» »

Počen zaslon, kako do podatkov

Počen zaslon, kako do podatkov

1
2
»

Leko ::

Res si bogi. Iz komentarja v komentar dokazuješ, da si totalno nepismen in nesposoben. Ne razumeš osnovnih stvari v čem je sploh problem.
Nima smisla se s takim ukvarjat. Nič čudno da je potem forum na takem nivoju, ko pa se zraven bašejo taki nedposobneži.

Daniel ::

Seveda seveda. Ti kar uživaj v svojem samopoveličevanju, saj posti za nazaj lepo kažejo kako je vse potekalo. Lep večer ti želim še naprej.

Leko ::

No ko si že tako pameten, posnemi video kako prideš v telefon po zgornjih navodilih, ki sem jih podal(seveda če boš znal prebrat, povej če ne ti bom pomagal in še enkrat razložil glede na to, da si mal bolj počasen in nepismen). Samo ne mi limat nekih drugih youtube posnetkov ampak naj bo tvoj posnetek.
Potem pa bom še jaz objavil svoje.
Potem bodo drugi presodili, kdo naklada.

Daniel ::

Zaklep s PINom lahko zaobideš s tipkovnico, tako kot sem napisal. Zaklep z vzorcem je pa še malce bolj zajeb** od tebe in se ga lahko reši s Samsung accountom, če gre za Samsungov telefon. Morda bi šlo tudi kako čez ADB, moram še raziskati. Saj ne rabiš napisat, bodi zajeb** vseznalec.

Leko ::

Vidim samo neko brezvezno nakladanje brez kakšne konkretne rešitve, brez videa...
Torej priznaš, da nimas pojma in da samo nakladaš in trollaš.
Odklep bodisi s kodo, vzorcem, pinom ali geslom, če hočete, je najmanjši problem. Toda nismo prišli do tja.
Nisi prišel tudi do osnovnega problema.
Midva sva zaključila.

Daniel ::

Dokler ti misliš, da si tako pomemben, da ti bomo vse prinesli k riti in na željo vaše visokosti še snemali video, bo pač tako kot je. Ti boš razlagal kako nakladamo a vsi vemo, da gre pri tebi pač za nek globlji problem. Rešitve so bile podane, kdor bo želel odkleniti telefon ga bo z njimi odklenil, ti pa uživaj v svojem mehurčku kompenziranja pomanjkanja pozornosti s poveličevanjem samega sebe.

Za vse ostale...

Metoda odklepanja telefona s PIN kodo. ESC tipka na tipkovnici, vpišeš pin na numeričnem delu tipkovnice, pritisneš enter - odklenjeno.

Varianta dve, telefon zaklenjen z vzorcem. Pravočasno se prijavite v Samsung account in omogočite Find my mobile funkcijo.

Samsung je v zadnjih posodobitvah pač "povečal varnost" tako, da je zakompliciral odklep telefona zaklenjenega z vzorcem. Za ostale znamke nisem testiral. Če ekran še ni popolnoma odpovedal lahko tudi poskusite na slepo.

Možno je tudi, da se vam bo pojavilo okno za vpis z google računom, če prevečkrat zgrešite vzorec ob slepi uporabi miške v primeru, da telefon ni povezan s Samsung računom. Ampak tole res zgolj ugibam, ker se meni to okno ne pojavi v trenutni konfiguraciji.

https://us.community.samsung.com/t5/Gal...

https://eu.community.samsung.com/t5/gal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

Bolt ::

Leko je izjavil:

Glej sedaj te imam pa jaz tudi že poln kufer. Nabijaš tukaj nekaj po spominu na pamet.

Ahahaha. A ge še nista odklenila.:))
Jaojao kakšni strokovnjaki. Eden bolj pameten kot drugi.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Leko ::

Daniel je izjavil:

Dokler ti misliš, da si tako pomemben, da ti bomo vse prinesli k riti in na željo vaše visokosti še snemali video, bo pač tako kot je. Ti boš razlagal kako nakladamo a vsi vemo, da gre pri tebi pač za nek globlji problem. Rešitve so bile podane, kdor bo želel odkleniti telefon ga bo z njimi odklenil, ti pa uživaj v svojem mehurčku kompenziranja pomanjkanja pozornosti s poveličevanjem samega sebe.

