» »

Kje kupiti "polno cev"

Kje kupiti "polno cev"

smilyxx ::

Mene pa zanima, kje bi se dalo kupiti plastiko v obliki valja, s premerom 1cm (tam okoli). Razmišljal sem, da bi jo spodaj z LED diodo osvetlil in bi se žarki odbijali po "cevki". Če kdo ve naj se prosim oglasi.

PS: Pa fino bi bilo, če bi bila cev prožna.

Lp
Save water.
drink beer.
  • spremenil: smilyxx ()

daKine ::

lahko bi uporabil vlozek za v pistolo za lepljenje z vrocim lepilom, to pa se dobi v obi-u, baumaxu, merkuru ...

smilyxx ::

Ja rabil bi nekaj takega, sam tist ni čist prozorno ampak je bolj mat. Pa še malo kratko je, ker bi jst to po ohišju spelal.

Lp
Save water.
drink beer.

OZZY ::

mislim, da se lahko dobi neka smola, ki je prozorna in se potem ko se segreje lahko vlije in pride kot plexi ko se strdi-čisto prozorna. Jaz sem jo že uporabljal samo ne vem kako se temu reče, pa tud možnosti jo nimam dobit.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

madmitch ::

Kaj pa ASTRA, Merkur... Včasih so imeli takšne stvari, lahko pa vprašaš v podjerju KROM iz Guncelj (pri Lj.) oni delajo s pleksijem in plastiko.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Highlag ::

Rešitev je sigurno palica iz "pleksija" Sam ne vem če se to sploh da kje dobit. Sicer pa če bi dobil trak malce debelejše pleksi plošče (bi bil svetlobni vodnik pačš kvadraten) , bi ga prav lepo ukrivil, konec bi pa obdelal na okroglo če ti tako paše. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Photoshop

Oddelek: Programska oprema
252160 (1378) donski
»

Prozorna cev?

Oddelek: Loža
121684 (1343) Padly88
»

Printable CDji - beli

Oddelek: Kaj kupiti
131190 (966) Damjan Jagar
»

modifikacija LCDja 4x20

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111505 (1311) Privatnik
»

Rdeča, zelena, modra, rumena, bela ... (LED)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
262210 (1871) Kaboom

Več podobnih tem