» »

Prozorna cev?

Prozorna cev?

Padly88 ::

Pozdravljeni!
Rad bi naredil projekt, ki sem ga video na youtubu: Make NEON light for PC, za katerega potrebujem 2 LED diodi 1 upor 220omh in tanko prozorno cev 0,5mm debelo (enih 15 cm)!
Problem je v tem, da nevem kje bi dobil takšno cev (uporablja se tudi za akvarije...) v Mariboru!
Prosim za navset kje lahko to kupim!
Hvala!

;-) ::

če dobiš mi povej kje si dobo.

Icematxyz ::

15 cm kos gumijaste cevi iz Merkurja ne bi bil OK?

hudychk ::

Si mislil 0,5mm ali 0,5cm debelo? Drugače pa se lahko obrneš na kšnega steklarja, Prometej ali pa lahko poiščeš mogoče kakšno stekleno slamico za pitje pijače, se tudi dobi. Če pa rabiš gumijasto, se pa lahko obrneš na kšno modelarsko trgovino, npr. Mantua model ali pa Mladi tehnik, če si seveda iz Ljubljane.
The Devil himself!

norcuron ::

Sprašuje za MB.
Great are mysteries of the mind ... or not?

Padly88 ::

Si mislil 0,5mm ali 0,5cm debelo? Drugače pa se lahko obrneš na kšnega steklarja, Prometej ali pa lahko poiščeš mogoče kakšno stekleno slamico za pitje pijače, se tudi dobi. Če pa rabiš gumijasto, se pa lahko obrneš na kšno modelarsko trgovino, npr. Mantua model ali pa Mladi tehnik, če si seveda iz Ljubljane.

0,5 cm sem mislim =D

Okapi ::

V trgovinah za male živali in akvaristiko. Sigurno imate tudi v Mb kakšno malo bolje založeno. Ni pa nujno, da bo čisto prozorna, ponavadi so bolj prosojne kot prozorne.

O.

hudychk ::

Sprašuje za MB.


Sm spregledu... Hm, v Mariboru imaš pa modelarsko trgovino JAPRY na STROSSMAYERJEVI ULICI 11 in ena je v Ptuju baje... Drugače pa ti je mogoče najlažje res v kakšen Merkur ali kaj podobnega pogledat...
The Devil himself!

madmitch ::

Tukano iz Ruš mora imeti take cevke, najbolje da vzameš silikonsko, če mora biti gibljiva, za stekleno pa poglej kakšen Sanolabor.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Padly88 ::

aha, hvala,...
ruše mi še najbolj odgovarjajo ker sem iz bistrice ob dravi!

madmitch ::

aha, hvala,...
ruše mi še najbolj odgovarjajo ker sem iz bistrice ob dravi!


V Rušah ne vem, če imajo maloprodajo. Najbliže ti je v Mariboru - City. Drugače pa imajo take, silikonske cevi tudi v Merkurju in podobnih trgovinah.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

tiga325 ::

ali pa tisto cevko, skozi katero teče infuzija... Probej v sanolaborju, ja...

Padly88 ::

hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odpreti zalepljeno elektronsko napravo...

Oddelek: Pomoč in nasveti
13984 (632) fosil
»

Internet na dveh mestih...

Oddelek: Pomoč in nasveti
61126 (985) Padly88
»

Sedež ne gre z BMX-a

Oddelek: Loža
221912 (1338) Padly88
»

Cena Pravega Karbona

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
156545 (6195) Dr_M
»

Avtomobilček

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111761 (1515) Azrael

Več podobnih tem