» »

HP 15 d050sm - gonilniki nujno

HP 15 d050sm - gonilniki nujno

1
2
»

gumby ::

Boš dal ti 20€, če ti ne uspe? :P
my brain hurts

Good Guy ::

gumby je izjavil:

Boš dal ti 20€, če ti ne uspe? :P


jp
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Valentin ::

Good Guy je izjavil:

Dej mi prenosnik pa 20€ zravn, ti ga sformatiram in namestim vse potrebne gonilnike...

tole kar tukaj zganjate je pravi cirkus


Nikar ne podcenjuj ljudi na tem forumu.
Tudi jaz se na tele zadeve kar dobro spoznam, ampak tokrat sem pa že skoraj obupal.

Celo na HP suport forumu so vrgli puško v koruzo...

Valentin ::

S pomočjo drpsuja sem vendarle namestil tudi grafiko.

Ostajata samo še:

Universal Serial Bus (USB) Controller
PCI\VEN_8086&DEV_0F35&SUBSYS_2190103C&REV_0A

PCI Encryption/Decription Controller
PCI\VEN_8086&DEV_0F18&SUBSYS_2190103C&REV_0A

Duhec ::

Sumim, da je celotna stvar, da se določeni furmani za posamezne elemente ne inštalirajo, v Win7 sistemu.
Jaz bi naredil najprej kompleten Windowsupdate z SP1 ter vse ostale nekritične posodobitve; mogoče nek gonilnik zahteva zadnjo verzijo npr. Net.Frameworka, se zato ne zinštalira in javi, da sistem ne ustreza minimalnim bla, bla, bla...

PikM5 ::

Jaz imam enak problem s tem modelom, na win7 mi je ostal le še USB controller, sem klical tudi na HP support in so mi tehniki rekli da je bil ta model narejen za win8 in da oni ne morejo pomagati nič pri tem, če ne dela pač nedela, tako da nesem prenosnik nazaj.

Good Guy ::

Valentin je izjavil:

Good Guy je izjavil:

Dej mi prenosnik pa 20€ zravn, ti ga sformatiram in namestim vse potrebne gonilnike...

tole kar tukaj zganjate je pravi cirkus


Nikar ne podcenjuj ljudi na tem forumu.
Tudi jaz se na tele zadeve kar dobro spoznam, ampak tokrat sem pa že skoraj obupal.

Celo na HP suport forumu so vrgli puško v koruzo...



pol se ne spoznaš dovolj :))
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Duhec ::

PikM5 je izjavil:

Jaz imam enak problem s tem modelom, na win7 mi je ostal le še USB controller, sem klical tudi na HP support in so mi tehniki rekli da je bil ta model narejen za win8 in da oni ne morejo pomagati nič pri tem, če ne dela pač nedela, tako da nesem prenosnik nazaj.

Dvomim, da to drži, če njihova spletna stran nudi tako gonilnike za Win8.1-64bit kot za Win7-64bit.
Kateri HP support si pa poklical?

Valentin ::

PikM5 je izjavil:

Jaz imam enak problem s tem modelom, na win7 mi je ostal le še USB controller, sem klical tudi na HP support in so mi tehniki rekli da je bil ta model narejen za win8 in da oni ne morejo pomagati nič pri tem, če ne dela pač nedela, tako da nesem prenosnik nazaj.



Nič ne skrbi, bo Good Guy sprogramiral taprave gonilnike ... >:D

Hayabusa ::

Imaš updejtan os (sp1 in ostali updejti na win7) ?

PikM5 ::

Duhec je izjavil:

PikM5 je izjavil:

Jaz imam enak problem s tem modelom, na win7 mi je ostal le še USB controller, sem klical tudi na HP support in so mi tehniki rekli da je bil ta model narejen za win8 in da oni ne morejo pomagati nič pri tem, če ne dela pač nedela, tako da nesem prenosnik nazaj.

Dvomim, da to drži, če njihova spletna stran nudi tako gonilnike za Win8.1-64bit kot za Win7-64bit.
Kateri HP support si pa poklical?


Rekel je da za win8 dela vse, da niso imel javljenih napak, za win7 pa ne dela vse in da oni tukaj ne morejo pomagati. Klical sem na uradni HP support Slovenija, kjer so mi s prva rekli, ko sem povedal kater model notebooka imam da to ni njihov produkt in so rekli da bodo posredovali moj problem naprej in da me bodo poklicali od tam, ker klica niso odvrnili, sem danes poklical šeenkrat in so rekli da oni ne morejo tukaj nič.

Valentin ::

Hayabusa je izjavil:

Imaš updejtan os (sp1 in ostali updejti na win7) ?


Imam oziroma sem imel.
Se mi ni dalo ukvarjat več s tem in sem naložil 8.1.
Pa tudi tu ni niso prijeli vsi HP-jevi driverji. Za grafiko in PCI Encryption/Decription Controller sem uporabil driverje, ki sem jih nalovil po netu za win 7...
Ostale, razen wifi gumba, so windowsi naložili že sami.

:)

Valentin ::

Kdor se še ukvarja z nameščanjem manjkajočih gonilnikov, lahko proba tole:

Universal Serial Bus (USB) Controller
https://downloadcenter.intel.com/Detail...

PCI Encryption/Decription Controller
https://downloadcenter.intel.com/Detail...

To je iz tega linka: http://h30492.www3.hp.com/t5/Notebook-B...

Jaz sem sicer namestil 8.1, tako da ne vem, če dela. Me pa vseeno zanima.

:)

dmagnif ::

Hehehe

Iz tazadnjega linka, mi je uspelo inštalirat USB kontroler... miška dela... ostalo še nič nism uspel:)

#linuxftw

:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dmagnif ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP pavilion dv7

Oddelek: Pomoč in nasveti
191003 (830) Gutjerez
»

HP dv9812us in win 8.1 audio gonilniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
111247 (1107) gddr85
»

grafična kartica - problem

Oddelek: Strojna oprema
172912 (2020) Riff
»

Driverji za hp

Oddelek: Operacijski sistemi
112558 (1980) pokec93
»

Težave s tiskalnikom

Oddelek: Strojna oprema
295745 (5437) andromedar

Več podobnih tem