» »

Pomagajte mi izbrati ponudnika gostovanja spletnih strani

Pomagajte mi izbrati ponudnika gostovanja spletnih strani

Manson ::

Rad bi si izbral cim cenejsega ponudnika spletnih strani. Ker vem, da jih je v sloveniji kar nekaj se ne morem odlociti, ker tudi nimam izkusenj znjimi.

A mi lahko kdo pomaga pri tem! Imamo www.domenca.com, vendar se mi zdi, da je kar draga. www.webteh.com ne poznam.
Potem pa je se www.kelt.si, dokaj ugoden, najbolj ugoden pa je www.webicom.net, ki majo pa res full najcenejse.

Ampak ne vem, ali je vredu, ce vzamem pri webicomu ali pa celo keltu?

Najlepsa hvala za odgovore!
Manson

Cokolesnik ::

Pri izbiri ponudnika imaš vse niti v svojih rokah. Izberi pa na osnovi teh kriterijev:

- cena gostovanja
- hitrost povezave, ki jo ima ponudnik v Sloveniji in v tujino
- kakovost tehnične podpore in strežniška podpora (ali denimo podpira kakšen prog. jezik - npr. php ali asp, če ga uporabljajo tvoje spletne strani).

Poglej ponudbo http://www.amis.net, saj pri njih (po mojem mnenju) zadostiš zgornjih kriterijem. Poglej tudi SiOL-ovo ponudbo.

In še tema o brezplačnih ponudnikih gostovanja (nikakor ni edina tema na forumu o tej zadevi).
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

DoBri ::

Premisli o nadobudnih znancih z lastim serverjem ..
Več nas je, manj nas ni.

DejaVu ::

nas klan ima pri www.afekt.net in deluje ok. morm rect da je stran vedno dosegljiva samo enkrat ni bla v tem mesecu pa se to sam zaradi slabega peeringa z siolom in website.

--Switch-- ::

Lp.

Jst gostujem pri Hitrisplet.com in sem prav zadovoljen!

Reso ::

Jaz sem gostoval že pri vsaj treh ponudnikih in nisem hitro zadovoljen. Nekaj časa sem bil pri k2-net vendar so bili predragi. Tehnična pomoč in delovanje je bilo zelo dobro. Sedaj sem pri orbisu www.orbis.hr in so zelo dobri. Za svojo majhno ceno imajo hitro tehnično pomoč in strežniki delujejo brez katerihkoli izpadov. Edini problem je da so strežniki v ameriki in ob izpadih tujine pri lokalnih ISPjih niso dosegljivi.

MOJNET.net ::

Pozdravljen!

Poleg naše malenkosti MOJNET.net , obstajo tudi naslednji ponudniki hostko , mojstrežnik, modronebo , ,modrisplet.

Če vas slučajno zanima še kaj, tomazNO@SPAMmojnet.net ali pa klic na telefon, ki je naveden na zgoraj navedeni domači spletni strani ;) .
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seznam slovenskih ISPjev

Oddelek: Omrežja in internet
152558 (402) hruske
»

kateri internet?

Oddelek: Omrežja in internet
172599 (2214) Hux
»

Webhosting

Oddelek: Izdelava spletišč
51269 (1122) iCARus
»

WebHosting - rabim - nujno!

Oddelek: Omrežja in internet
151577 (1196) SLOWWWeb.net
»

Vaše izkušnje z webhosting ponudniki

Oddelek: Omrežja in internet
81739 (1566) rc-car

Več podobnih tem