» »

Lost Ark Online

Lost Ark Online

tt2 ::


Sploh ne zgleda švoh. Zgleda bo Lineage Eternal dobil resnega tekmeca. :D
  • spremenil: tt2 ()

yoco ::

Je mogoče že kaj več znanega o igri? Pride kmalu?

TehDucky ::

Baje zna pridt beta kmal, ker se je konec aprila nekaj dogajalo na korejskem "redditu" in je nekaj leakalo, ampak nisem točno kaj. Končna igra je pa še kar nekaj stran. Prvo naj bi dobili korejci, potem kitajci in šele nato EU/NA. Tolko sem razbral iz reddit in youtube/fb.

shadeX ::

Zgleda kar dobro, je pa to zame še en Diablo 3.

TehDucky ::

Ah, Diablo 3 je pač D3, Blizzardov hype špil, ki nima ne začetka ne konca. Sicer nimam nič proti, ga občasno igram, vendar ponavadi ne prilezem kaj več kot dobrih 100 paragonov. Tukaj se mi pa zdi, da ne bo sam button mashing, ampak bo treba taktizirat, iskat nove skille, ki se med seboj odlično ujamejo, opremo bomo lahko menjavali in prodajali z drugimi igralci (gledam tebe D3). Po eni strani le en izmed MMORPG-jev, po drugi pa upam, da bo res epsko dodelan, sploh pa mi je všeč isometric view, pač nostalgija :)

yoco ::

TehDucky je izjavil:

Baje zna pridt beta kmal, ker se je konec aprila nekaj dogajalo na korejskem "redditu" in je nekaj leakalo, ampak nisem točno kaj. Končna igra je pa še kar nekaj stran. Prvo naj bi dobili korejci, potem kitajci in šele nato EU/NA. Tolko sem razbral iz reddit in youtube/fb.

A je ta beta samo za azijo?

TehDucky ::

Beta testing of the game Lost Ark will begin in early 2015 and first people who will be able to try it out will be the residents of South Korea.


http://when-will.net/games/569-when-wil...

Sicer piše tudi tole:
When is the premiere of Lost Ark Online?
Release date of Lost Ark Online - 2015


Osebno močno dvomim, da bo izšla 2015, razen če bo to zadnji dan leta 2015. Enostavno so premalo pokazali, da bi jim verjel na 2015, pa še official ni to.

http://mk02jm307.mapyourshow.com/6_0/ex...

Tukaj piše, da grejo na E3, ki bo 16-18 junija. Na reddit špekulirajo, da vse kar bodo povedali je to, kar že gor piše, beta za južno korejo.

Seveda upamo na več :))

fireX88 ::

pa kakšen bo to način igre. bolj kot diablo (se pravi boš moral imeti skozi net in boš igral sam/z soigralci) ali bo to bolj način wow-a. Koliko gledam, me bolj spominja na diablota... sicer pa je čisti hype :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

TehDucky ::

MMORPG, sepravi WoW način. Je pa isometričen pogled (2.5D) in spominja na Diablo 3, poleg tega bo način uporabljanja skillov dost podoben, le da bo sam sistem kakšni bodo čisto drugačen.

tt2 ::

http://lostark.co.kr/
Closed beta se začne 24. avgusta, ampak ne vem, če samo v koreji ali pa tudi pri nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indiana Jones and the Dial of Destiny [Nov Indiana Jones] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21042505 (3182) Gagatronix
»

Black Desert

Oddelek: Igre
453471 (997) oo7
»

Lineage Eternal

Oddelek: Igre
6744 (557) tt2
»

Mythos

Oddelek: Igre
422518 (1652) Meizu
»

Diablo 3 premaknjen v leto 2011

Oddelek: Novice / Igre
465391 (3920) PaX_MaN

Več podobnih tem