Za vse ostale...

Metoda odklepanja telefona s PIN kodo. ESC tipka na tipkovnici, vpišeš pin na numeričnem delu tipkovnice, pritisneš enter - odklenjeno.

Varianta dve, telefon zaklenjen z vzorcem. Pravočasno se prijavite v Samsung account in omogočite Find my mobile funkcijo.

Samsung je v zadnjih posodobitvah pač "povečal varnost" tako, da je zakompliciral odklep telefona zaklenjenega z vzorcem. Za ostale znamke nisem testiral. Če ekran še ni popolnoma odpovedal lahko tudi poskusite na slepo.

Možno je tudi, da se vam bo pojavilo okno za vpis z google računom, če prevečkrat zgrešite vzorec ob slepi uporabi miške v primeru, da telefon ni povezan s Samsung računom. Ampak tole res zgolj ugibam, ker se meni to okno ne pojavi v trenutni konfiguraciji.

https://us.community.samsung.com/t5/Gal...

https://eu.community.samsung.com/t5/gal...

No naj se javi nekdo, ki mu je na ta način uspelo prit v telefon.
Tipo še vedno ni prišel niti do bistva, kaj šele da bi prišli do odklepanja, ki je še najmanjsi problem, pa še vedno nekaj nabija. LOL

thor24 ::

Ob postavljenem vprašanju si nisem mislil, da se bo debata razvila v tako smer. :|

Hvala za vse predloge.
Bo treba v najbližjo trgovino po HUB in gasa.
Video, ki ga je objavil nejclp je še najbolj podoben kolegovi situaciji, upam da nam uspe na enak način. Spodnji trije videi imajo "delujoč" ekran in le neodziven touch.

Me pa zanima tudi ta "skrivnostni postopek" o katerem govori Leko (seveda, če sem vreden pomoči). ;)

Daniel ::

Ma pusti ga, saj vidiš, da kar kipi od samovšečnosti.
Poskusite s hubom ali Samsung računom. Kaj drugega se niti ne da, če je telefon posodobljen. Kaže, da je Samsung želel poskrbeti za nekaj dodatnega prihodka od prodaje zaslonov in je v zadnje posodobitve "vgradil" še eno oviro, da bi ja čim več ljudi šlo menjat zaslon. Prej si lahko s takim postopkom normalno prišel v telefon (seveda, če je podpiral HDMI izhod).

thor24 ::

Kolega je probal s hubom, ampak na žalost ne zazna miške. Na ekranu je le zaklenjen zaslon z uro.
Nato je probal še s Samsung računom, kjer je lahko celo našel svoj telefon in na daljavo aktiviral zvonenje. Ni pa ga mogel odkleniti, ker je očitno v telefonu opcija oz. dovoljenje za "remote" odklep izklopljeno.

Dobra stran vsega je vsaj to, da telefon očitno še vedno deluje.

Počakal bom na Lekov uspešni postopek ali pa sledi menjava ekrana.

Daniel ::

No Leko, izkaži se, če si se že tako metal ven, da si rešil problem in da je odklep najmanjši problem...

Če je telefon zaklenjen z vzorcem bo res huda težava. Kriv pa je Samsung, ki je očitno v želji po večjem zaslužku iz prodaje zaslonov onemogočil takšni odklep z izgovorom večje varnosti.

Daniel ::

Ena varianta je sicer, da poskušaš ob tem sivem zaslonu s ključavnico z miško na slepo narisati vzorec, ker miško je telefon skoraj 100% zaznal in če nimaš ravno vklopljeno, da se telefon resetira po 15 neuspelih poskusih je število poskusov očitno brez omejitev. Vsaj kolikor sem sam poskušal se telefon ni nič pritoževal, da bi omejil odklepanje.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB C docking station

Oddelek: Kaj kupiti
314116 (1132) Morison
»

Povezava telefona z monitorjem

Oddelek: Mobilne tehnologije
121588 (1221) V-i-p
»

Pametni telefon - poškodba matične plošče in obnovitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
112182 (1758) XIIT
»

Huawei P20 Pro Backup

Oddelek: Pomoč in nasveti
13853 (611) AEx_1-7
»

Razkrit Qualcomm Snapdragon 835

Oddelek: Novice / Procesorji
3111414 (9280) next3steps

Več podobnih tem