» »

Ne morem namestiti tiskalnika v WIN 8

Ne morem namestiti tiskalnika v WIN 8

luke46 ::

Imam problem na prenosniku Asus z nameščenim WIN 8, mi nikakor ne uspe naložiti driverjev za tiskalnik. Iz HP strani sem si zlovdal driverje, vendar mi med nameščanjem napiše, da ni uspelo. Imam pa 2 HP printerja (eden USB, drugi WIFI), pa nobenega ne morem naložiti.
Kolega mi je priporočal, da kupim USB printer server, vendar dvomim da bi to rešilo napako.

Imate kakšen nasvet?

hojnikb ::

ja, greš na windows update in ti samo potegne driver.
#brezpodpisa

GTX970 ::

Desni klik na hp setup.exe, run as admin.

LightBit ::

Kaj točno napiše?

rokp ::

Lahko poskusis se s temle: disable/enable driver signature verification. Preberi tudi vsa opozorila na tej strani...

MIHAc27 ::

Če ne gre drugače... (in na HP-ju so gonilniki).. vsaj za tistega, ki je na usb poinštaliraj iz Device managerja.

Desno klikneš in izbereš lastnosti, nato posodobitev gonilnika in nato spodnjo opcijo, da boš sam poiskal gonilnik. Najdeš ga pa ponavadi v inštalaciji.

Unega na WIFI pa najprej poinštaliraš kot da je LPT ali usb z tem da isto sam poiščeš gonilnik, nato pa ustvariš nov standard TCP/IP port in vpišeš IP od tiskalnika.

luke46 ::

Zadeva rešena. Namestil sem si HP program, ko ti sam zazna printer in ti nato prenese in namesti primerne gonilnike. Sicer če grem v nadzorno ploščo pod naprave, mi še vedno piše da gonilnik ni nameščen, vendar zadeva deluje.

GTX970 ::

Kje si našel ta program ?

luke46 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP 15 d050sm - gonilniki nujno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6317359 (13801) dmagnif
»

Kako dati tiskalnik v skupno rabo preko routerja.Router Asus rt n16 + tiskalnik Canon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11019442 (18014) novuporabnik
»

Priklop "USB multipraktika" v mrežo (Wifi / ethernet)

Oddelek: Pomoč in nasveti
102731 (2602) NeMeTko
»

Starejsi HP LaserJeti in Windows 7 = no go

Oddelek: Pomoč in nasveti
93058 (2555) dbokal
»

Inštalacija printerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
202464 (2277) racunalnik3

Več podobnih tem