» »

Prosim za lahko modifikacijo vbs skripte

Prosim za lahko modifikacijo vbs skripte

hokuto ::

Lep pozdrav... leta so minila odkar sem prenehal s precej začetniško uporabo Pascala in C-ja, vbs skript pa sploh nisem nikoli tikal, tako da sem se zdaj znašel pred problemom, ki ga ne znam rešit, vsaj ne brez kakšnih dodatnih informacij, za iskanje katerih pa mi zmanjkuje časa.
Iskal sem program, ki bi pregledal mapo in vse njene podmape ter v vsako zapisal playlisto za v njej prisotne mp3-je. Če imam recimo mapo "Albumi" in v njej "Album1", "Album2" in "Album3", naj bi program ko mu dam v obdelavo "Albumi" v vsaki od teh podmap naredil njej lastno playlisto Album1.m3u, Album2.m3u in Album3.m3u in tako naprej v poljubno globino. Vsi programi kar sem jih našel, če že imajo rekurzivno dodajanje mp3-jev iz podmap na playlisto, naredijo eno veliko playlisto za vse skupaj, ne pa ločenih po albumih. Edina stvar, ki približno ustreza je tako tale vbs skripta. Njena napaka je, da vse te playliste, ki jih naredi, zapiše v eno novo mapo na root od diska, kjer se nahaja mapa, ki sem jo dal v obdelavo, namesto da bi bila playlista v isti mapi kot mp3-ji, ki jih kliče. Poskušal sem malo predelat to skripto, da bi dosegel želeni učinek, vendar mi ni ravno uspelo ;). Rad bi prosil koga, ki mu to ni problem, če lahko predela to vbs skripto, da bo delala tako kot sem opisal. Najlepša hvala.
  • spremenil: hokuto ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dension ali xCarLink

Oddelek: Kaj kupiti
205785 (1254) Siddh
»

Radionomy kupil Winamp

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4614379 (10362) slovenec_89
»

batch fajl iz txt (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
658843 (7504) b3D_950
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
548090 (6889) šernk
»

iPod Video 30GB + AR ALPINE 9855 + iTunes

Oddelek: Pomoč in nasveti
51558 (1465) BaTeMaN

Več podobnih tem