» »

wifi medion 10"win 8 tablica

wifi medion 10"win 8 tablica

matobeli ::

Imam win 8.1 tablico iz zadnje hofer akcije.

Nastali so (oziroma so že od vedno) problemi pri internetni povezavi. Imam 10/10 t2, tp link router z 3antenami.
Tablica dostikrat ne dosega polne hitrosti, oziroma dosega res slabe. ravnokar sem po testspeedu,rezultat je 1.1/4.2. Včasih pa deluje dobro. ampak je bolj izjema

takoj za tem se pognal testspeed na telefonu in je 10/6, (nekaj uploadam na glavnem PCju)

imam najnovejše gonilnike za wlan kartico, sistem je posodobljen, več pa ne znam.

Je pa net res smotano počasen, filmi in stream iz druge mašine odpadejo.

tomaz88 ::

daj za tiste, ki ne sledimo vsem tem akcijam specifikacije tablice

Tilen ::

Sam dosegam 20/4 na 54G omrežju. 5 Ghz omrežja ne vidim, vendar ni panike. Povezava 120/4.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Invictus ::

wifi je half duplex. Če imaš še kako drugo mašino na wifiju, je to to kar boš dobil.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Bellzmet ::

Nekje v dodatnih nastavitvah wifi izključi opcijo nekaj v smislu varčevanje ali izklop wifi ob spanju ali nekaj podobnega. Potem pa ugasni wifi na tablici za par sekund in zopet prižgi. Isto narediš ob vsakem zagonu ponovnem zagonu tablice (izklop/vklop wifi). Poročaj, če je kaj efekta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

matobeli ::

Sej 20/4 je kar dobro :) mojih 1-2/6 je bolj kriza.

A se kje da pogledati (mogoče s kakšnim programom) če kartica koristi 150Mbps ali samo 54 način delovanja?

Specsi tablice so (ne da kaj hudo pomagajo): Atom Z3735F, 1920x1200 10", 2GB RAM, 64GB SSD, 802.1n, BT 4.0.

Bom kasneje še model mrežne kartice posebej prilepil če bo kaj pomagalo.

tomaz88 ::

meni koristijo, da lahko primerjam s svojo asus tf100ta.... moja ma mal boljši procesor, ampak zanič ločljivost, obe imata pa premal rama... res škoda da ni 4gb standard to je največji očitek za večino teh poceni win 8.1 tablic, za njim pa počasen flash (predvidevam da tudi ti nimaš pravega ssdja, ampak emmc)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8.1 tablica? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6215042 (8563) Lonsarg
»

Windows 8 tablica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014767 (9430) matobeli
»

Portable hotspot z geslom NIKOLI ne deluje

Oddelek: Mobilne tehnologije
121097 (912) Jst
»

Microsoft je predstavil novo generacijo tablic Surface

Oddelek: Novice / Windows Mobile
4517873 (15246) celada

Več podobnih tem