» »

optimizacija za telebane

optimizacija za telebane

sebavet ::

Pozdravljeni,

objavil sem novo spletno trgovino

www.hisni-ljubljencki.si,

ki gostuje pri ponudniku najema spletnih trgovin. Namenjena je vsem lastnikom hišnih ljubljenčkov, ki iščejo produkte za svoje živali. Dodana vrednost trgovine so članki v pomoč lastnikom živali. Rad bi se lotil optimizacije strani, da bi jo google uvrstil nekam na ustrezno mesto. Kako se naj tega lotim? Prosim za pomoč v obliki abc za telebane.

mat xxl ::

Ali lahko napišeš kateri je ta ponudnik gostovanja in pa ali ti to gostuje že narejeno trgovino ali vse ves now how take trgovine.....

Prva stvar ki me zelo moti je prijava in ustvari račun, zakaj s tem posiljujete ljudi ??? 1000 spletih trgovin 1000 user namov in gesel ??? Zakaj naj bom MR . Anonimen in plačam z Paypalom in vi preko njega dobite vse podatke kdo je plačal, kam odpremiti blago, se vam ne zdi ??? Sam sem skrajno proti takim prijavam .......

Optimizacija iskanja , plačaj specializiranim firmam, ki se ukvarjajo s tem , ali pa prosi vse poznane, da te iščejo ali pa reklamo na TV v stilu poguglajte za trgovino hišni ljubljenčki....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

def0r ::

mat xxl je izjavil:

Ali lahko napišeš kateri je ta ponudnik gostovanja in pa ali ti to gostuje že narejeno trgovino ali vse ves now how take trgovine.....

Prva stvar ki me zelo moti je prijava in ustvari račun, zakaj s tem posiljujete ljudi ??? 1000 spletih trgovin 1000 user namov in gesel ??? Zakaj naj bom MR . Anonimen in plačam z Paypalom in vi preko njega dobite vse podatke kdo je plačal, kam odpremiti blago, se vam ne zdi ??? Sam sem skrajno proti takim prijavam .......

Optimizacija iskanja , plačaj specializiranim firmam, ki se ukvarjajo s tem , ali pa prosi vse poznane, da te iščejo ali pa reklamo na TV v stilu poguglajte za trgovino hišni ljubljenčki....


Se nekako obesas na tako trivialno stvar da nebi mogel bolj. Vecina v SLO najbrz kupuje po povzetju in rabi racun, in ne izkljucno preko paypal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

sebavet ::

Ne, nowhow ni od ponudnika gostovanja trgovine (je kar ga je moj), tudi design ne, od trgovine je le platforma, ker sem zgubil voljo, ko sem instaliral Magento in videl kak spaceshutle je to in da več kot pol tistega kar ponuja moja trgovinica ne potrebuje. Se mi pa vseeno zdi, da je ta forum namenjen takim intuziastom, ki imajo vprašanja in se želijo sami nekako prebiti skozi oz. izmenjati izkušnje okoli določenih stvari. Saj je res, da bi stvar lahko dal prek profesionalcem. Me pa ta zadeva zaposluje in tako izkoriščam svoj prosti čas.
Tore konkretno ali keyword in meta tags lahko vsebuje šumnike?

Netrunner ::

sebavet je izjavil:

Tore konkretno ali keyword in meta tags lahko vsebuje šumnike?

Da

c3p0 ::

...a iskalniki jih skoraj ne upoštevajo več, vsaj kar se tiče rankinga. Delaj na originalni vsebini, tekstih, blogu, ki naj vsebuje ključne besede (katere boš raziskal z adwords tools).

sebavet ::

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8624773 (886) Lonsarg
»

Wordpress in gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
338453 (4270) BigWhale
»

E-pošta in drugo gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
193596 (3175) Jerry000
»

Gostovanje spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
819001 (6494) Gost
»

Pomagajte mi izbrati ponudnika gostovanja spletnih strani

Oddelek: Omrežja in internet
61033 (920) MOJNET.net

Več podobnih tem