» »

The Interview bo vendarle izšel

The Interview bo vendarle izšel

Reuters - Nenavaden film The Interview o atentatu na severnokorejskega predsednika je nenadoma postal najbolj razvpitih in težko pričakovanih filmov, ker je neznana hekerska skupina Guardians of Peace vdrla v Sony Pictures in povzročila ogromno škode, pokradla okrog 11 TB podatkov ter Sony prisilila v preklic izida filma. Sony so na neprimernost takega odziva opozorili tako v Hollywoodu kakor v Beli hiši, kjer so sicer hitro pristavili, da na noben način ne želijo posegati v odločitve podjetja, kaj in kje bodo predvajali. Toda čiščenja se je Sony lotil tako temeljito, da so pobrisali tudi profile za film na družbenih omrežjih. A stvari se spreminjajo in The Interview bo vendarle izšel, čeravno ne v vseh največjih kinematografih.

Sony Pictures je namreč danes sporočil, da bodo film vseeno izdali. Izvršni direktor Michael Lynton je namreč povedal, da bodo izvedli omejeno distribucijo v kinematografih v ZDA, hkrati pa si bodo prizadevali za še več možnosti za predvajanje in tudi za več distribucijskih možnosti. Film pride v nekatere kinematografe v četrtek, kot je bilo prvotno napovedano. Da bodo film predvajali, so za zdaj potrdili v Teksasu in Atlanti (kjer so si s tem naredili precejšnjo reklamo), sklepamo pa lahko, da bo film na voljo po celotnih ZDA. Še vedno pa Sony ni uspel pridobiti največjih kinematografskih verig (Regal Entertainment, AMC Entertainment, Cinemark in Carmike Cinemas) na svojo stran. Se pa pojavljajo špekulacije, da bo Sony film istočasno ali pa vsaj zelo kmalu izdal tudi kot video-on-demand.

Ne glede na končni razplet zgodbe pa je Sony dobil izjemno reklamo za film. Severna Koreja, ki še vedno zanika kakršnokoli vpletenost v napad in je bila včeraj žrtev hekerskega napada, ki je celotno državo odrezal od interneta, je medtem dobila dostop do interneta nazaj. Washington vpletenost v incident zanika.

23 komentarjev

zmaugy ::

Če Američani ne bi lansirali tega filma, potem bi lahko kar pospravili šila in kopita.

Markoff ::

Po vsej tej publiciteti bi bilo neumno ne izdati filma. Sedaj si ga bo ogledalo 10x več gledalcev, kot bi si ga sicer.

Verjamem, da delajo že sequel. In 2 prequela - po enega za očeta in deda Kim familije tirano(za)v(rov).

Me zanima, kako bodo Guardians of Peace preprečili torrent site-om razpečevanje tega filma. Če fizičnih kinematografov sploh ne omenjam. Nobena teroristična organizacija na svetu, celo ne največja med njimi (ZDA), ne more ustaviti globalnih tokov informacij.

Za vsako Matrico se najde vsaj en Neo.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

FlyingBee ::

dovolj bo že, če v eni kinodvorani kakšen "batman" pride in zaradi tega postreli ljudi
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zmajc ::

Samocenzura v ZDA me vedno znova preseneča.

filip007 ::

Pač ga ne glejte pa je, pa ga bodo prej umaknili.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

ahac ::

Mene pa zanima kaj se pri nas dogaja s tem filmom.
Cineplexx se verjetno ni usral in ga umaknil. Zakaj ga torej ni na sporedu oz. niti med napovedmi? Očitno je za Sony samo ameriški trg pomemben pa čeprav bo film v velik manj kino dvoranah. V Evropi bi ga verjetno povsod čisto normalno predvajal, če ga Sony ne bi umaknil.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

poweroff ::

Lahko bi pa Severna Koreja udarila nazaj tako, da bi posnela svoj film. :))
sudo poweroff

zmaugy ::

"There were two peanuts walking down zhe strasse and one was assulted...peanut...hahahahaha"

Monthy Phyton - The funniest joke in the world - del ko Nemci udarijo nazaj s svojo verzijo

smash ::

verjetno je bilo vse to dobra reklama za film in vse v naprej načrtovano - nagrado tistemu, ki je tole speljal

shadeX ::

2 tedna nazaj sem v Kopru v kinu videl trailer za ta film. Pisalo je "kmalu v kinu". Torej a bo potem predvajan tudi v Sloveniji ali ne? Zdej bi ga pa res rad šel pogledat :D

first_line ::

Še eno Jewllywood sran*je, brez kakršnegakoli smisla, zgodbe, humorja... z namenom propagiranja uživanja drog, seksa in neodgovornega obnašanja. Če film ne bi izšel, bi bilo to kvečjemu v dobro človeštva.
Jea kids do drugs, this will make u cool...

dr.Akula ::

smash je izjavil:

verjetno je bilo vse to dobra reklama za film in vse v naprej načrtovano - nagrado tistemu, ki je tole speljal

Seveda, z vsemi leaked emaili in drugimi stvarmi, ki črnijo Sony. Le kdo si ne bi želel take reklame ;((
ni podatka

hojnikb ::

first_line je izjavil:

Še eno Jewllywood sran*je, brez kakršnegakoli smisla, zgodbe, humorja... z namenom propagiranja uživanja drog, seksa in neodgovornega obnašanja. Če film ne bi izšel, bi bilo to kvečjemu v dobro človeštva.
Jea kids do drugs, this will make u cool...

