» »

Prihaja četrta generacija goriljega stekla

1
2
»

MrNighthawk ::

HardFu je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

res ne vem kako je možno, da je toliko ljudi motoričnih idiotov, da jim telefoni kot po spisku padajo po tleh.


Ne tako hitro sodit. Mam 4 majhne otroke in si lastim telefon, ki stane skor jurja (iPhone 6+). Da ga dam v ovitek je najmanj kar lahko nardim da preprecim morebitne padce (ki jih je blo ze kar nekaj, vcasih kriv sam, vcasih otroci, sploh ker je velik in lahko pade iz zepa med sedenjem). Estetika telefona mi ni tako blazno pomembna, da bi blo vredno rizika.

Na ovitek je treba tako gledat kot na zavarovanje. Placujemo ga vsi, in obenem upamo, da ga nikoli ne bo treba uveljavljat.


Ovitek ni zavarovanje ampak je zaščita. Malo drugačen koncept.

HardFu ::

MrNighthawk je izjavil:

HardFu je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

res ne vem kako je možno, da je toliko ljudi motoričnih idiotov, da jim telefoni kot po spisku padajo po tleh.


Ne tako hitro sodit. Mam 4 majhne otroke in si lastim telefon, ki stane skor jurja (iPhone 6+). Da ga dam v ovitek je najmanj kar lahko nardim da preprecim morebitne padce (ki jih je blo ze kar nekaj, vcasih kriv sam, vcasih otroci, sploh ker je velik in lahko pade iz zepa med sedenjem). Estetika telefona mi ni tako blazno pomembna, da bi blo vredno rizika.

Na ovitek je treba tako gledat kot na zavarovanje. Placujemo ga vsi, in obenem upamo, da ga nikoli ne bo treba uveljavljat.


Ovitek ni zavarovanje ampak je zaščita. Malo drugačen koncept.


Please enlighten me v cem sta zascita in zavarovanje v tem kontekstu drugacna.
http://codeable.io

MrNighthawk ::

HardFu je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

HardFu je izjavil:

Sheteentz je izjavil:

res ne vem kako je možno, da je toliko ljudi motoričnih idiotov, da jim telefoni kot po spisku padajo po tleh.


Ne tako hitro sodit. Mam 4 majhne otroke in si lastim telefon, ki stane skor jurja (iPhone 6+). Da ga dam v ovitek je najmanj kar lahko nardim da preprecim morebitne padce (ki jih je blo ze kar nekaj, vcasih kriv sam, vcasih otroci, sploh ker je velik in lahko pade iz zepa med sedenjem). Estetika telefona mi ni tako blazno pomembna, da bi blo vredno rizika.

Na ovitek je treba tako gledat kot na zavarovanje. Placujemo ga vsi, in obenem upamo, da ga nikoli ne bo treba uveljavljat.


Ovitek ni zavarovanje ampak je zaščita. Malo drugačen koncept.


Please enlighten me v cem sta zascita in zavarovanje v tem kontekstu drugacna.



Ovitek aka zascito plačaš, da povečaš varnost. Tako kot npr airbag v avtu. Zavarovanje pa uveljavljaš takrat, ko zaščita odpove.

P.s. ko smo ravno na temi zavarovanja. Od včeraj lahko pri simobilu zavaruješ nov telefon. Cca 5€ na mesec za gsm v vrednosti 600 € pa nekaj malega so udeležbe.

BigWhale ::

Upam, da vas nic ne bolijo roke, ker non-stop sami sebe trepljati po ramenih, ker ste tko ne-storasti in vam telefoni nikoli ne padajo po tleh. Po mojem bi bilo najboljs, da ustanovite kak klub al pa kaj.

Men telefon pade po x-krat na tla. Pa kaj? Se sreca, da imamo, mi, motoricni debili, ovitke v katere lahko damo telefone.

Telefoni pac padajo na tla in bodo vedno padali na tla. Meni se ne ljubi paziti na telefon, kot da je steklen (hehe), imam ga po zepih, torbic pa ne nosim, vcasih ga dam v nahrbtnik.

Mehmed ::

Telefon ne pada po tleh, ker bi bil ti motoricni debil, ampak zaradi gravitacije.
Folk, ki se zapici v to nesposobnost, pa tudi zivi v enem svojem svetu, kjer je to edini razlog ocitno.
Lahko ti ga macka sklati iz mize, lahko ga potres prekucne, lahko ga otroci dobijo v roke, lahko ti ga kdo po nesreci zbije... Scenarijev, da telefon udari ob nekaj trdega je kolikor hoces.
Eni pac posezejo po ovitkih, ker jim je to najbolj prakticna resitev. Ravno tako kot nimajo vsi ninja refleksov se tudi ne obremenjujejo vsi kako telefon izgleda. Razumem, da se enim gnusijo ovitki pa da jim izgleda telefon cenen potem, samo sej noben ne natika ovitka na vas telefon, boli vas kurac.
Kaj bo naslednja debata? Folk, ki ima une barvne gumice na kljucih je dementen, ker si ne more zapomniti kater kljuc je kater?

smash ::

Mehmed je izjavil:

Telefon ne pada po tleh, ker bi bil ti motoricni debil, ampak zaradi gravitacije.
Folk, ki se zapici v to nesposobnost, pa tudi zivi v enem svojem svetu, kjer je to edini razlog ocitno.
Lahko ti ga macka sklati iz mize, lahko ga potres prekucne, lahko ga otroci dobijo v roke, lahko ti ga kdo po nesreci zbije... Scenarijev, da telefon udari ob nekaj trdega je kolikor hoces.
Eni pac posezejo po ovitkih, ker jim je to najbolj prakticna resitev. Ravno tako kot nimajo vsi ninja refleksov se tudi ne obremenjujejo vsi kako telefon izgleda. Razumem, da se enim gnusijo ovitki pa da jim izgleda telefon cenen potem, samo sej noben ne natika ovitka na vas telefon, boli vas kurac.
Kaj bo naslednja debata? Folk, ki ima une barvne gumice na kljucih je dementen, ker si ne more zapomniti kater kljuc je kater?


jest nimam barvnih gumic
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihaja Gorilla Glass 6, safir pa je umrl

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
259564 (6302) Magic1
»

So zaščitna stekla smiselna?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4212069 (10623) tomaz-
»

Pozabite safir, tu je Phire

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
279081 (6247) leiito
»

LG optimus G počen ekran

Oddelek: Pomoč in nasveti
71750 (1473) Pr1m3

Več podobnih tem