» »

nakup slusalk razer tiamat

nakup slusalk razer tiamat

RoookT ::

pozdravljeni

jst si pa mislim nabavit slusalke uporabljal jih bom za igranje iger in poslusanje muzike.
vazno mi je da je kvaliteten zvok in da je mocen basene sem si ze ogledal in to so razer tiamat 7.1 sound
prosil bi za kakseno mnenje o razer tiamat in ali se splaca kupiti kaksne druge


za vse vase odgovore se zahvaljujem
  • poskusilo klonirati: RoookT ()

r3dkv1c4 ::

Sam si lastim razer megalodon in lahko recem le vse super.
Za igranje igric so fantastične....zvok zelo kvaliteten....7.1 sistem deluje fenomenalno, sovraznika slišiš preden ga vidiš.

Za poslušanje glasbe je pa tako, če želiš super zvok potem kupi sennheiser....ampak mislim, da te tudi tiamat ne bo razočaral.
Mislim da je cena malo visoka...vendar po nekaj časa uporabe pozabiš na tisti evro več.

r3dkv1c4 ::

http://www.corsair.com/vengeance-gaming...

drugače ti pa svetujem tele in verjemi da se razer skrije po kvaliteti in ceni.

Jaz imam svoje razerke za rezervo ker so mi ljubše vengeance 1500...ampak ce ze kupujes vzemi wireless.

RoookT ::

corsair vengeance 200 in sunnheiser pc 360 sta mi zelo usec
zdaj me pa zanima pri katerih se bolj občuti bass

r3dkv1c4 ::

sennheiser-ce nisem imel nikoli za gaming....
corsair vengeance 2000 so pa enako kot moje 1500 samo novejša oblika in wireless, pa sem kar zadovoljen z bassi v gamingu....

....ne pričakuj ne vem kakšnih bassov, ker 50 mm zvočniček ne more dati od sebe nek sub effect...

...je pa še nekaj..sam sem imel prej corsair hs-1 s katerimi sem imel problem s kablom in pri corsairu nnikoli ne popravljajo zadev ampak enostavno zamenjajo...če pa zadeve ne delajo več, ti pa ponudijo boljšo različico ali vrnitev denarja v primeru reklamacije...kar se tega tiče je corsair zakon...tako sem pač jaz prišel do vengeance 1500....in sem super zadovoljen...

....imam pa še ene za katere pa v ameriki spadajo med kvalitetnejše in so kar priznane pa si malo prebrskaj tudi o njih....mogoče te pa navdušijo.

http://astore.amazon.com/leve0f-20/imag...

Zheegec ::

Kar sem sprobal Razer slušalk so v glavnem vse precej slabe (glede na ceno seveda). Daj malo zraven za Sennheiser HD598 in boš srečen.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

r3dkv1c4 ::

Zheegec je izjavil:

Kar sem sprobal Razer slušalk so v glavnem vse precej slabe (glede na ceno seveda). Daj malo zraven za Sennheiser HD598 in boš srečen.

sem imel troje razerk pa razen megalodon so bile vse krš!

sennheiserke morajo imeti odličen zvok...no vsaj po izkušnjam z audio slušalkami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

gleoanrdo ::

Prodaja kdo gaming slušalke?
Nekaj takega: Plantronics gamecom 367, razer electra, ali pozna kakšno trgovino ki je poceni.
070588231

r3dkv1c4 ::

gleoanrdo je izjavil:

Prodaja kdo gaming slušalke?
Nekaj takega: Plantronics gamecom 367, razer electra, ali pozna kakšno trgovino ki je poceni.
070588231

jaz ti prodam megalodonke!

Rainbow Dash ::

Js sm lastnik razer orce 5.1 sound... Nerabiš 7.1... Med 5.1 in 7.1 ni razlike! in orca so še nekako najboljše.. Muska je jača.. Zvok je čist, basi so dobri.. inpa ta 5.1 sound, je najjači... Govorim o cod4, cod2... Na battlefield 3 je težje dološati pozicije nasprotnika kot pri cod-u

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

Rainbow Dash je izjavil:

Js sm lastnik razer orce 5.1 sound... Nerabiš 7.1... Med 5.1 in 7.1 ni razlike! in orca so še nekako najboljše.. Muska je jača.. Zvok je čist, basi so dobri.. inpa ta 5.1 sound, je najjači... Govorim o cod4, cod2... Na battlefield 3 je težje dološati pozicije nasprotnika kot pri cod-u

od kje tebi te info da ni razlike....pa se kakšna razlika je če igras bf3 in če imas dobro nastavljene slušalke....

kar se tiče rauerk kot takih so absolutno predrage glede na ponujeno.

zvok je dober dokler ne poizkusiš kakih res dobrih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup "Gaming" slušalk. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5411073 (10130) jasa123434
»

gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8510271 (8838) r3dkv1c4
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
407517 (6592) Meizu
»

Nakup novih slušalk!

Oddelek: Kaj kupiti
273466 (2473) BangBros123
»

Katere 5.1 slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
272809 (2311) Bananovec

Več podobnih tem