To ni superbad.
#brezpodpisa

ahac ::

first_line je izjavil:

Še eno Jewllywood sran*je, brez kakršnegakoli smisla, zgodbe, humorja... z namenom propagiranja uživanja drog, seksa in neodgovornega obnašanja. Če film ne bi izšel, bi bilo to kvečjemu v dobro človeštva.
Jea kids do drugs, this will make u cool...


Si že gledal?
Evo ga! Dobil smo korejskega hackerja!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Nikec3 ::

Pogledal. Zelo solina komedija, sem pričakoval slabše. Film je mogoče kakšnih 10-15 min predolg, predvsem na račun dolgovezenja Francota in Rogena. Ampak vseeno film, ne glede na svojo neresnost, doseže nek "nauk".
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

kixs ::

Vidim, da je ze online...

Ima pa ful dobro oceno :D

http://www.imdb.com/title/tt2788710/

BorutK-73 ::

Film se že paše na našem travniku.

kixs je izjavil:

Vidim, da je ze online...

Ima pa ful dobro oceno :D

http://www.imdb.com/title/tt2788710/

Marketing hype dela čuda. Verjetno se bo ocena popravila čez kak mesec ali še prej.

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

BorutK-73 je izjavil:

Film se že paše na našem travniku.

kixs je izjavil:

Vidim, da je ze online...

Ima pa ful dobro oceno :D

http://www.imdb.com/title/tt2788710/

Marketing hype dela čuda. Verjetno se bo ocena popravila čez kak mesec ali še prej.

Pri oceni gre seveda za masovno internetno trolanje. Eno najboljših.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Blazz ::

na travnikih je web-dl verzija, folk noro cuza... očitno bo dobro "distribuiran" :)

urbnzy ::

Haha, spodaj je ena od ocen na imdb.

If the gone with the wind and taken had a baby
The movie was hands down the best cinematic experience I have ever had. It was a sophisticated roller coaster of emotion that flung and looped the the center of my being to places I have never been. It has romance,it has action, and such a splendor of visual effects that that I literally wept. To put it in perspective I love this movie like I love my wife, except I'd save this movie from a fire. Before I saw this movie I had cancer, saw the movie, no cancer. The movie was so fantastic that time actually stopped. It has a run time of zero minutes because the creative genius behind it was so great that the the fabric of time was effectively torn. This rivals the birth of Christ and I highly recommend this film.


Glede celotne hack situacije pa se mi nekak zdi, da nimajo pojma kdo jih je shekal in so zato okrivil S. Korejo. Po drugi strani bi pa "ta pravi" hackerji že nekak prevzel odgovornost in osramotil ZDA, da so okrivil napačnega. Je pa brez dvoma, da je tale hype filmy najbrž najbolj uspešen v zgodovini.

dottor ::

Sem si zdej ogledal film preko streama na izklopu. Moje mnenje je da prikazuje na komičen način kolko so Američani neumni in naivni ter manipulacijo in propagando Severne Koreje. Nekako gre za kritično komedijo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

SkipEU ::

Zmajc je izjavil:

Samocenzura v ZDA me vedno znova preseneča.


Mene bolj skrbi uzakonjena cenzura pri nas, v obliki raznega sovražnega govora in podobno.

bambam20 ::

Nikec3 je izjavil:

Pogledal. Zelo solina komedija, sem pričakoval slabše. Film je mogoče kakšnih 10-15 min predolg, predvsem na račun dolgovezenja Francota in Rogena. Ampak vseeno film, ne glede na svojo neresnost, doseže nek "nauk".


Adam Sandler, Vince Voungh, Steve Carell, Ben Stiller, JOnah Hill, Seth Rogen, Zach Galifianakis, Ed Helms in še koga sem pozabil. To so pojem danšnjega "komika", ki snemajo "kao " komedije. Sam sem vedno pričakoval, da se bom nasmejal ob komedijah ampak tile kurci niso posneli niti ene res dobre komedije.

Da mi ne bo kdo ven vrgel Hangover. Nalašč sem si šel dons ogledat vse tri dele in NISO SMEŠNI!... Časi, ko res znali delat dobre komedije, ko si se zraven nasmejal so daleč mimo. Tako kot celotna holywoodska jebena produkcija, ki producira še samo PG 13 low brainer filme, da se lahko folk prenažira s kokicami in coca colo in pustijo možgane doma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZDA uvedle sankcije zoper Severno Korejo zaradi domnevnega vdora (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5617756 (14259) SimplyMiha
»

Vdor v Sony na internet naplavil neizdane filme

Oddelek: Novice / Varnost
258822 (5561) [D]emon
»

Napad na Sony Pictures povzročil umik filma

Oddelek: Novice / Varnost
3817370 (13882) FireSnake
»

Nov način distribucije filmov takoj po premieri v kinematografih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
17329564 (27027) madmitch

Več podobnih tem