» »

računalnik freezne ampak slišim zvok

računalnik freezne ampak slišim zvok

p4r4dooX ::

Prosim za pomoč pri svoji težavi z freezom računalnika.sprva sem imel težavo samo med igranjem iger in mi je računalnik naključno friznil med igro.slišal sem glas in vse ampak računalnik je pa bil neodziven , ter sem ga lahko izklopil samo z reset gumbkom .Zdaj pa sem doživel isti problem med gledanjem posnetka na youtube in isto slika se zaostavi ampak slišim zvok . prosim za pomoč kr je resnično nadležno to
 event viewer

event viewer

btzajla ::

Sam sem imel podoben primer, računalnik mi je naključno freezn-u, slika je obstala, miška in tipkovnica sta bili neodzivni. V nasprotju s tvojim problemom, mi je prenehal tudi zvok. Težava pa so bili napihnjeni kondenzatorji na matični, tako da preveri to možnost. Odkar so bili zamenjani nimam več teh težav.

Kurzweil ::

- poglej kondenzatorje
- module od RAMov daj ven, spihaj slota in pobaj računalnik z vsakim modulom posebej, naredi kakšen mem test
- naloži si nek program, ki meri temperaturo komponent (npr. CPUID HWmonitor) in poglej če se kaj pregreva
- resetiraj BIOS
- če imaš možnost probaj z drugim napajalnikom

Ko boš šel čez to, poročaj in gremo potem dalje.

GTX970 ::

Če napiše kateri napajalnik in ostale komponente ter starost ima bo precej več jasno.

p4r4dooX ::

temperatura ni ker sem srpobal s furmark in štima.bios sem pred kratkim updajtal na novo verzijo ker sem nekje prebral da bi znal bit problem z starim biosom in se dogaja ista stvar tud sedaj kot je updajtan. kako pa vidim te kondenzatorje ?

GTX970 ::

Odpreš stranico in pogledaš.

p4r4dooX ::

napajalnik tecnoware core 650W
matična plošča F2A55M-HD2
grafa Radeon R7 260x
procesor AMD A8 6600K
Rami : 2x4 GB - Good Ram ddr3 1600 mhz

In vse je staro nekje en mesec razen rami 2 meseca

GTX970 ::

Memtest86+ za ram, poglej stanje disk z orodjem CrystalDiskInfo.
Za strees test lahko poženeš Furmark (lahko hkrati testiraš procesor "cpu burner" in grafično "burn-in test").

p4r4dooX ::

sem pregledal vse kondenzatorje in noben ne zgleda napihnjen ali uničen

vorantz ::

Pejdi na google maps in se nekaj casa igraj z zemljevidom
Ce ti bo tam naredilo mas isti problem kot jaz
Pri meni je kriva graficna, ki mi to naredi v dolocenih situacijah - vklopljen AA v spilih zmeri, vcasih kar na random v spilih in v raznih zadevah ki uporabljajo hardware acceleration (google maps itd)

V mojem primeru sumim zjeban ram na graficni

BorutK-73 ::

p4r4dooX ::

sem testiral rame z memtest in nič narobe.sem testiral grafično z furmark in nič.temperatura je vredu.disk sem čekiral z programom in vse vredu.sem naložil tud windows na novo gor in isti dr.. , res nwm kaj naj še nardim , tako da če ima kdo kakšno idejo prosim pišite.hvala

loveJDM ::

mogoce bo komu smesno ampak recimo meni je v igri(cod2) enako freezno komp in si ga lahko samo restartal...so pa drugi govorili da naj bi bla zvocna kriva oz slusalke,pa tut na netu sem zasledil ze tak podatek da enim enostavno freeza v cod2 ali cod4 ce imajo 3.5 jack priklucen...odkar pa mam razer slusalke na usb pa dela normalno.

Slisis zvok?normalno zvok deluje ali ti trokira?Ker meni samo je samo trokiralo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

Insan3Lik3 ::

loveJDM je izjavil:

mogoce bo komu smesno ampak recimo meni je v igri(cod2) enako freezno komp in si ga lahko samo restartal...so pa drugi govorili da naj bi bla zvocna kriva oz slusalke,pa tut na netu sem zasledil ze tak podatek da enim enostavno freeza v cod2 ali cod4 ce imajo 3.5 jack priklucen...odkar pa mam razer slusalke na usb pa dela normalno.


to je res tega se pa spomnem haha

p4r4dooX ::

slišim samo zvok ampak slika je zamrznjena .nimam pa vključenih slušalk ampak sony glasbeni stolp misliš da bi lahko blo to tudi ?

loveJDM ::

vem da pri dolocenih racunalnikih freezne ko je priklopljen 3.5mm vtič...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35674049 (16815) tropico2078
»

Slušalke PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
302090 (1637) SloBiscuit
»

nakup slusalk razer tiamat

Oddelek: Kaj kupiti
101498 (1155) r3dkv1c4
»

Zmrzovanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
10712 (590) Duhec
»

Računalnik mi crasha, Prosim pomoč !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
461486 (812) Kenshin

Več podobnih tem