» »

nexus 7

nexus 7

lovro535 ::

zanima me ce se mi splaca pocakat da pride nov nexus 7 ven al kupim 2013 32gb model

JayKay ::

a bos čakal do septembra?

lovro535 ::

ne sem misli da ga bodo prej relasali

feryz ::

Ne splača se, počakaj.
Tudi S5 se ne bo splačalo kupiti, ker prihaja S6.
Tudi...

blackbfm ::

Mobilna tehnologija gre zdele tok hitro naprej da karkoli kupiš, bo v parih tednih nekje konkurenčna tablca z boljšimi specifikacijami. Sploh pa malo prečekiraj konkurenco, glede na bolj škart izdelavo ma malo napihnjeno ceno (pri nas), pa nekam čudno velike robove okoli zaslona.

lovro535 ::

kolikor sem gledu je to najboljsa 7 inčna tablica trenutno pa ima stock vanilla andorid 4.4 kitkat pa skos dobiva update za razliko od drugih tablic ki jo enkrat ali sploh nikoli tako da bom ker nexus 7 2013 kupu po rewiewih ni se noben reku de je skart tako da ne vem kej si ti to zasledil in sem jo ze tudi imel v rokah v trgovini in morem rect de je zelo dobro narejena

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lovro535 ()

Dosan ::

Ga imam že 4 mesece, super zadeva (če nočeš kaj večjega), za to kar se uporablja je zame top (browsing, games, ebooks/pdfs). Se ti ne splača čakati na novega ker je predaleč stran, trenutni N7 bo tudi veliko dlje imel še vedno zelo dobre specifikacije kot pa recimo prvi model N7.

lovro535 ::

večjega nerabim ker imam zato prenosnik 10 inčni me pa zanima ce se res hitro napolne pomnilnik ker vsi pravijo da je 16gb premala itak bom 32gb kupil sam ali se tudi ta kr hitro napolni uporablajav bi ga pa za igre,web browsing in pa kaksne filme obcasno mogoce tudi prek usb otg in usb klujcka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lovro535 ()

Dosan ::

32GB ne bi smel biti problem. Jaz sem zdajle na 18.72GB/26.11GB. S tem da je 1GB samo cached data, skoraj 6 je pa od aplikacij (igre igre igre). Filme/serije imam pa redko gor ker laufa Netflix.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nexus 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7516495 (7382) AvtoR
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025034 (21072) abyssus

Več podobnih tem