» »

Predplačniški mobi

Predplačniški mobi

Limona ::

Zdravo,

Prosim če mi poveste vaša mnenja glede predplačniških mobi paketov
kateri se po vaše najbolj splača?
  • polepsal: Mavrik ()

popster ::

Bob je verjetno najugodnejši vedar nima poslovalnic, sam imam debitel kartico, tudi uredu.

hojnikb ::

mobitel je naslabša možna izbira za predplačnika, ker so daleč najdražji. Kak bob ali tusmobil je precej cenejši in ma bolše opcije.
#brezpodpisa

mailer ::

Odkar sem itak zamenjal za mobi kartice zapravim na mesec cca 5€ (prej 20€). Imajo skoraj vsi naročnino in jim ostajajo minute, tako kot so prej meni in jim pozvonim pa pokličejo nazaj. Kupiš kartice v akciji in je to to.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

hojnikb ::

osebno mam free2go od tuša (prej mobitel) in čez mesec porabim 1-2€ za vseskupaj (1€ za 100MB opcijo in mogoče še kak klic ali dva). SMSe pošiljam preko klape.... Je pa tušmobil, tako da znajo bit problemi z pokritostjo podatkovnih storitev (govorne storitve delajo povsod, saj majo še vedno mobitel roaming).
#brezpodpisa

GTX970 ::

Za podatke je bob ali izimobil najcenejši od predplačniških variant, če izvzameš hojnikb opcijo 1e vsak mesec, vendar moraš ročno podaljšati (poslati sms).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

hojnikb ::

če izvzameš hojnikb opcijo 1e vsak mesec, vendar moraš ročno podaljšati (poslati sms).

Ni treba poslat sms. Lahko tudi preko USSD kode (si nastaviš speeddial) ali preko spletne strani.
Pravtako ima tus cenejšo opcijo za več podatkov (revolucija -- neomejeni smsi/klici tuš in 1000 enot za MB ali klice v druga omrž)
#brezpodpisa

fosil ::

Izimobil uporablja mobitelovo omrežje, tako da če ti je pokritost in kvaliteta signala pomembna, je to po moje najboljša varainta. Pa tudi ugoden je.
Tako je!

hojnikb ::

tusmobil ima tudi mobitel roaming, samo enote ne veljajo v tem omrežju. Tako da če se nahajaš velikorat tam, kjer ni njihovega signala, so potem druge opcije bolj smiselne.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

GTX970 ::

Ja revolucija tudi ni slaba izbira, če potrebuješ toliko enot in imaš TM signal.
http://www.tusmobil.si/akcije/revolucija

Če si kje iz Podčetrtka, nikar TM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

jusv ::

GTX970 je izjavil:

Ja revolucija tudi ni slaba izbira, če potrebuješ toliko enot in imaš TM signal.
http://www.tusmobil.si/akcije/revolucija

Če si kje iz Podčetrtka, nikar TM.


Če nisi prepričan glede signala pa lahko preizkušaš 7 dni, ampak so v zadnjem času precej izboljšali omrežje, tak da se splača sprobat. Meni dela brez težav.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Free2Go Revolucija

Oddelek: Mobilne tehnologije
297076 (3024) jusv
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016403 (11500) ...:TOMI:...
»

Free2Go neomejeno

Oddelek: Mobilne tehnologije
318940 (6613) hojnikb
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10734035 (24476) MKC00
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635784 (30635) Bobr123

Več podobnih tem