» »

Problem z internetom - Simobil

Problem z internetom - Simobil

medka ::

Živjo,

že dva dni mam problem in ga še nisem uspela rešit, zato bi rabila mal pomoči.

Mobitel (Sony Xperia T) mi je dva dni nazaj začel delat probleme pri povezovanju na internet prek mobilnega signala (prek wifi vse okej, klici in smsi vse okej).
Telefon napiše "Prijava v omrežje?", ko to kliknem, se naloži redirect.bin ali pa lvpaaa.bin. Ko to kliknem, se odpre HTML pregledovalnik z wrong MIME errorjem. (screenshoti na linku)
Ne dela dostop do interneta prek Chrome, ne delajo tudi druge aplikacije, ki rabijo internet (Gmail, Facebook, Twitter ...). Zanimivo, delajo FB notificationi (ampak potem ne morem na FB) in FB chat (tako posebej Messenger app kot tudi sporočila v samem FB).

Seveda sem takoj ugasnila in prižgala telefon, dala ven in nazaj not SIM kartico, nič. Potem sem naredila factory reset, na novo vnesla Simobil GPRS APN, nič. Sem šla na Simobil, jim razložila problem (pa se vmes še s Simobilom po Twitterju pogovarjala), so mi dali novo SIM kartico, kar tudi ni pomagalo. Potem sem uspela dobit nazaj svoj backup telefon, Samsung Galaxy S1, in dala vanj tanovo SIM kartico. Rezultat: ko grem na internet, dobim error: Sorry. This item could not be loaded. Wrong MIME-type.

Torej ni problem ne v specifični verziji Androida (so ble preizkušene 3 - dve na Xperii, ena na Galaxyju), ne v drugem softveru, ne v stari SIM kartici, ne v telefonu. Kaj je potem lahko še narobe? Google mi ne zna pomagat al pa narobe iščem. Jutri grem nazaj na Simobil, ampak bi cenila še kak nasvet od znalcev tule :)

GTX970 ::

Če ni telefon/sw/sim, ostane samo Simobil.
Imaš plačane račune ?

medka ::

Jap (sem šla še enkrat preverit, če je res, pa je).

Bom šla zdajle na Simobil, če mi bodo znal pomagat.

GTX970 ::

Mogoče bazna ?

Če se prestaviš kam drugam je enako https://play.google.com/store/apps/deta... ?

medka ::

To je pa Simobil preveril že takoj, ko sem jim na Twitterju pisala.
Začel se je to v centru Lj, potem sem bila pa še za Bežigradom, na Ježici ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691283413 (4632) PINki
»

Težava s signalom (razpisujem simbolično nagrado! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
549925 (4785) Ahim
»

Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11628832 (18454) Sami
»

Menjava operaterja

Oddelek: Mobilne tehnologije
477410 (5846) dirkac71
»

Kaj se dogaja s simobilom?

Oddelek: Mobilne tehnologije
436634 (3376) zmaugy

Več podobnih tem