» »

LG optimus G počen ekran

LG optimus G počen ekran

Pr1m3 ::

Pred kratkim mi je moj telefon padel s cca. 1m na tla in ekran je počil sicer zelo malo tako da najprej sploh nisem opazil , telefon se normalno prižge , ugasne večina ekrana dela vredu razen območja pri številkah 4,5,6 tako da ne morem vpisati PIN-a.

Zanima me če je temu kriv samo ekran ali pa je noter kaj narobe ker je res zelo malo počen.

Pa za zamenjavo ekrana se splača pošiljat na uraden servis ? Telefon je sicer še eno leto v garanciji...

lp

FX6300B ::

ekran če je touch screen an

mat3 ::

Verjetno je poškodovan tudi digitizer - občutljivost na dotik. Komplet ekran z digitizerjem in okvirjem dobiš za nekje 50 €...
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

samotest ::

uradni servis je nekaj mesecev nazaj želel 130 Eur, alternativa pa je https://slo-tech.com/forum/t572700/p443...

mat3 ::

Pri nas ti komplet ekran zamenjamo za nekje 90-100 €, odvisno od barve in točnega modela. Če te zanima piši.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

suzanabelec ::

zanima me, ali je še kdo drug ugotovil, da imajo lg optimusi očitno izredno oziroma preveč občutljivo steklo? prej sem imela samsung galaxy nota pa se dve leti in pol na ekranu ni opazila niti praksa - na lg pa se je ekran razdrobil na tisoč kosov ob padcu iz manjše višine. Zdi se mi, da bi bilo pošteno s strani prodajalcev oziroma zastopnikov, da bi se na tako občutljivost opozorilo pred nakupom.

DSQUARED2 ::

Samsung ima tako imenovan ",Gorilla Glass" zascito (Gorilla Glass Corning) pac neka zascita, ki se velikokrat obrestuje.Tudi meni je S3 padel na tla (marmor) in je cisto malo odznotraj pocil.S4 mi je usel brez padca, S5 pa tudi zaenkrat.Najbolj3 je, da ekran sam najdes na ebayu, ali kupis pokvarjenega na bolhi in zamenjas sam, je pa tudi veliko vodicev na youtubu na to temo in tudi za ta telefon je.

Pr1m3 ::

Saj tudi Optimus G ima Gorilla glass :) jaz sem ugotovil da je vbistvu z LCD Display-om čisto vse v redu in da je šlo le steklo in digitizer a ve mogoče kdo če se da samo digitizer zamenjat ker videl sem da jih dosti prodajajo ampak sem prav tako zasledil da je zadeva tovarniško zlepljena.

Prav tako me zanima če kdo ve za koliko in kje bi mi menjali celotno zadevo LCD display + digitizer asembly če jim prinesem svoj lcd.

Hvala , lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lcd zaslon 30eur - je to mogoce?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183944 (2835) GupeM
»

Samsung galaxy S4 nedelujoč ekran (ni pa zlomljen). Se popravilo splača?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81757 (1524) N0t0ri0us
»

LG servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
4615216 (10409) FlipeR
»

LG Nexus 5 počen ekran - vprašanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
306619 (5077) SonoR
»

LG G2 popolnoma razbit

Oddelek: Mobilne tehnologije
111420 (1292) shadeX

Več podobnih tem