Sem izbrisal in imam končno dovolj prostora! 100xhvala!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

urli ::

Zdajle sem si namestil še ccleaner in pridobil dodatnih 100mb. Hvala vsem!

xda develope ::

Ni problema


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513642 (11232) Anney
»

Win Vista - disk space gone missing

Oddelek: Pomoč in nasveti
61246 (1157) AC_DC
»

nexus 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
8660 (552) Dosan

Kako povsem izbrisati datoteko (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
536222 (5073) DeeCoy
»

Odstranitev offica 2010

Oddelek: Pomoč in nasveti
51702 (1520) BigTeeth

Več podobnih tem